Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    На всички, които казват:
    - Защо да пиша правилно, да не сме на урок по български език, искам да срещнат хирург, който ще ги оперира с думите:
    - Ама защо внимателно да режа и зашивам? Да не сме на курс по шев и кройка.
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • От: Вицове

      Дядо към внук.
      - Къде си тръгнал бе сине, зяпнал в тоя телефон?
      - Ами дедо, ловя Покемони.
      - А-а-а, тъй кажи .... Едно време му викахме "Да гониш Михаля .... !"

      Коментар


      • От: Вицове

        Веган телеграма:
        SINE PRIBERI SE STE KOLIM DINQTA
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Вицове

          На последното ниво на Pokemon GO трябва да откриеш братя Галеви!

          Коментар


          • От: Вицове

            - Тате, ще излизам с приятели довечера....Имаш ли някакви пари?
            - Имам, сине, имам. Илизай и се забавлявай, не ме мисли мене...

            Коментар


            • От: Вицове

              Сватба,глъч веселба и идва момента Младоженците да се оттеглят към брачното ложе.

              Баби ,лели,тетки дават последни напътствия на младата невеста кое как.....

              Чичовци , вуйчовци пък съветват младоженеца как да подходи с ласките как ще му стане и какво следва.

              Вратата на спалнята се затваря и всички остават на щтрек отвън.

              След няколко минути врата на спалнята се отваря и младоженеца подава свенливо глава и вика вуйчо си :

              Уйко яла го барни че,май сме го предървили бре ..............
              Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
              Място и хора към които да принадлежи ...

              Коментар


              • От: Вицове

                Имах проблем с водопровода и водопроводчикът който дойде беше възрастен германец. Човекът свърза газовата инсталация с водопровода.

                Очевидно старите навици умират трудно.
                What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                Коментар


                • От: Вицове

                  Купих си айфон. В телефонния указател на името "татко" сложих снимка на шефа на полицията, на "вуйчо" - снимка на главния прокурор, на "батко" - снимка на як спецполицай. Три пъти ми го крадоха, три пъти ми го връщаха с нов калъф...



                  "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Не мога да разбера - защо ако някой мъж си мисли, че е Наполеон или е от друга планета, го лекуват в лудницата, но ако смята, че е жена, се опитват да защитят правата му?



                    "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Заклет ерген търси запознанство с ревнива, креслива, алчна глупачка за укрепване на своите убеждения.
                      Тел 0888-......

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        За какво служат тия перки на самолетите?
                        - Да охлаждат пилота.
                        - Айде бе, не ми се вярва!
                        - Ами спри ги, и да видиш как пилота ще се изпоти веднага.

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Може да съм го разказвал вица, но като гледам темата на Владич за пътуването му в Кавказ http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=211771 се сетих.

                          Художник модернист попада на някакво празненство в планината. На сутринта се събужда със зверско главоболие, призовава О боже на Махмурлука и дърпа пердето да види какво става навън.
                          А навън изгряващото слънце осветява отсрещните върхове, над които плуват няколко бели облака - така колко да подчертаят синевата на небето. Самите върхове са все още целите в сняг и по-далените се сливат с облаците. От линията на снега надолу започват сиво-кафеникави склонове преминаващи във все по-наситено зелено, което свършва в разлистащи се гори и вече съвсем наситено зелени ливади. Част от тази гледка се отразява, като в огледало в едно езеро, ама така се отразява, че човек в първия момент не може да види къде е брега и къде отражението му във водата.
                          Художника гледа с недофокусиран поглед десетина секунди и с думите "Ебати кича!" дърпа пердето обратно.

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Сергия на пазара. Продавач на банани. Жена пита:
                            - Хубави ли са бананите?
                            - Ей там отзад има пробна.
                            ________________________________________________
                            Subaru OUTBACK 2,5
                            Hyundai TUCSON 2.0

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              - Моля Ви Госпожо! Не ми говорете толкова бързо, че не може да ми мине през к*ра всичко, което казвате...
                              Последно редактирано от silverfox; 24-08-16, 20:24.

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Ако Тръмп спечели, ще е първият случай в САЩ, при който мултимилионер се нанася в държавно жилище, от което се изнася чернокожо семейство.
                                Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X