Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Вицове

    Седят си четири бабки и си пият следобедния чай. Едната казва:
    -Синът ми наскоро стана свещеник... и всеки които го срещне му казва :Отче"
    -Ехх - казва втората - моят е епископ и всички го наричат : "Ваше светеишество"
    -А пък аз имам брат които е кардинал. Хората се обръщат към него с Ваше високопреосвещенство" - хвали третата.
    След дълго мълчание четвъртата споделя:
    -Моят син е стриптийъор. И когато се съблече всички викат: " ОО, БОЖЕ! "

    Коментар


    • До: Вицове

      Една жена починала и отишла при Господ и му казала:

      - Господи, цял живот съм била примерна жена. Не съм пушила, не съм пила, не съм ходила по мъже. Кажи ми сега къде ще ме пратиш в Рая или в Ада.
      Господ извикал два ангела и им заръчал да и сложат криле, при което жената го попитала:

      -Господи, ще ме правиш ангел ли?

      -Не, патка.

      Коментар


      • До: Вицове

        Пиян мъж се прибира в 4. 30 през нощта, влиза в спалнята и почва да буди жена си : -Жено, ставай! Тя: -Остави ме ... спи ми се... Той: Хайде по-бързо ..ставай, че спечелих шестица от тотото! Тя: -Стига бее! Колко е часът? Къде ще ходим сега? Вече всичко е затворено ...- и кръчми и барове... Той: -Какви кръчми, какви барове ма ? ! Ставай и си заминавай! ! !

        Коментар


        • До: Вицове

          - Кой, аз? Да се напивам така, че после да не помня нищо? Нямам спомен такова нещо да ми се е случвало.
          Ти си това,на което се правиш, затова внимавай на какво се правиш! (Кърт Вонегът)

          Коментар


          • До: Вицове

            Kaк студентите от различни курсове се държат на изпит?

            І курс:
            Професорът седи с разгънат вестник. Студентът преписва от пищов. Професорът рязко сваля вестника, а студентът бързо скрива пищова.
            ІІ курс:
            Професорът - в същата поза. Студентът спокойно преписва от пищов. Професорът бавно сваля вестника, а студентът бавно прибира пищова.
            IV курс:
            Професорът - в същата поза. Студентът е отворил учебника и преписва от него. Професорът бавно сваля вестника. Студентът /укорително/:
            - Професоре!!!
            Професорът /виновно/:
            - О, извинете!
            И отново се закрива с вестника.
            Ако е машина, нека бъде немска!
            XJR 1200
            ETZ 150
            Kawasaki Ninja ZX10R

            Коментар


            • До: Вицове

              Че то какъв виц е това

              Навремето така се бъзикахме в МГУ-то - как се взима изпит от студент последна година:

              Ранна сутрин. Професорът става, избръсва се прилежно, приглажда косата на темето и се облича в най-официалните си дрехи. Взима си документите в коженото куфарче и се впуска в родните задръствания. Пристига в университета след час, час и нещо и отива в общежитието. Отива пред стаята на студента и плахо, внимателно почуква. Отвътре се чува морен и сърдит глас:

              - Влез! - професорът тихичко влиза.
              - Аз такова... Да ви изпитам...? - промълвява професора. Студентът лежи напреко на леглото, четейки комикс и отмаряйки с биричка от вчерашния купон. Поглежда професора с червено от недоспиване око и изграчва:
              - Не може днес, не ми е до това!
              - Ама моля ви се! Донесъл съм ви всичко, само трябва таковата... да прегледате нещата, да посочите кое как е и това е...!
              - Не!!! Днес не!

              Професорът унило си събира документите, обръща се и излиза от стаята. Пред стаята чака друг професор и стреснат поглежда първият излизащ през вратата:

              - Как е, колега, как е?

              Излизащият професор го поглежда тъжно и замислено и отвръща:

              - Уф, мани... Днеска връща!!!


              What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

              Коментар


              • До: Вицове

                И от мен един виц:
                Студент отива на изпит по "Политикономия".
                Професорът започва да го изпитва, но студентът нищо не знае.
                Накрая професорът му казал: "Колега, то е явно, че нищо не сте учил. Не ми се иска да ви оставям на поправителен и затова ако ми кажете кои са снимани на трите портрета зад мен ще ви пиша 3-ка".
                Студентът мълчи. Професорът му казал, че това са Маркс, Енгелс и Ленин. Написал му двойка и студентът излязъл да си ходи.
                Сетил се нещо и се върнал.
                Попитал професора: "Г-н Професор, да ви попитам вие познавате ли Иван от 4-ти курс?".
                Професорът: "Не го познавам".
                Студентът: "А познавате ли Пешо от 2-ри курс?".
                Професорът: "Не го познавам".
                Студентът: "А познавате ли Радо от 1-ви курс?".
                Професорът: "Откъде да ги познавам, бе момче? Тук учат толкова хиляди студенти. Откъде да ги познавам?".
                Студентът казал: "Ами Г-н Професор, всеки с тайфата си!".
                [SIGPIC][/SIGPIC]

                Коментар


                • До: Вицове

                  Космонавти от Земята най-после кацат на Марс. Срещу тях се задава един марсианец целият в златни ланци пръстени и ги поздравява на разбираем език.
                  Космонавтите учудено го питат:
                  - Вие тука всички ли ходите с толкова много злато по себе си?
                  - Не - отговаря марсианецът - само арменците сме така!

                  Коментар


                  • До: Вицове

                    Като се отплеснахме на студентска тема, се сетих една история, за която не знам виц ли е или не, но пък много ме кефеше преди 20 години.

                    Седял си един студент от търновския университет, на едно гьолче, хвърлил 2 дънни и чете учебник. Минава покрай него друг рибар и пита:
                    -Как е, кълве ли, за какво си хвърлил и други рибарски нещица.
                    - Ами не бута грам, ама то и аз не си давма зор да я търся рибата. Не съм ходил на лекции по един предмет и сега уча за изпит, пък той даскала бил много сърдит и заядлив и му викат Киро Кучето... та трябва да съм подготвен.
                    Минали се две седмици и отива студента на изпит. Влиза и какво да види срещу него седи човека от язовира. Глътнал си граматиката, стреснал се, че му е рекъл Киро Кучето. Изтеглил си въпросите, ама хич и дума не обелил.
                    Гледал го, гледал го даскала и му писал тройка с думите:
                    - И да видиш, че Киро не е куче
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • До: Вицове

                      Брюнетка, червенокоса и блондинка се явяват на тест за интелигентност. Питат брюнетката:
                      - Кое е мъжкото на кокошката?
                      - Петел.
                      Питат червенокосата:
                      - Кое е мъжкото на патката?
                      - Паток.
                      Накрая питат и блондинката:
                      - Кое е мъжкото на пчелата?
                      - Пчелар...

                      Заклет пушач отива на лекар. Влиза в кабинета и затваря вратата. Изведнъж се сепва, вади цигара пали я и мощно дръпва.
                      Лекарят:
                      - Моля ви се! Тук не се пуши!
                      - Как не се пуши!? На вратата пише "Дръпни"?!?

                      Две блондинки отиват на кино. Сядат си на местата и след известно време светлината бавно започва да гасне. Едната се обръща към другата и казва:
                      - Абе, муцка, винаги като ходя на кино се чудя как го правят това нещо тия хора...
                      - Ами как, сигурно бавно вадят щепсела от контакта.
                      0осем9осем7шест0осем7едно
                      Миро

                      Коментар


                      • До: Вицове

                        Видимо пиян студент влиза на изпит и едвам профъфля:
                        - Гусн профешор, шшжжеее исзпиптате ле един пиян сжтудентт?
                        - Не момче, пиян си прибирай се.
                        - Гусн профешор, мноо ви се моля, да исзпиптате един пиян сжтудентт.
                        - Добре ще те изпитам.
                        - Момччета.....ввнесете го!
                        Biagini Passo Powered By VW Syncro

                        Коментар


                        • До: Вицове

                          - Скъпи, имам една добра и една лоша новина.
                          - Каква е лошата?
                          - Блъснах колата.
                          - А добрата?
                          - Повече няма да правя така.
                          В българският език няма дума, която в множествено число завършва на Й

                          Коментар


                          • До: Вицове

                            Журналист пита кмет:
                            - Намерихте ли пари за дупките по пътищата?
                            - Намерихме! - отговаря кмета.
                            - Запълвате ли ги?
                            - Запълваме ги! - отговаря кмета.
                            - И докога ще издържат? - пита журналистът.
                            - До никога - отговаря кмета - вятърът веднага ги издухва.

                            Защо презервативите са като фотоапарати? - И двете улавят момента.

                            Тече изпит. От залата излиза измъчен студент. Всички чакащи веднага го питат: - Как мина?
                            - Като в църква.
                            - Как така?
                            - Той задава въпрос, аз се кръстя. Аз отговарям, той се кръсти.

                            Един доктор искал да се избъзика с една бабичка. Бабата я болял коремът, а докторът й казал:
                            - Честито, бабо, бременна сте!.
                            - Как бе, синко?!?
                            - Ако искате, ще ви издам направление за гинеколог, да потвърди ...
                            Докторът се обадил на другия доктор и му казал да каже на бабата, че е бременна..
                            На другия ден бабата отива с направлението и гинекологът й казал:
                            - Честито, бабче, бременна сте!
                            - Ох, синко, на тия години на среднио пръст вера да си немаш!
                            0осем9осем7шест0осем7едно
                            Миро

                            Коментар


                            • До: Вицове

                              Блондинка опитва да постъпи на работа в полицията.
                              Възрастен шеф в полицията я погледнал и пита:
                              - Ще ви задам няколко въпроса. Колко е две по две?
                              - Ъъъъ...четири.
                              - Добре. Корен квадратен от 100?
                              - Ами....десет!
                              - Отлично. Кой е убил Ботев?
                              Блондинката замълчава.
                              - Не знам, - накрая казала тя.
                              - Добре, помислете и елате утре
                              Блондинката се обажда на приятелка. Тя я пита:
                              - Взеха ли те на работа?
                              - Не само, че ме взеха, - хвали се блондинката, - но вече ми поръчаха и разследване на убийство!
                              В българският език няма дума, която в множествено число завършва на Й

                              Коментар


                              • До: Вицове

                                - Ако кучето ви лае на задната врата, а жена ви звъни на входа, на кого от двамата ще отворите първо?
                                - На кучето - то поне ще спре да лае, когато му отворя.

                                Ако е машина, нека бъде немска!
                                XJR 1200
                                ETZ 150
                                Kawasaki Ninja ZX10R

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 8 потребители онлайн. 0 потребители и 8 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X