Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • На гарата в Русе момче изпраща гаджето си. Момичето влиза във влака и гледа по земята бели и червени рози и се провиква от купето:
    -Мило, чирвенити рози от теби ли са?
    -ДА! И белити са!
    -Много, ама влака тръгва.
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

    Коментар


    • Клиент:
      - Ягодите нали не са ГМО?
      Продавачката:
      - Нямам идея!
      Ягодите:
      - Не сме.
      Количеството разум на планетата е постоянна величина,а населението непрекъснато се увеличава.

      Коментар


      • Новият български филм "Запек", още се мъчи да излезе по кината!
        Количеството разум на планетата е постоянна величина,а населението непрекъснато се увеличава.

        Коментар


        • Жената пили мъжа:
          - Ей мръсник, вчера, га са върна пиян, те търси някой, на име "Пешо". Аз отговорих, а там женски глас! Не искаш ли да ми обясниш нещо!!???
          - Мноо просто ма! Пешо също е женен за откачалка, дето е решила да провери к'ва 'урва му е записана в телефона, като Иван...

          Коментар


          • Катаджия спира руса секси мацка : -Защо шофирате без колан?-Миии, коланът се търка в гърдите ми и много ме възбужда...Бедрата ми се разтреперват, задъхвам се, и... не мога да карам в такова състояние! -Мдаа!Моля, сложете си колана и отбийте в тая пресечка отдясно...

            Коментар


            • Седи заека на поляната, сложил тетрадка на един пън и пише.
              Минава лисицата:
              - Зайо, к'во правиш?
              - Пиша дисертация.
              - Интересно... А на каква тема?
              - Как зайците ядат лисици.
              - Я стига бе, дай да прочета?
              - По-добре направо да ти покажа, я ела с мене...
              Сле малко заекът излиза от храстите и сяда обратно да пише.
              Минава вълка:
              - Зайо, как е?
              - Пиша тука за това как зайците ядат вълци.
              - Да не се побърка? Искам да го видя това!
              - Ела с мене...
              По-късно минава мечката:
              - Зайо, какво пишеш?
              - Дисертация на тема как зайците ядат мечки. Ела да ти покажа...
              Сцена финална:
              Лежи пред пещерата Змея Горянин, а наоколо се търкалят купища овъглени и оглозгани кости на лисици, мечки, вълци...
              Извод:
              Не е важно с каква дивотия защитаваш докторската, важно е кой ти е научния ръководител!!!

              Коментар


              • Урок по история:
                - Деца, отговорете ми, чий принцип е това "От всекиго според способностите, на всекиго според потребностите"?
                - Така работят торентите, госпожо!

                Коментар


                • -Мамо, мамо, а ти сутрин защо сядаш на корема на татко? Майката усилено мисли как да се измъкне:-Ами, защото на баща ти корема е много голям, и аз му го спадам.-Аааа, така няма да стане!-Ти па откъде знаеш, вчерашно лапе?-Защото, ти когато тръгнеш на работа, идва една какичка и пак му го надува!

                  Коментар


                  • Варненска баба учи внучката:
                    - В живота на жената има само една истинска голяма любов.
                    - Ти баба, срещна ли своята?
                    - Да, разбира се.
                    - И кой беше?
                    - МОРЯЦИТЕ!

                    Коментар


                    • Защо населението пада:
                      Прадядото: 4 деца
                      Дядото: 2 деца
                      Бащата: 1 дете
                      Сина: едно куче
                      Кучето: чипирано и кастрирано, съгласно законовите изисквания

                      Коментар


                      • На един мъж от Перник спрял да му става. Жена му яко крива. Пил виагра, мазал се с к’ во ли не. Накрая попаднал на един доктор, който му дал шест хапчета и му казал да ги пие точно по едно на месец.
                        Мъжът си казал наум, абе, ще ти чакам аз толкова време. Заеби. Вечерта ги изпил наведнъж и оная му работа станала Ч У Г У Н. И като почнал жената, съседката отгоре, съседката отдолу, целия вход, целия блок, почти цял Перник...
                        След три дни отива унил при доктора с обяснението, че само му се 'плющи' и така също не се живее. Докторът се ядосал, защото лекарството било експериментално и нямало инструкция при предозировка.
                        Все пак му казал, че логически, ако прекара ток през топките си може и да прекъсне чугунената си ерекция. Мъжът се прибрал у тях. Било събота.
                        Слязъл пред входа при своя Голф двойка, а целият блок излязъл на балконите си да види притеснено какво ще стане.
                        Човекът си свалил гащите, извадил две жици от акумулатора и точно тогава от един етаж се чул истеричен вик:
                        - Бегайтеее, тоя презарежда!
                        Който търси , намира !
                        Човекът е човек, когато е на път !

                        Коментар


                        • Много ядосана жена влачи огромен нов куфар и вика на мъжа си:-Край, писна ми от теб.Напускам те, и отивам при мама!Той:-Късно е...Майка ти дойде преди един час.Напуснала е баща ти

                          Коментар


                          • Обаждане до провайдера (доставчика на интернет):
                            - Ало, аз съм еди-кой-си, клиентски номер ####. Бихте ли проверили рутера ми?
                            След кратко забавяне:
                            - При нас всичко е наред, виждаме го в мрежата и отговаря на ping. Някакви проблеми ли имате?
                            - Виждате ли, трябваше спешно да замина в командировка и много набързо събирах багажа... Та Ви се обадих да проверя дали съм изключила ютията.

                            Коментар


                            • Цариград. Къща край Босфора.
                              Мустакат турчин пие шербет, намръщен. Идва жена му.
                              - Какво има?
                              - Седни - строго казва мъжът - Имам една лоша и една добра новина. Почвам с лошата - Хасан, нашият син, станал гей.
                              - Вай, Аллах, кво е туй?
                              - Гьотверен, ма!
                              - Вай, вай... А добрата новина? - със свито сърце пита жената.
                              - Станал Мис Истанбул.
                              Който търси , намира !
                              Човекът е човек, когато е на път !

                              Коментар


                              • Мъж звъни на вратата на комшийката:-Марче, много се извинявам, ама не съм в час с тези готварски термини, нищо не разбирам...Жената казва:"Ще видиш секс през крив макарон"Имаш ли такъв да ми услужиш?-Аааа, това ли?Влизай, влизай, все ще успеем да измислим нещо...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X