Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Прибира се митничар и намира жена си гола, зачервена и изпотена. Веднага я емва:
    - Жена, ти си била с любовник! Веднага казвай къде е!
    - Не е вярно, мъжо, тука упражнения малко правех, каланетика, затова така...
    - Ей-сега ще преровя цялата стая и намеря ли го, ще ви убия и двамата! Така... я да видим под леглото... няма никой. В банята? Няма никой. В гардероба?
    Отваря вратата на гардероба, отвътре се протяга една ръка, стиснала 2 банкноти по 100 лева. Митничарят ги прибира и затваря вратата:
    - Добреее и в гардероба няма никой.

    Коментар


    • От: Вицове

      Статистически, брадатите мъже е по-вероятно да изневерят на половинките си, отколкото брадатите жени.
      Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

      Коментар


      • От: Вицове

        Американец пита: Ако спечели Тръмп, да бягам ли в България? Заповядай, страната е като от бъдещето, отговаря негов сънародник.
        Последно редактирано от ISG; 19-03-16, 02:31.
        Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

        Коментар


        • От: Вицове

          Почукване на райските порти. Чук-чук-чук…
          Свети Петър отваря и гледа един жалък и тъжен човечец:
          - Кой си ти синко?
          - Ами аз съм футболист на ЦСКА…
          - Ама, как уцели вратата, бе момче?!
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • От: Вицове

            Абре, Евгени, има вицове дето са смешни (актуални) в определено време (за конкретният виц - пролетта на миналата година), сега ЦСКА си вкарва по 8-10 гола на мач.

            И да не е само спам.
            И да знаете, че вестниците са много полезни.
            Особено в гората.
            И най-вече в боровата.

            Коментар


            • От: Вицове

              Много е гадно, ако в прекрасен летен ден видиш над себе си синьо небе, пухкави бели облаци и ярко слънце... когато всичко, което очакваш да видиш, е куполът на парашута.
              Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
              Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

              Коментар


              • От: Вицове

                Днес се събудих с усещането за идващата пролет. Усещането се беше показало от гащите и пречеше да спя.
                Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                Коментар


                • От: Вицове

                  За съвременните бащи, да присъстват на раждането на детето е нещо много важно. Навремето беше друго, тогава много важно беше да присъстваш при зачеването.
                  Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Първоначално публикуван от Paladin Преглед на мнение
                    Абре, Евгени, има вицове дето са смешни (актуални) в определено време (за конкретният виц - пролетта на миналата година), сега ЦСКА си вкарва по 8-10 гола на мач.

                    И да не е само спам.
                    И да знаете, че вестниците са много полезни.
                    Особено в гората.
                    И най-вече в боровата.
                    Е то вече е малко като да играят живи със умрели, както е казал поетът...

                    И за да не е само спам:

                    Руският "Стани Богат", жокер на втори въпрос "Обади се на приятел":
                    - Серьожа 100 рубли стигат ли да се напием?
                    - Да!
                    - Отказвам се!
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Да помогнем на жената !!! Търси се мъж!!!
                      На 34 г.,165 см, 110кг., 43N обувки. Живея скромно и достойно на село до дама.Мъж не съм имала щото то тука са останали само дъртаци и страхливци. Имам три сестри все омъжени и живи родители. Племенниците понякога ми викат лельо а друг път чичо. Не им се сърдя,детска им работа. Обичам домашният уют,природата,виното и ракията. На абютюренската пих уйски и много ми хареса че шишето е квадратно .Мога да карам комбайна и трактор както и да ги бутам или дърпам ако закъсат. Ама само по асфалта че инъче затъвам да коленете в калъ. Имам мотор "Иж" с кош. Лани когато валя големият дъжд и отнесе моста сама пренесох на гръб 73 овце,14 кози и 4 пръча + 3 каракачанки и бай Митьо с магаренцето му.Най ме озориха пръчовете че трябваше да ги свалям от сливите. Помня само че бай Митьо са кръстеше и мърмореше. "Ох леле божкеее на кое ли добру мумче ще му почерни дните тоз вампир?" Хакнъх му един шамар да съ сафиряса. И сега ма заобикаля го ма види и все ходи на реката да си търси златният мост. Мен в село много ма почитат и уважават и мъжете и жените. Много си търся вече мъж че не се търпи повече. Заран все се събуждам изпотена и ми е едно криво и пусто на сърцето и душата. Да готвя мога ама по ми харесва да мачкам с голи крака кога някой чужд мъж е настинал. Той стене пъшка и се гърче пък аз мачкам ли, мачкам. Търся си мъж дето да не е много учен че да има за какво да си говорим. А пък и те учените все са едни кекави и с очила и ризи. Да си седи дома и да се занимава с каквото ще. Да има жива душа покрай старите че аз като тръгна на лов по два дена се пилея по пущинаците. Ама празна никога не съм се връщала. На барове и на доктор не ходя....Искам само да ме обича и да си правиме деца. Няма да го бия или да го товаря с много работа да не са повреди."
                      Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                      Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        В една клетка затворили няколко маймуни (екип). В клетката имало кашони (ресурс) и банан, закачен на тавана (награда). Една от маймуните (лидер) наредила три кашона един върху друг, покачила се по тях и взела банана. От тавана започнала да пръска студена вода (намеса на Топ мениджмънта). Маймуните се разбягали.
                        Закачили нов банан. Друга маймуна наредила кашоните, покачила се по тях и взела банана. Пак запръскала студена вода. Останалите маймуни я набили и изяли банана (работа в екип). Закачили нов банан. Сработил „рефлекса на Павлов“ – щом една маймуна решила да вземе банана, другите я набили, защото знаели, че всички ще бъдат намокрени, но не всички ще ядат банан (групова отговорност).
                        Действие Второ: Силата на екипа
                        Намесил се HR отдела. Подменили една от маймуните (развитие на екипа). Новата маймуна решила да вземе банана, но останалите веднага я набили (фирмена култура). Постепенно подменили всички маймуни. Последната нова маймуна решила да вземе банана. Другите усърдно я набили, без да знаят защо – те никога не били мокрени (Team Spirit).
                        Последно редактирано от silverfox; 24-03-16, 17:01.

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Една жена не знае какво й липсва, докато приятелката й не се похвали.
                          ________________________________________________
                          Subaru OUTBACK 2,5
                          Hyundai TUCSON 2.0

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Оня ден в антиквариата попаднах на стара книга с рецепти за изгонване на дявола.
                            Набавих си жаби, животински очи, клюнове, нокти, сушени корени и още някои необходими неща.
                            Вкъщи ги смесих хубаво, направих отвара, с която се намазах и напръсках стените.
                            Вследствие на моите действия жена ми вдигна страхотен скандал, разфуча се, събра си багажа и се изнесе.
                            Искам да кажа, тия стари рецепти наистина действат...

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Мдаамммм! Дали да не я пробвам и аз тая рецепта?

                              Пробвах я!
                              Обаче немаше животински очи и сложих рибешки (нали и рибата е животно, бе?).
                              ...
                              В резултат жената ме наби, изхвърли ми багажа през прозореца (от 15-тия етаж) и ме изгони .

                              Явно си трябват животински очи!!!
                              Или Иван не казва цялата рецепта!
                              Последно редактирано от dedoKoko; 28-03-16, 16:03.
                              Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                - Как се казваш?
                                - София.
                                - Значи затова си задръстена.
                                Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                                Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X