Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Той се прибра вкъщи в толкова лошо настроение, че жена му, като не беше сигурна какво ще поиска първо, легна гола в мусаката.
    "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

    2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

    Коментар


    • От: Вицове

      Към колегата Костадинов:

      - Ако не знаете как да премахнете форматирането на текста при поставянето му тук - питайте, ще обясним.
      - Ако смятате да продължите да пляскате форматиран текст - помислете пак. Просто няма да стане.

      Повече опити за обяснение няма да има.
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • От: Вицове

        Ще бъде полезно да обясните.И на кое да вярвам-че ще обясните,или повече опити за обяснение няма да има?

        Коментар


        • От: Вицове

          Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
          Ще бъде полезно да обясните.И на кое да вярвам-че ще обясните,или повече опити за обяснение няма да има?
          Колега, тук е обяснено как се прави!

          http://www.offroad-bulgaria.com/show...81#post2523281

          http://www.offroad-bulgaria.com/show...66#post2647066
          Р.П.(RFF) 0898677590
          Пътна помощ
          ДЕНОНОЩНО

          Коментар


          • От: Вицове

            Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
            Ще бъде полезно да обясните.И на кое да вярвам-че ще обясните,или повече опити за обяснение няма да има?
            Има го обяснено няколко пъти,последният,преди две-три страници.

            Румбата ме е изпреварил.
            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

            Коментар


            • От: Вицове

              - Докторе, уапа ме змия!!!
              Докторът:
              - Къде те ухапа?
              - Епа зад трафопосто.
              - Не бе, за какво те ухапа?
              - Епа те така за нема нищо..

              Да пробвам. Май се получи.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • От: Вицове

                Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
                Има го обяснено няколко пъти,последният,преди две-три страници.
                ...
                Според мен трябва да се задължат модераторите да обясняват на всекиго лично...Даже трябва да ни известяват любезно когато се повтарят вицове през два поста от един и същ копипейстор,дето е толкова ангажиран че не чете дори себе си...

                Коментар


                • От: Вицове

                  Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                  ...

                  Да пробвам. Май се получи.
                  Идеално при това, благодаря за което.
                  Издъних се на Тюринг теста

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Писмо от ада....

                    Здравей, Доче!
                    Вярно е, че съм умрял, душице моя, ама като те знам каква си притеснителна порода, и взех та реших да ти драсна два-три реда, че да не се тровиш за мене. От пъклото ти пиша, душке, и да знаеш, че тук е рахат и половина. Не само защото тебе те няма, гълъбче, да ми трополиш на главата като керванджийска кобила. Изобщо обстановката тука е просто перфектна и хората са много добри, нищо че са рогоносци до един... А, и да си кажа честно, от моите пиленце, тука никой няма по-големи!!! Освен това е все тъмно и мрачно, тъкмо ракиено време, та така си къркаме с колегите денонощно. Откъм данъци и сметки – господ здраве да им дава, ама съвсем сме облекчени. Не знам каква им е системата, ама вече два месеца откакто съм тука, една стотинка никой не ми е поискал. Това ВиК,НОИ, ТЕЦ-МЕЦ, Здравна каса, Правна каса, данъчни-манъчни... даже и не са чували за тях. А пък е хем топло, хем сме здрави като чукове, само дето малко сме поумрели. Питам вчера един дявол:
                    – Как бе колега, тука се оправяте със сметките за тока и парното?
                    Обаче тоя тарикат зъб не обели, душко, та по тази линия не мога да съм ти полезен. Дочке, пиле, ако съм знаел, че тука е толкоз хубаво, да съм умрял още на втората година, откакто се оженихме. Отначало аха-аха и да ме запишат в рая, ама като разбрах, че и майка ти е там, бързо напсувах свети Петър и свети Илия и набързо ме изритаха в ада...
                    Едно само не харесвам – няма кьорава политическа партия тука. И като се натаралянкаш до ушите - няма по кого да попържаш.
                    Да знаеш, Дочке, и да не търсиш парите от лозето, дето го продадохме тази пролет, защото съм ги изпил всичките. Обаче като те знам каква си чума, казах ти, че съм ги скрил.
                    Имаш много здраве от Иван и от Пешо – и те са тука. И недей да се чудиш откъде ги знам, гълъбице моя, нали от тях са ми рогата. Ама са големи пичове и пият като за последно, особено тоя Иван. Пешо пък ме помоли да ти кажа да не се пръскаш много с Арманито, дето ти го подарил за рождения ден, защото е отсипал повечето от шишето и го долял с чист спирт, и като нищо може да те удари в главата.
                    Бъди жива и здрава и не бързай да умираш, че още си млада и хубава и да не се мъчиш тука. Ние с Иван и Пешо криво-ляво ще се държим. И недей да раздаваш на гробищата разни сладки работи, ами сложи малко кисели краставички и по-дебело мезе, щото много трудно върви ракията с лукчета.
                    Целувам те, пиленце, и да се пазиш поне още пе'есе-сто..сто и пе'есе години па и двеста-триста години да изкараш, 'ма само не се вясвай тъдява!

                    Твой завинаги: Танас
                    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      На един овчар сина пораснал много срамежлив, мома не смее да погледне. Бащата решил да му отвори очите. Заклещил една овца в тръните и тръгнали със сина уж да я търсят. Намерили я, бащата извикал:
                      - У-у-у вълци да та ядат, къде си са навряла. Глей, сине, как и излезе на тая гламавата късмета!
                      Свалил си гащите, дигнал и опашката и я опънал.
                      - Айде сега ти, сине!
                      - Ама тате, как така...
                      - Ей така. Никой няма, давай!
                      - Ама сигурен ли се, бе тате?
                      - Сигурен съм, айде давай!
                      - Добре, тате, както кажеш - въздъхнал синът и си наврял главата в тръните.
                      Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                      Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Standard & Poor's е променил кредитият рейтинг на Русия от ААА на АХАХА.
                        Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                        Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Руснак влиза на бегом в чейндж бюро:
                          - Долари, евро има ли?
                          - Няма.
                          - А какво има?
                          - Гривни.
                          - Давайте гривни!

                          ---

                          Русначе отива при баща си и казва:
                          - Тате дай 5 рубли.
                          - За какво са ти 20 рубли? Какво ще направиш с тия 50 рубли...
                          Последно редактирано от musovir; 17-12-14, 15:24.
                          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                            Руснак влиза на бегом в чейндж бюро:
                            - Долари, евро има ли?
                            - Няма.
                            - А какво има?
                            - Гривни.
                            - Давайте гривни!
                            Това май не е виц.

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Мъж и жена:
                              - Скъпа, знаеш ли че мълчанието е злато?
                              - Да, и!?
                              - Искаш ли да сме богати?

                              --------------------

                              Две приятелки:
                              - Срещам се с двама мъже и просто не знам кого от тях да избера.
                              - А какво ти подсказва сърцето?
                              - Подсказва ми, че ако мъжа ми разбере дори за единия, ще ме убие!

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                След като, по погрешка домакинът в болницата закупи работно облекло за медицинските сестри от секс шопа, заболеваемостта сред мъжкото население се покачи двойно.

                                Ако съблечете жена и сутиенът и бикините ѝ са в един цвят, значи решението да правите секс не сте го взели вие.

                                Една жестока истина която децата по Коледа разбират е това ,че Дядо Коледа е по-щедър към по-богатите им приятелчета.

                                Секса е като математиката..... добавяш леглото, изваждаш дрехите, разделяш краката и се молиш на господ да не се умножиш

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X