Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Маймуните живеят в топлите страни, по цял ден нищо не правят, само плюскат и се чукат. Трудът е направил от маймуната човек и сега човек чука малко, а работи по цял ден. Според мен сме прецакани...
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • От: Вицове

      silverfox, това ми напомни един стар виц:
      Отишъл умен бял човек в 'черна' страна, видял един синьо-тъмен индивид да стои под палма и да чака храната сама да му падне отгоре, че да хапне.
      Белия започнал да обяснява на 'тъмния':
      - Защо не си поне малко предприемчив...
      - Е за какво ми е?
      - Ами вместо да чакаш да падне банана, качваш се и го набираш. Отиваш в близкото село и го продаваш. След това с парите наемаш няколко работници. Увеличаваш бизнеса. Започваш да продаваш на едро. Правиш си плантация. Бизнеса се разраства.
      - Е и?
      - Ами ще имаш много пари.
      - И какво ще ги правя?
      - Каквото искаш - например отиваш в някоя екзотична страна... Лежиш си под палмите и нищо не правиш....
      - Че аз сега какво правя ?
      Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
      Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

      Коментар


      • От: Вицове

        От пресцентъра на МВР съобщиха, че са се обърнали с молба към жената на Петко Сертов да върне и братя Галеви.


        Прибрал се Петко Сертов у дома и попитал жена си:
        - Абе, някой да ме е търсил?


        "Човек дори и добре да живее, накрая идва жена му и го прибира." - Петко Сертов


        Снощи вечеряхме боб. Днес Джон Кери е в София и не можем да отваряме прозорците... Вкъщи е трагедия.


        Познавам младо семейство от стоматолог и маникюристка, което със зъби и нокти се бори за прехраната си.


        Ако едно момиче ти каже, че е на 18, а изглежда на 30 - значи е на 15.


        Жените с малки гърди са по-щастливи от другите, защото знаят, че не ги обичат заради циците.


        - Докторе, лекарството, което ми предписахте - супер е! Много ми помогна!
        - Ами, какво да ви кажа ... Случва се.


        Как се менят времената само... Навремето крадяхме череши от съседите, а сега Wi-fi.


        Всяко лято нашите ме пращат при баба и дядо.
        А аз толкова мразя гробищата...


        Не е добре на стари години да четеш "Книга за джунглата". Изречението "Маугли лежеше в храстите и кротко галеше питона" звучи съвсем различно.


        Тя му беше много скъпа... Затова той си намери по-евтина.


        Запознавайки се с девойка, първо я гледам в очите. Ако ги има, шансовете ми намаляват драстично.


        Ако държавен служител седи повече от 10 минути без задачи, автоматично преминава в спящ режим.


        Анален секс - единственият случай в който убеждаваш партньора си, че не ти е никак голям.


        Вместо диета взимайте LSD. Да ви видя как ще отворите хладилник, който го пази дракон.
        Only after the last tree has been cut down,
        Only after the last river has been poisoned,
        Only after the last fish has been caught,
        Only then will you find that money cannot be eaten.

        Коментар


        • От: Вицове

          По аналогия с френското сирене и вино,
          оценката при дегустаторите, на една българска кисела зелка,
          би звучала примерно така:
          "Тази изключителна зелка, расла в най-рохкавите лехи на югозападното Софийско поле,
          е съчетала богатия аромат на шопските култури с крехкостта на най-отбраните тракийски сортове.
          Ферментационният процес е изведен докрай, протекъл при условията на софийската зима,
          благоприятно смекчена от локалните влияния на късноесенната подуянска мъгла.
          Оттук и подчертаната, но ненатрапчива киселина, започваща с деликатни бодежи от върха на езика,
          преминаваща в тръпки през небцето и разливаща се към гърлото.
          Ароматът е изключителен, напомнящ букет от отлежал камамбер, с неочакван свеж нюанс на бамя.
          Сокът, ръчно претакан на равни интервали, е бистър и искрящ.
          Предизвиква приятен сърбеж в устната кухина, който издава изненадваща ментова прохлада.
          Листата са бели, с благороден восъчен оттенък. Нетрошливи, но не и жилави, идеални за сърми.
          При дегустация листната периферия издава допълнителен фин аромат с предчувствие за пушен бекон.
          Секрет на производителя е използването на дъбови качета от осолена сланина.
          Придружено с един отлежал "Бержерак", това кисело зеле е идеалният компаньон за Вашите свински гърди."
          What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

          Коментар


          • От: Вицове

            - Какво предпочиташ виното или жените ?
            - Всичко зависи от годината на производство.

            Коментар


            • От: Вицове

              Една мечка тръгнала на пътешествие. Качила се на самолета и потеглила. Обаче по време на полета нещо пригладняла и бързо изтичала до пилотската кабина и казала ...на главния пилот:
              - Ще те изям!
              - Изяш ме, но после кой ще кара, ще паднете и всички ще се избиете!
              - Добре - казала мечката.
              Добре, ама се обърнала към помощник-пилота:
              - Ще изям теб!
              - Изяш ме, но на главния пилот може да му стане лошо и после кой ще кара? Ще паднете и ще се избиете всички!
              - Офф, добре, бе - казала мечката.
              В тоя момент главният пилот се обърнал и казал на мечката:
              - Защо не идеш да изядеш стюардесата?
              - Що пък не.
              Отишла там мечката. Обаче след известно време пилотът отишъл до тоалетна и що да види - мечката си седи най-спокойно на една седалка и мълчи. Попитал я пилотът:
              - Защо не изяде стюардесата?
              - Ааа, после да е@ете мене,а?!...
              На сърбела майката му е чесането.
              Борислав Борисов Русе О885 О37815

              Коментар


              • От: Вицове

                Решил един да провери жена си, казал й, че отива на работа и се скрил под леглото... Жена му се обадила на любовника си, легнали в спалнята и тя му казала:
                - Жоре, искам дете от теб...!
                - Ти добре ли си? Не те виждам да повиваш и да храниш деца...
                Жената за да му докаже, че може, го повила в чаршафа и отишла да търси биберон... Мъжът й в това време излязъл изпод кревата, навел се над повития любовник, и го щипнал по бузите, казвайки му:
                - Агу, Жоренце, аг-у-у-у! Бум-бам.
                След това спокойно отишъл при жена си в кухнята:
                - Трябва да преповиеш Жорката, че се наака..
                LZ1ZAH

                Коментар


                • От: Вицове

                  Вълната от поръчкови убийства напоследък цели единствено да отклони общественото внимание от факта, че в Лидъл са пуснали свинска плешка по 3.40 лв. за килограм.
                  What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Седят 2 бабички на пейката пред блока и одумват света:
                    – Пък Пена от третия етаж ходила на изложба на отровни змии...
                    – И к'во?!?
                    – Прибрала се със златен медал и диплома...
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      - Свободна ли си тази вечер?

                      - Да.

                      - Знаех си, че никой няма да те иска.

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Общоприето мнение е, че е по-добре да се прави любов, отколкото война и за това все се чудя - защо тогава излъчването на филми за войната се разрешава по всяко време, а на тези за правенето на любов, се ограничава за чак след 24 часа?

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Баща намира вибратора на дъщеря си, чуди се човечеца как може такова хубаво момиче така да няма късмет в любовта, че да прибягва до такива инструменти, станало му тъжно и мъчно.
                          Сипал си една ракия да удави мъките, сложил вибратора на масата срещу себе си и го гледа. В това време се прибира дъщерята, вижда баща си и вибратора и пита:
                          -К'во пра'иш, бе, баща ми?
                          Той отговаря с малкото гласец който му е останал:
                          - Ами викам да ударим по една ракия със зетя..

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Бай Иван отишъл в близкия град за покупки. Отначало той купил едно менгеме, а след това на пазара спазарил една кошница и една патка. Много му харесали две кокошки, но нямало как да ги носи. Предвидливия търговец му рекъл:
                            -Какво толкова има. Сложете менгемето в кошницата, в другата ръка вземете патката, а двете кокошки под двете мишници и сте готов.
                            Бай Иван направил както му казал търговецът на кокошките и тръгнал към къщи. По пътя стигнал една монахиня, която го попитала знае ли къде живее попа в тяхното село.
                            -Отец Онуфрий живее точно до нас. Аз знам една близка пътека и ако тръгнете с мен ще ви заведа баш до неговата къща.
                            - Как да вървя с вас? Аз съм безпомощна жена, как да ви повярвам, че вие ползвайки се от моята слабост, няма да ме заведете в някое пусто място,да ме хванете през кръста, да ми дигнете полата и да ме изнасилите
                            Бай Иван я погледнал с насмешка:
                            -Дявол да го вземе, сестро! Вижте ме само! В кошницата ми тежко менгеме, в другата ръка – патка, а под мишниците ми две кокошки! Как да направя всичко това, за което се страхувате?
                            Монахинята се замислила за момент и хитро погледнала бай Иван:
                            - Какво толкова има? Ще сложите патката на земята, ще я покриете с кошницата, а отгоре ще сложите менгемето да не избяга!
                            -Ами кокошките? Какво ще правя с кокошките, а? – отвърнал не на шега сърдития вече бай Иван.
                            - Какво толкова кокошките, та кокошките? Голяма работа! Ми не мога ли да ги държа аз!?
                            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Ако вместо"Измий ме!", напишеш върху мръсната кола на съседа "Всички полицаи са пед*раси!", ще го накараш незабавно да отиде до автомивката...
                              Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                - Aло, КАТ ли е?
                                - Да.
                                - Бутнах две кокошки- какво да правя?
                                - Хвърли ги отстрани на пътя да не пречат и не ме занимавай с глупости.
                                - Добре, а с пежото им какво да правя?
                                На сърбела майката му е чесането.
                                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 12 потребители онлайн. 0 потребители и 12 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X