Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Вицове

    Млада игуменка от манастир хълцала и отишла на лекар. След като обяснила проблема си на лекаря той я огледал и и казал-Ами бременна сте. При тази новина игуменката се стреснала и избягала от кабинета. На следващия ден старата игуменка отива при лекаря и го почва от вратата-Как не ви е срам да говорите така на момичето. Лекаря обяснил на игуменката че искал да я стресне за да спре да хълца а игуменката отговорила-Вие сте я стреснали ама игумена като разбра инфаркт щеше да получи.
    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
    Телефон - в профила!

    Коментар


    • До: Вицове

      Минава си един пънкар през парка,а от една пейка странно го гледа пенсионер
      -К"во ме глрдаш,бе дядка-не си ли правил нещо откачено в живота си..
      –К"во да ти кажа,мойто дете,правил съм,и то много...Преди доста години така се бях натряскал,че оправих един папагал....Та сега се чудя да не си ми извънбрачен син...
      Ако не знаеш-питай,като знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване -...много!!!:wink:

      Коментар


      • До: Вицове

        Цитат от друг форум

        Кратък курс по обща култура

        Bпоследно време културата на българина става все по-обща.
        Тенденцията е в следващите 5-10 г. тя да изчезне напълно, но дотогава все пак ще се наложи да поназнайваме нещичко, за да не се изложим, когато попаднем в смесена компания.
        Особено важно в един светски разговор е да сте компетентни за най-значимите обществени събития - коя зодия е Преслава и кога ще е поредната сватба на Софи Маринова и Дачо, че се изнервихме вече.
        По тези теми всички разговарящи са добре подготвени и лафът върви леко. Но може да се случи в компанията да има любознателна кандидат-студентка, която иска да се информира по проблем, свързан с академичното й бъдеще. Например: колко са планетите в Слънчевата система, кой е открил Америка, или кой е авторът на “Опълченците на Шипка”.
        Такива въпроси създават жестоко интелектуално напрежение у събеседниците. Те изискват широки енциклопедични познания. Това е шанс за вас да блеснете, като пуснете тежката артилерия на своята ерудиция. Достатъчно е да изкажете следните безспорни тези:
        Литература
        - Иван Вазов е автор на “Под игото”, а Алеко Константинов на “Бай Ганьо”, или обратното. Разликата между двамата е, че Вазов не е убит, а Алеко е убит и е хижа на Витоша.
        - Шекспир е англичанин, а Паулу Коелю не е. Паулу Коелю определено е по-добър писател от Шекспир, защото отговаря на много въпроси и казва много житейски истини, а Шекспир на нищо не отговаря и не ти казва никакви истини.
        - Хари Потър е магьосник, а Д'Артанян е мускетар и ако съдим по името му, е арменец.
        Българска история
        -Българската държава е създадена отдавна. Била е под турско робство и виновен за това е Ахмед Доган. Като не живеят в България, откъде - накъде ше ми гласуват. Имало е Златен век по времето на цар Симеон, преди да му реституират горите.
        - Азбуката е написана от Кирил и Методий и се казва кирилица (или май беше методиевица?). В нея липсват буквите “4” и “6”, което означава, че нашите предци не са можелида напишат думата “4ере6ка”, бахти загубената азбука.
        - Ботев и Левски са били революционери, а единият от двамата е бил поет. В момента са футболни отбори и Ботев за малко щеше да изпадне. Митю вън завинаги!
        Световна история
        - В Египет е имало пирамиди, фараони и балъци за милиони. А в Рим е имало императори - Цезар, Нерон, Калигула. Те вероятно са слушали чалга, защото днес повечето чалготеки са кръстени на тяхно име.
        - Колумб е открил Америка, а Джордж Буш-младши почти я закри.
        География
        - Земното кълбо е, общо-взето, кръгло. Континентите са няколко.
        Европа, Африка и некви други. Има и океани и морета, които са пълни предимно с вода. Най-известните морета са Слънчев бряг и Кушадасъ. Най-големият връх е Еверест, преди възродителния процес се е казвал Джомолунгма.
        Париж е столица на... една от държавите, след малко ще се сетя коя. В Париж продават страхотни обувки, една приятелка си е взела оттам много сладурски сандалки само за 120 евро, представяш ли си?
        Естествени науки
        - Човекът е произлязъл от маймуната, а в момента тече обратният процес.
        - По едно време имало и динозаври, но те са измрели от скука, защото попфолкът още не е бил открит.
        - Сред най-важните открития за човечеството са колелото и топлата вода - оттам идва изразът “ти откри топлата вода”. Сега учените са направили някакъв Голям адронен колайдер, който или ще избухне, или няма да избухне, но тия неща принципно не са хубави.
        - Напоследък се появи глобално затопляне, но въпреки това парното поскъпва Икономика
        - Живеем във времена на световна финансова криза, което означава, че всичко в мола или ще поскъпне, или ще поевтинее. Хората ще загубят или спестяванията си, или работата си, а някои ще загубят и живота си. Китайците ще стават все по-силни икономически, ще тръгнат от Илиянци и постепенно ще завладеят целия свят. Оттам идва изразът “номерът на китайката”.
        Космонавтика
        - Първият космонавт е Юрий Гагарин (или Юрий Галев). Но той всъщност не е първият, защото преди него в космоса е летяла някаква кучка. Така е то, кучките винаги се вреждат първи.
        Музика
        По принцип Моцарт е голям композитор, но Тони Стораро направо кърти мивки.
        Егати пауъра
        - Операта е много хубаво нещо, тя е до паметника на Стамболийски. Българската попмузика е в небивал възход и разбива всички чартове в MTV. Вярно, Мадона не е лоша певица, има чат-пат некви хитове, но все пак Графа е спечелил много повече музикални награди от нея.
        Научете наизуст гореизложената информация и ще бъдете признат за изключителен ерудит в светските среди, за човек от категорията “бахти колко е умен тоя пич, не е истина просто”.
        What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

        Коментар


        • До: Вицове

          За Лили Иванова, жива и здрава е!


          - Коя е била първата Коледа на Лили Иванова?
          - Първата Коледа въобще!

          Какво представлява Големия Взрив?
          Заблуден пиротехнически ефект от първия концерт на Лили Иванова!
          ТИ си Уникален! Както и всеки друг!
          lre-bulgaria.org

          Коментар


          • До: Вицове

            -Знаеш ли,че Иван спечели от тотото 500хиляди.
            И то само седмица след сватбата!
            -Горкият.Никога не му е вървяло...
            0осем9осем7шест0осем7едно
            Миро

            Коментар


            • До: Вицове

              - Ало? Ти ли си?
              - Не съм Аз!
              Мария Стоева 0889 82 51 и 87.

              Коментар


              • До: Вицове

                Полицай спира кола и внимателно я оглежда:
                -Тази трошка не може да се нарече автомобил!
                -Точно за това нямам шофьорска книжка...

                Малко индианче пита баща си:
                -Тате, защо кака се казва Голямата скала?
                -Защото беше зачената на една голяма скала.
                -А защо батко се казва Белият дъб?
                -Защото беше заченат под един бял дъб.
                Разбра ли сега,Скъсана гумичка?

                Златна сватба.Мъжът се обръща към жена си:
                -Фани,захарче мое,подай ми чашата.
                Приятелка на жената възхитено:
                -Толкова години сте заедно,а такова нежно отношение.
                -Ти пък!Той само намеква за моя диабет.
                0осем9осем7шест0осем7едно
                Миро

                Коментар


                • До: Вицове

                  Един мъж лови риба, а на главата му - тухла. Минава една жена, гледа го с тухла на главата - и любопитството я заглождило.
                  - Каква е тая тухла на главата ти?
                  - Пусни ми и ще ти кажа - отговорил мъжът.
                  - Абе я си е** майката! - казала жената и си тръгнала.
                  Обаче нали е любопитна и се върнала.
                  - Кажи бе, каква е тая тухла!
                  - Пусни ми и ще ти кажа.
                  - Добре, ще ти пусна.
                  Отишли те зад храстите и като се върнали мъжът й казал:
                  - Слушай сега - от сутринта съм тука, на червея - нищо, ама на тухлата - ти си третата!

                  Коментар


                  • До: Вицове

                    -Скъпи,не мислиш ли,че аз съм идеалната жена?
                    -Какво говориш,скъпа!Ти си повече от идеалната жена!
                    -Колко повече?
                    -Към 50 килограма.

                    Говорят си три жени за мъжете как са в леглото:
                    -Моят е като мерцедес-мощен и надежден.
                    -А моят е като порше-красив и бърз.
                    -А пък моят е като москвич-без смукач не пали.

                    -Лягам си аз след купона,и в тъмното чувам женски глас:
                    Не те ли е страх да спиш сам?
                    И аз викам"Ами страх ме е".И тя легна при мен...
                    -И после?
                    -Ами после-луд с..с до зори.
                    -И после?
                    -После стана светло и наистина ме хвана страх...
                    0осем9осем7шест0осем7едно
                    Миро

                    Коментар


                    • До: Вицове

                      След като научил, че пациент в психиатрия е спасил живота на друг, като го е измъкнал от ваната и не му е позволил да се самоубие, директорът на лудницата повикал спасителя в кабинета си.
                      - Прегледах досието ви и като имам предвид геройското ви поведение, аз съм убеден, че сте готов да се приберете вкъщи. Само съжалявам, че мъжът, когото сте спасили, после се е обесил.
                      - А, не - възразил спасителят. - Не се е обесил. Аз го закачих да изсъхне!

                      Коментар


                      • До: Вицове

                        Каква е мечтата на сервитьора?
                        Клиентите да си обядват по къщите
                        и да му пращат бакшишите по пощата.
                        0осем9осем7шест0осем7едно
                        Миро

                        Коментар


                        • До: Вицове

                          Отишли младо семейсто с дете на море.На мъжа много му се приправило с**с , ама квартирата едностайна и детето все там... по едно време то излязло и наште се награбили, ама на най-хубавото малкия влиза
                          -Вие кво праите бе?
                          -Ами нищо сине, помпам майкати да не потъва в морето, че не знае да плува.
                          -Ааа, тате не се мъчи, чичо Киро вчера я напомпи та даже с езика я провери да не изпуска.

                          Коментар


                          • До: Вицове

                            Едно негърче се боядисало бяло. Върнало се в къщи. Като го видяла майка му, веднага скочила:
                            - Ти на бял ли ще ми се правиш? – дръпнала му един здрав пердах.
                            След малко баща му:
                            - Ти на бял ли ми се правиш? – спукал го от бой.
                            Излезнало на улицата, там неговата банда, без да го пита и тя го спукала от бой.
                            Седнало негърчето на една пейка и си казало:
                            - Ей, от 15 мин. съм бял и вече мразя негрите!

                            Коментар


                            • До: Вицове

                              Жена към мъжа си:
                              - Скъпи, защо плачеш?
                              Мъжът към вече пълнолетното момиче:
                              - Помниш ли когато баща ти ни завари заедно първия път и ми каза: "Или я вземай за жена или отиваш 20 години в затвора!"
                              - Е?
                              - Днес щяха да ме освободят.
                              Nissan Terrano 92г. 2.7 ТД

                              Коментар


                              • До: Вицове

                                Папата си купил"Ферари".Шофьорът му го повозил,но папата решил:Искам аз да карам!И натиснал педала до край.
                                Спрели го полицаи.Отишъл полицаят при колата,видял кой е вътре,козирувал и пуснал колата.
                                Важна клечка ли беше,че,го пусна така бързо?Попитал другия полицай.
                                -Не го познавам,но след като папата му е шофьор!
                                0осем9осем7шест0осем7едно
                                Миро

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X