Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Жената, преди лягане, се гушва при мъжа:
    - Скъпи, наистина ли съм единствената жена в живота ти?
    - Абе какво става днес, да не сте се наговорили всички!!???

    Коментар


    • С течение на времето разбираш, че по-добре от 90/60/90 е 120/80/70.

      Коментар


      • Иванчо е с техните на плажа.Баща му: -Жена, дай да се поразходим зад дюните! - Стига бе, детето е тук...След кратки уговорки, майка му склонява и тръгват.Иванчо обаче ги проследява.Когато се връщат, пита-Тате, какво правехте там, голи един върху друг?-Помпах майка ти.Ще влиза да плува, и да не потъне.-Аааа, ясно...Той и чичо Пешо вчера я помпа, даже накрая провери и с език, да не издиша...

        Коментар


        • - Сине, донеси ми отвертка.
          - Каква тате? Плоска, кръстата, шестогран, шпилка...
          - НЕ СЕ ЕБ@ВАЙ С БАЩА СИ! Виждаш, че ми е зле - иди забъркай портокалов сок с водка!

          Коментар


          • Вълкът изял бабата на Червената шапчица, облякъл нощницата и, и кротко заспал...След 5 часа се прибрал дядо и, на 6 ракии, и 2 Виагри...

            Коментар


            • Absolut
              Absolut коментира
              Редактиране на коментар
              Ето значи как е бил разпорен вълкът! А в детската градина ни говореха за ловци, дето спасявали баба и внучка...

            • sek.1
              sek.1 коментира
              Редактиране на коментар
              Различни епохи различни реалности .

          • Легендите лъжат: Прометей бил откраднал от боговете и предал на хората не огъня, а огнената вода. От тогава, последните си плащат с черния дроб...

            Коментар


            • Жената звъни на мъжа си:
              - Скъпи, къде си?
              - Пониш ли бижутерския магазин, където си хареса онази диамантена огърлица и се влюби в нея?
              - Да, да! ПОМНЯ!!!
              - Аз съм в бара, отсреща.

              Коментар


              • Иванчо случайно видял какви ги вършат родителите му, и пита баща си: -Тати, какво правеше върху мама? -Аааа, това ли...Нали искаше братче.Аз го слагах в корема на майка ти На следващият ден, когато бащата се върнал от работа, заварил Иванчо да плаче неутешимо.Той го попитал, защо реве -Нашият съсед, чичо Гошо, изяде братчето ми от корема на мама...А даже и после се облизваше

                Коментар


                • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Без име.jpg
Прегледи:88
Размер:42.4 КБ
ID:6974560
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X