Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения


  • География по харвардски:
    Русия: бензиностанция с ракети.
    С. Арабия: бензиностанция с камили.
    Бразилия: дъскорезница с футболисти.
    Франция: винпром с малко сирене.
    Китай: оризище с джеки-чанци.
    Германия: бирария с аутобани.
    САЩ: макдоналдс с пистолети.
    Испания: инквизиция с бикове.
    Япония: рибарник с роботи.
    Швейцария: пасище с крави.
    Холандия: бардак с лалета.

    Коментар


    • През последните 30 години единственото, което се развива в България, е купесто-дъждовната облачност.
      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
      Из "Златния телец"

      Коментар


      • Семейство без балдъза е като кола без резервна гума.

        Коментар


        • В коя страна снегът напролет се топи най-бързо? -В България.Толкова бързо,че покрай него се топи и асфалта...

          Коментар



          • ИМАМ НУЖДА ОТ ПОМОЩ‼️‼️‼️
            Искам да намеря един индийски филм. Сюжетът накратко е - тя е богата, а той беден, но не могат да се оженят...После той влиза, тя изпуска тавата с ориза, ориза пада около 1 час и 30 мин..... И във филма се пее много...... Някой да се сеща?🤔🙄
            Който търси , намира !
            Човекът е човек, когато е на път !

            Коментар


            • - Докторе от какво е болна жена ми?
              - Или е СПИН или Алцхаймер.
              - Какво да правя?
              - Остави я на 10км от къщи, ако се прибере, не я еби!
              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
              0878 79 20 61 Борис

              Коментар


              • Руският "Стани Богат", жокер на втори въпрос "Обади се на приятел":
                - Серьожа, 100 рубли стигат ли да се напием?
                - Да!
                - Отказвам се!...

                Коментар


                • Absolut
                  Absolut коментира
                  Редактиране на коментар
                  2.20лв!?

                • Alexr
                  Alexr коментира
                  Редактиране на коментар
                  В момента най-евтината водка в Русия за половин литър е нещо като 200 рубли. Ако намерите по-евтина означава, че не са платени държавните сборове или сте попаднали на тежко менте, което не съм сигурен дали ще става и за спирт за горене. За качествено напиване на двама души ще са необходими нещо като 500 рубли. Явно вица е стар.

              • Борисов може да е всякакъв, но по негово време на 20 април не валеше сняг!

                Коментар


                • s_s1
                  s_s1 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Като лови снежинкита във въздуха...

                • сто
                  сто коментира
                  Редактиране на коментар
                  И слънцето го следваше неотклонно

              • Пена и Вуте са се разгорещили много в спалнята.Тя:-Ооооо,да,да...Говори ми,говори ми мръсотии...Вуте,през сълзи:-Аудито...Спукало се е радиаторчето на парното.Мазало е...

                Коментар


                • Стара еврейска поговорка: По-добре руснаците да спрат газа, отколкото немците да го пуснат...
                  Only after the last tree has been cut down,
                  Only after the last river has been poisoned,
                  Only after the last fish has been caught,
                  Only then will you find that money cannot be eaten.

                  Коментар


                  • В едно село живял един старец и се прославил той в цялата страна с това, че можел да изпърди всяка мелодия.
                    Веднъж на гости му дошли журналисти от националната телевизия, за да се убедят от първа ръка в таланта на стареца и да заснемат предаване за този феномен.
                    Единият журналист пита:
                    - Можеш ли "Бяла роза" на Славка Калчева?
                    - Лесна работа - казал дядото и изпърдял много вярно "Бяла роза"…
                    Другият журналист:
                    - А "Ветрове" на Лили Иванова можеш ли?
                    - Няма проблеми.
                    Гостите са в шок!
                    Третият журналист:
                    - А класика можеш ли, например токата и фуга в ре минор, от Бетовен?
                    - Това не го знам, дайте нотите и ще опитам.
                    Донесли му нотите, старецът ги гледал - гледал и казал:
                    - Няма да стане, момчета, тука на три места може да се насера…
                    Който търси , намира !
                    Човекът е човек, когато е на път !

                    Коментар


                    • s_s1
                      s_s1 коментира
                      Редактиране на коментар
                      Готин, но доста стар виц.

                    • krassitch
                      krassitch коментира
                      Редактиране на коментар
                      Да вържат стареца към газопровода,и да бичи чалга ден и нощ.Може и заплата да му дават,а за цената на метана ще се договорят...

                  • Не е баш виц, ама...
                    Най-неочаквано за мен, темата за поздравления и честитки се оказа бетер бермудския триъгълник. Каквото пуснеш там да плава с поздрави в премерен тон и хоп - изчезва яко дим.

                    Коментар


                    • s_s1
                      s_s1 коментира
                      Редактиране на коментар
                      Това не го разбрах...

                  • - "Москвич" воскресе!
                    - Во истину воскресе!

                    П.С. За тези, които не разбраха какво се има предвид: https://www.svobodnaevropa.bg/a/31852785.html

                    Коментар


                    • krassitch
                      krassitch коментира
                      Редактиране на коментар
                      Голи обещания,маняна...Тати ще ми купи колело,ама друг път

                    • kartechar
                      kartechar коментира
                      Редактиране на коментар
                      --
                      Последно редактирано от kartechar; 19-05-22, 10:30.

                    • Absolut
                      Absolut коментира
                      Редактиране на коментар
                      @kartechar: Къде!?

                  • Футболен съдия, в бързината, вместо картон, показа презерватив на един от играчите. До края на мача, нямаше нито едно нарушение

                    Коментар


                    • Един стар, обаче класика:

                      Леля Добринка живеела в Люлин...за да и е гадно...Работела чааак някъде около завод Електроника пак за да и е гадно. За да е изтормозена и каталясала всеки ден. Най-често пазарувала от Кирков, за да мъкне по-дълго пазарските чанти и ....да и е гадно...
                      Една мразовита ноемврийска вечер, леля Добринка вървяла, огъната като въдица, под тежестта на битейските кахъри, вятърът прежулвал лицето и тъкмо пресмятала колко сол ще трябва на туршията, когато от тъмното пред нея изскочили двама младежи.
                      Пъпчиви, дрогирани и премръзнали...
                      - Шшшш, краво! Ела ма!
                      - Ела тука ш'тиебамайката, дърта брантийо! - заговорили тийнейджърите на леля Добринка...
                      Жената нищо не отвърнала само ускорила крачка.
                      - Ама, краво, щи седна на лицето, ма! Щъ ебъ в устата докат фръкнеш! Щъ изнасиля, курво!
                      - Шта смачкам, ма - заканил се през зъби по- едрия от двамата. - Щи потроша ребрата, щи права главата поликлиника, ма! Ела, ма, ела ти размажем тъпата мутра дебела.
                      Леля Добринка спряла, осъзнавайки прекрасно, че с двайсетте кила зелки няма шанс да избяга.
                      - Добре де, разбрах. Ти искаш да ме изнасилиш, а ти искаш да ме пребиеш, нали така? Айде помогнете на леля ви Добринка да качи зелето до вкъщи, ша ви сипя по една ракийка, ша ви резна по една салатка и кой за каквото е дошъл...Става ли?
                      Тийнейджърите се спогледали и веднага се съгласили. Нямали други ангажименти за вечерта и приели предложението, като веднага притичали да отменят с торбите уморената жена.

                      Чичо Добри, съпруг на леля Добринка от 36 години, бил огромен, необезкосмен българин, който, щом свършел работа в касапницата на пазара, се отдавал на единственото си хоби - да прелива виното от дамаджаните по шишетата и обратно. Тъкмо се секнел в окървавената престилката/не я свалял и вкъщи/, когато се звъннало на вратата. Чичо Добри заклатил сто и шейсетте си кила да отвори.

                      - Добринке, кви са тия двамата, ма? За кво не ме извика, ми плащаш на хамали да ти качват зелето?
                      - А, тия не са хамали, Добри, не са. Ей тоя - казала леля Добринка, като посочила по-хилавия - иска да ме ебе, а другият - посочила тя по-ячкото момче- иска да ме пребие...

                      Чичо Добри врътнал ключа и въздъхнал тежко. Хванал тийнейджърите за яките и ги помъкнал навътре.
                      - Тоя ли беше бияча? - попитал, докато засуквал яката на едрия до задушаване.
                      - Тоя...тоя, Добри...Каза, че ще ми скача на главата...

                      Добри си поел дълбоко въздух и набил с цялата си тежест една глава на побойника. Младежът се свлякъл в несвяст. Чичо Добри го вдигнал и започнал да го навива като персийска пътечка за пране. Скочил му веднъж трупешката и след като се уверил, че побойникът няма вече нито един здрав зъб, повикал с жест изнасилвача да го последва в спалнята.
                      - Тоя ли беше ебача, Добринке?
                      - Тоя...тоя, Добри...Каза че... таковаа...докато фръкна....
                      Чичо Добри не казал нищо повече и директно засурнал обезумелия от ужас младеж към спалнята.

                      По пътя, изпод престилката, измъкнал своя трийсе и един сантиметров ***, деформиран от вени и хематоми и започнал да го подготвя за предстоящата любовна игра... Тук е мястото да добавим, че главата на чичо Добревия *** била подобна на детска ръчичка, стиснала портокал /както се казва/....

                      Виковете, които се чували от съпружеските покои били ужасяващи. След двадесетина минути чичо Добри се показал зачервен и плувнал в пот. Огледал са за жена си и се провикнал:
                      - Добринкееееее, я ми дай онова швейцарското ножче, дет ми го подариха кумовете, да цепна няколко сантима, че нищо не става!....
                      Младежът изнасилвач през сълзи, със задавен глас, проплакал:
                      - Чичо Добри, бе....чичо Добри.....Като човек ти се моля.....Нека опитаме още един път!!!
                      Който търси , намира !
                      Човекът е човек, когато е на път !

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X