Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OB4444AP

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • OB4444AP

    http://vbox7.com/play:00bf48fc86

  • #2
    От: OB4444AP

    10 бона обезщетение.. да избие номера.

    Коментар


    • #3
      От: OB4444AP

      ,,Бизнесмена,,трябва да се успокои,защото той овчар никога няма да стане. Един овчар никога не би бил толкова тъп,че да плати 1000 лева за номер.

      Коментар


      • #4
        От: OB4444AP

        Първоначално публикуван от G_P_S Преглед на мнение
        ,,Бизнесмена,,трябва да се успокои,защото той овчар никога няма да стане. Един овчар никога не би бил толкова тъп,че да плати 1000 лева за номер.
        +1

        Коментар


        • #5
          От: OB4444AP

          Номера на колата сам издава манталитета на собственика..
          Публикувайте отговор

          Коментар


          • #6
            От: OB4444AP

            Манталитет че той надали има такъв? И надали е дал 1000лв. По скоро между 50-70лв. на служителката и номерът става пореден,поне във Варна така беше при новите регистрации. Така правеха тарикатите овчари.. няма да говоря че и наште коли май имат подобни номера но поне не са поредни.
            Колкото до ОвЧарът,той даже трябва да му плати на журналиста, Щото му е осветлил бизнеса, и може да докаже че доходите са му от Честен труд?
            А и овчарите могат да си изхранват и обличат и топлят, семействата, млекце, сиренце, масълце, месце, вълна, дюшече, юрганче, елече, идаже криваче за отбрана.
            Последно редактирано от Доби; 25-08-11, 07:40. Причина: грешка писмена
            Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

            Коментар


            • #7
              От: OB4444AP

              Преди 25 години всички знаехме кой има еднакви цифри на номера си. След демокрацията- пак знаем същото. Разликата между едните и другите е много малка. Тъпотия,селяндурщина,комплекси и диагноза,която чака да бъде поставена. Да ме извиняват колегите,които са платили за подобен номер,а тези които са го получили случайно -нека си го ползват. Пари за такава простотия аз не давам.

              Коментар


              • #8
                От: OB4444AP

                Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение
                ....... И надали е дал 1000лв. По скоро между 50-70лв. на служителката и номерът става пореден,....
                Няма такъв филм, отдавна тези номера струват 1000лв + още 70 за разходи както при обикновен номер.
                Знам го защото и аз съм купувал такъв 4444...., от години си е съвсем законно!!! Номера не беше за мен!

                Тези новите сега които са например /СА 222222/ струват съвсем легално по 7000лв.
                Държавата отдавна сложи ръка върху тези номера, даже и номер .. 54 54 .. струва 50лв допълнително!!!
                Последно редактирано от Chinela; 25-08-11, 19:56.

                Коментар


                • #9
                  От: OB4444AP

                  Селянинско иСпАлнение

                  На мен съвсем случайно ми се падна 50 70.
                  Не бих дал пари за такава глупост. Сестра ми например даде, ама то си е до човек.
                  Номер кола не кара...
                  Your conscience is all you can take to your grave.

                  Коментар


                  • #10
                    От: OB4444AP

                    Когато си вземах последната кола набарах една връзка и ме попита какъв номер искаш, казах само да няма 13.И ми се падна 3617.Навремето имах един московец беше 4447.
                    не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                    Коментар


                    • #11
                      От: OB4444AP

                      Ако се е засегнал бизнесмена да ми прати мерцедеса аз ще го карам и с този номер,дори може да пише и козар,кравар каквото иска да пише.
                      0885719173-Красимир

                      Коментар


                      • #12
                        От: OB4444AP

                        На моя Дифендър пък му се паднаха първите 4 цифри от домашния телефон. Така поне на една джипка и помня номера.
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • #13
                          От: OB4444AP

                          Предполагам има доста подобни номера с "идеен заряд"?
                          Публикувайте отговор

                          Коментар


                          • #14
                            От: OB4444AP

                            Отдавна не ми пука какъв номер ще има возилото ми, по скоро ми пука в какво ще се возя, да е изправно и да ми върши работа.
                            А за номерата от личен опит преди две три години когато ги сменяхме за по 50лв. Нивата ни е - 35 00, газката беше-72 00, Шкодата европа-78 80 и пр. само мойта стара Маздухич (червената стрела) случайно и без пари е с тел.код на Варна, е затова не ми се продава пущината, тя ме оставя аз не. Обичам я тая стара бричка.
                            Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

                            Коментар


                            • #15
                              От: OB4444AP

                              Е, има ги доста такива:
                              Прикачени файлове

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X