Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Седмицата на българина
    Мрънday
    Тюхday
    Умрелday
    Трънday
    Фалитday
    Сатърday
    Сънday
    edoors.bg- Джаджи за врати и врати

    Коментар


    • От: Вицове

      - Да ти предложа - чай или кафе?
      - А нещо по-твърдо?
      - Орехи?!?

      Коментар


      • От: Вицове

        Боб чорба - и стомаха сит, и гащите топли
        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

        Коментар


        • От: Вицове

          Малцина знаят, че първият в света мобилен навигатор е кълбото с прежда, което Ариадна дала на Тезей
          What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

          Коментар


          • От: Вицове

            За Деня на благодарсността се пълни пуйка.
            За Никулден се пълни шаран.
            За 8-ми декември се пълни студентка.
            Нukога не се отkазвай от нещо nредu да uзnробваш всuчкu възможнu начuнu , за да го nостuгнеш !

            Коментар


            • От: Вицове

              Серия за блондинки:


              Блондинка отива при доктора:
              Б: - Докторe, помогнете! Ужили ме пчела!
              Д: - Няма страшно, сега ще намажа...
              Б: - Но как ще я хванете? Пчелата сигурно отдавна е отлетяла някъде далеч!
              Д: - Неее, ще намажа мястото, където ви е ужилила.
              Б: - Ааааа. Беше в парка, на една пейка под едно дърво.
              Д: - Идиотка! Ще намаже тази част от тялото, където ви е ужилила пчелата и ще мине!
              Б: - Така да бяхте казали, докторе! Пчелата ме ужили на китката на ръката. Божичко, как ме боли!
              Д: - Коя точно?
              Бневинно) - Откъде да знам? За мен всички пчели са еднакви....





              Две блондинки си виждат след 14-ти февруари:
              - Как изкара празника?
              - В леглото.
              - И много ли хора имаше?



              Блондинка се обажда на доктора:
              - Ало, докторе, помогнете. Сестра ми я боли главата и има температура.
              - Висока ли е?
              - Да, един осемдесет и два!



              Към входа на приятеля си отива блондинка. На входа звъни на домофона. Приятелят й отговоря:
              - Да?
              - Вкъщи ли си?
              - Не! На вилата съм!!!
              - А кога ще се прибереш вкъщи?
              - Утре!
              - Добре, дотогава значи!
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • От: Вицове

                Първата женa астронавт от Kосмосa:
                - Хюстън, имaме проблем!
                - Хюстън слушa.. кaкъв е проблемът?
                - Нищо, все едно!
                - Повтaрям...Хюстън слушa..кaжете кaкъв е проблемът?
                - Нищо!
                - Кaжи де?
                - Ако те беше грижа, щеше да знаеш!

                Коментар


                • От: Вицове

                  Татко миел съдовете, сифона го засмукал и го изхвърлил във ваната на съседите, докато съседката се къпела ....
                  Поне така каза на мама.

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    След 15г служба в енорията, организират прощална вечер на отец Паскуале, по случай преместването му на друго място. За кратка реч е поканен известен политик. Политикът обаче закъснява и свещеникът решил да каже няколко думи на паството, за да запълни времето:
                    - Първото впечатление - започнал той – получих от първата изповед, която чух тук и си помислих, че архиепископът ме е изпратил на ужасно място! Човекът, който изповядах, ми разказа, че е откраднал телевизора и парите на родителите си, после крал от работното си място, имал интимни взаимоотношения с жената на своя бос, допълвал заплатата си с продажба на наркотици. Накрая призна, че заразил с венерическа болест собствената си сестра. Бях шокиран и потресен. Но После се запознах и с останалите енориаши и видях добри и отговорни хора. Така минаха 15г служба на бога и хората…
                    В този момента влиза политикът, който трябвало да произнесе реч, застава пред хората и започва:
                    - Дами и господа, извинете ме за закъснението. Искам да благодаря на отец Паскуале за всеотдайната му служба. Никога няма да забравя деня, в който той дойде за първи път в нашия град. А аз имах честта да бъда първия човек, когото той се изповяда при него…

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Пътували в един самолет Обама, Путин и Бойко Борисов. По едно време самолетът, както си му е реда в един подобен виц, започнал да пада. Обаче на борда имало само един парашут (не знам защо все така не ги оборудват подобаващо тия самолети по вицовете).
                      Обама веднага казал, че е редно той да се спаси, защото е лидерът на най-голямата и силна държава в света и отговаря за 25,000 ядрени ракети, с които кой знае какво ще се случи, ако него вече го няма.
                      Путин казал, че държавата му също е могъща, а и техните военни са по-неразумни даже от американските, така че... още ако не се спаси той, целият свят може да пострада.
                      Бойко Борисов обаче им припомнил, че и в трите държави основният принцип е демокрацията, затова е редно да се определи кой да се спаси чрез гласуване. Нямало какво да кажат срещу такъв довод, така че се съгласили. И когато нашият човек спечелил вота и скочил с парашута, Обама попитал Путин:
                      - Добре бе, в тоя самолет бяхме само тримата, нали така?
                      - Е да, разбира се.
                      - А тогава тоя как успя да спечели с 13 гласа!?

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Един човек имал проблем с това, че след няколко думи казвал „Да *ба“ . Влязъл в един магазин за хранителни стоки. Казал на продавачката:
                        - Г-жо да *ба, дайте ми едно пиле да *ба.
                        Продавачката се възмутила и се развикала:
                        - Ама господине какви глупости говорите.
                        Клиентът пак се опитал да си купи пиле.
                        - Г-жо да *ба, аз не искам вас да *ба искам едно пиле да *ба.
                        Продавачката не издържала и викнала полиция да се справи с клиента. Полицая вкарвал клиента в една стая и го питал какво иска от продавачката.
                        Клиента обяснил:
                        - Господин полицай да *ба, аз казах на продавачката да *ба да ми даде едно пиле да *ба, тя си помисли, че искам нея да *ба и накрая извика вас да *ба.
                        Полицая сърдито:
                        - Седнете господине!
                        - Ама аз мога и прав да *ба, отговаря клиентът.
                        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Старшината към редник:
                          - Защо не са ти лъснати обувките?
                          - Не ви интересува!
                          - Мооля!
                          Следва страшен шамар и пак:
                          - Защо не са лъснати обувките, питам?
                          - Няма боя за обувки!
                          - Не ме интересува!
                          - Е, да де! И аз така казах в началото...
                          Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                          Стефан Арзатов

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            В селска дискотека младеж се приближава до девойка:
                            -Танцувате ли?
                            -Не.
                            -Супер! Ела да ми помогнеш да бутнем трактора, че не пали!

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Преди трябваше да се измъквам от мама. Сега от жена ми.
                              Уф, при мама беше по-лесно.
                              ******
                              Съдейки по броя на разводите - Амур е почнал да греши по-често, отколкото синоптиците, явно остарява.!
                              ******
                              Приятелката ми искаше котка, а аз не, затова стигнахме до компромис и ................си взехме котка.
                              *******
                              Сутринта правя гимнастика, навеждам се и допирам пода с длани. Жена ми излиза от банята и казва:
                              - Не трябва чак да се кланяш, кажи просто "Добро утро!".
                              Последно редактирано от dembito; 07-10-14, 14:34.
                              Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                След разгонването на гей парада, на жандармерията се губят седем палки
                                What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X