Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • В живота на всеки ерген идва момент, когато просто трябва да изхвърли счупените стари чорапи и да купи нови.

    Коментар


    • krassitch
      krassitch коментира
      Редактиране на коментар
      Най-добре ще е да си купи и нов противогаз...

  • Натирил боцмана юнгата да мие палубата и се затворил в каютата да пие. Юнгата хвърлил кофата в морето и не щеш ли извадил Златната рибка! И както се полага, три желания...
    - Първо, искам да съм богат! Ама, мно-о-ого богат!
    - Второ, пренеси ме при най-яката мацка!
    - И трето... абе я изпълни първото нещо, което си поиска боцмана, като се проспи на сутринта - в пристъп на хуманизъм си пожелал юнгата.
    Става боцмана сутринта, глава го цепи, та се не трае. Излиза на палубата, оглежда се:
    - Егати 6иbаното време се е отворило - поглежда мръсната палуба - и къде е тоя юнга, ДА МУ ЗАВРАТ РЪЖДИВА КОТВА ОТЗАД?!

    Коментар


    • Отишъл един да види приятеля си зъболекар. На зъбаря му се наложило да излезе и само помолил приятеля си да пази кабинета за малко. Тъкмо излязъл зъболекаря и в кабинета нахлула възрастна засукана жена със силно подута буза и от вратата на един дъх изревала:

      - Докторе, вади зъба бързо, взела съм упойка, ето ти 500 лева, само го вади веднага!

      Нашия понечил да каже, че не е доктора, но бързите 500 лева надделяли над благоразумието и той грабнал клещите. Жената седнала, отворила уста и пича с замах и затворени очи дръпнал зъба, при което жената изревала и избягала от кабинета. Докато се опомни какво е станало, пред кабинета спрял черен хамър от който слязъл огромен мъжага, по ниското чело и дебелия врат на когото се познавало, че принадлежи към оная част от обществото именувана от всички "мутри". В мозъка на мъжа сякаш светнал надпис - "Неприятности". Нахълтал мутрата в кабинета и от вратата изръмжал:

      - Ти ли вади зъб на една жена сега?

      Мъжът загубил говор и картина и само олигофренски измучал:

      - Н-н-н-нъ-н....

      Горилата го тупнал по гърба, при което земното притегляне сякаш се учетворило и му тупнал пачка евро в ръката, след което се почесал и свалил часовника си (златен Ролекс) и хващайки ръката му, го закопчал на китката. Виждайки, че ония го гледа ошашавен, му казал:

      - Прав си! Малко е!

      Свалил четирите си златни ланци (малко по тънки от бебешка ръка) и му ги наденал с замах на врата, при което мъжът се привел от тежестта им и очите му станали, като циците на поп-фолк певица.

      - З-з-з-защо??? - промълвил нашия герой.

      - Как защо, бе? От днес си ми брат, даже по-близък си ми. Откъснал си езика на тъщата, бе...
      Който търси , намира !
      Човекът е човек, когато е на път !

      Коментар


      • В селско училище постъпва млада даскалица, хубава, наконтена, с капела. Видял я бай Иван, засукал мустака, купил един плик с бонбони раздал ги на децата и им казал:
        - Като ме видите да минавам покрай училището ще викате "Бай Иван с двата, бай Иван с двата".
        На другия ден минава покрай даскалото и децата като го видели закрещяли:
        - Бай Иван с двата, бай Иван с двата - и така няколко дни подред.
        Чула ги даскалицата, станало и любопитно, и един ден спряла бай Иван и го пита:
        - Бай Иване защо децата ти викат така?
        Бай Иван:
        - А не ги слушай, дечурлишки работи.
        Даскалицата:
        - Кажи де кажи, знаеш че съм нова тук и не познавам още хората!
        - Е добре, викат ми така защото имам един по-голям и по-корав за селянки и един по-малък и по-нежен за гражданки.
        Даскалицата:
        - Ааа бай Иване, ти не ме гледай, че съм капелата, то и аз съм от селата!

        Коментар


        • Седят си комунист, фашист и демократ и спорят коя система е по-добра:
          - Хората трябва да се дисциплинират чрез насилие. - обяснява фашистът - Как ще накараш някой доброволно да мисли за общите интереси? Все едно тая котка доброволно да прояде горчица. Ако е необходимо да го прави, единственият начин, е да я хванеш и да и натъпчеш горчицата в гушата!
          - Това е излишна жестокост, - възразява демократът - всичко може да се направи с по-меки средства. Ето, гледай - и демократът разрязал един салам, намазал го отвътре с горчица и го хвърлил на котката. Тя се почудила, но го изяла.
          - Ти не си по-добър от него! - възмутен се обадил комунистът - Ами това си е изнудване, гарнирано с малко измама, за да е по-приемливо. Вижте как действаме ние.
          Комунистът взел горчицата и намазал с нея задника на котката. Тя изврещяла и започнала бясно да се облизва.
          - Виждате ли! - доволно казал комунистът - Доброволно, ентусиазирано, дори с песен!"
          Който търси , намира !
          Човекът е човек, когато е на път !

          Коментар


          • BENZBOSS
            BENZBOSS коментира
            Редактиране на коментар
            МНОГО ДОБЪР

            БЛАГОДАРЯ

          • cnc82
            cnc82 коментира
            Редактиране на коментар
            😉.

          • s_s1
            s_s1 коментира
            Редактиране на коментар
            Супер!

        • Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
          Седят си комунист, фашист и демократ и спорят коя система е по-добра:
          - Хората трябва да се дисциплинират чрез насилие. - обяснява фашистът - Как ще накараш някой доброволно да мисли за общите интереси? Все едно тая котка доброволно да прояде горчица. Ако е необходимо да го прави, единственият начин, е да я хванеш и да и натъпчеш горчицата в гушата!
          - Това е излишна жестокост, - възразява демократът - всичко може да се направи с по-меки средства. Ето, гледай - и демократът разрязал един салам, намазал го отвътре с горчица и го хвърлил на котката. Тя се почудила, но го изяла.
          - Ти не си по-добър от него! - възмутен се обадил комунистът - Ами това си е изнудване, гарнирано с малко измама, за да е по-приемливо. Вижте как действаме ние.
          Комунистът взел горчицата и намазал с нея задника на котката. Тя изврещяла и започнала бясно да се облизва.
          - Виждате ли! - доволно казал комунистът - Доброволно, ентусиазирано, дори с песен!"
          Това е виц - ПРИТЧА !
          ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

          Коментар


          • Стар шеф учи младия си заместник: Не товари работниците с повече работа, от колкото могат да свършат. Знаейки че така или иначе ще се издънят и не могат да се надяват на премия, те изобщо ще престанат да работят.

            Коментар


            • Като се съберат няколко селски пръчки на едно място, нямат счупване!
              Ханку Брат

              Коментар


              • MM1980
                MM1980 коментира
                Редактиране на коментар
                Събрал Ханку Брат синовете си, ще мре.

                И им вика - Аспарух, вземи оная стрела и я счупи.
                Аспарух я счупил.
                "Ето, видяхте ли, сам си слаб.
                Баяне - я вземи оня сноп стрели и го счупи"

                И Баян прас в коляното, направил го на сол.

                Кубрат - Баяне Баяне, тъп си беше, тъп ще си останеш.

            • 2 часът през нощта… Звъни телефона на доцент по статистика :
              - Ало ?
              - Спиш, гаден пе.ал, а ние учим за изпита…
              В залата на сутринта:
              - Да си вдигнат ръцете, които са учили тази нощ за изпита!
              Няколко човека вдигат ръце…
              - Пиша ви двойки, на останалите шестици!
              Същата нощ, към 3 часа… Звъни телефонът му:
              - Спиш ли говедо, а ние поливаме шестиците …

              Коментар


              • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled.jpg
Прегледи:270
Размер:140.8 КБ
ID:6892911
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • Защо в неделя нямаше “гласът на България”

                  От нова телевизия не можели да допуснат да има по-слабо предаване от изборите

                  088455338две
                  "Е нищо не пали като японските, палят като те видят да вадиш ключа от джоба"
                  Джамбазов 2010г..

                  Коментар


                  • Излагаме се другаре....да триете виц. Все пак някои сме живяли и си спомняме времето, когато за виц се влизаше в затвора.

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
                      Излагаме се другаре....да триете виц. Все пак някои сме живяли и си спомняме времето, когато за виц се влизаше в затвора.
                      Те и други. Ма явно са били от страната на вкарващите.

                      Впрочем - вица беше готин.

                      Коментар


                      • И аз се чудя къде се дяна...
                        Някой би ли обяснил какво му беше на вица, щот аз нещо не вдявам ?

                        Който търси , намира !
                        Човекът е човек, когато е на път !

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                          И аз се чудя къде се дяна...
                          Някой би ли обяснил какво му беше на вица, щот аз нещо не вдявам ?

                          Всички вече са със силно обидчива натура и трябва да гледаш да не засегнеш някой.

                          Коментар


                          • cnc82
                            cnc82 коментира
                            Редактиране на коментар
                            Съвремие...тряя се свиква. 🥴

                          • sek.1
                            sek.1 коментира
                            Редактиране на коментар
                            Нищо в разрез с правата линия на партията не минава . По жестоко и от преди я пазят .

                        Активност за темата

                        Свий

                        Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X