Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Решила Радка да направи сюрприз на мъжа си.
    Прибрал се човечецът от работа, взел си душ и тъкмо излязъл, Радка директно го замъкнала в спалнята, проснала го на кревата и го омазала целия с бита сметана. И започнало едно облизване и едно пъшкане... и тъкмо като стигнала до сюблимното място, спряла.
    Той:
    -Ама що спря, ма?? Какво стана??
    Радка:
    -Боже, Методи... така сЪ наплюсках!

    Младо семейство.Жената в командировка и мъжът решил да направи ремонт да я изненада. Викнал майстори, купил най-хубавия и скъп италиански теракот.Лъскав, гладък, страхотен цвят и качество- 500лв.кв./м. Майсторите го залепили, но не им стигнало за всички стаи. А сега де!
    Отива човека в магазина- свършили този модел. Чудил се, чудил и решил- в кухнята -нали по не се вижда налепил български теракот-8лв./кв. Доволен завършил ремонта.
    Прибрала се жена му и ахнала още от антрето. Да ама с токчетата се хлъзнала, разкрачила се и понеже си ходела без бельо, като направила шпагат се получил вакуум и си залепнала «онова» за италианския теракот. Ужас! Мъжа и почнал да я дърпа, но тя не помръдвала. Викнал майсторите по спешност, дърпали заедно – резултат никакъв.
    Бригадира се почесал по главата и отсякъл:
    - Нема, начин че къртиме плочката!
    На мъжът му се изправила косата.
    - Не става, теракота е скъп, а и вече няма от него!
    Майстора пак се почесал по главата, бръкнал си един два пъти в носа и измислил.
    - Глей са, ти и съблечи блузката и почни да я галиш по зърната, като се овлажни отдолу, я че я избутам до кухнята на българския теракот и там че къртиме!


    На сърбела майката му е чесането.
    Борислав Борисов Русе О885 О37815

    Коментар


    • От: Вицове

      Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
      ...Не е труп! Англичанка е...
      Звъни един англичанин на личния си лекар:
      -Добър вечер, докторе!
      -Добър вечер.
      -Докторе, мисля, че жена ми е умряла?
      -Защо смятате така?
      -Ами, как да ви кажа - сексът си е същия, но прането започна да се трупа...

      "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

      2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

      Коментар


      • От: Вицове

        Какво е липса на вяра?
        Църква с гръмоотвод !

        Коментар


        • От: Вицове

          "Всички знаем, че македонската нация е дала на света Кирил и Методий, Александър Македонски, Клавдий Птоломей, Ерик Клептън, двигателя с вътрешно горене, каратето – заяви на брифинг в Хага господин Боцевски. – Преглътнахме отделянето на България от нас, отделянето на Гърция, Русия и Индия! Но да крадат най-безсрамно името на страната ни и да го използват за някакви сандвичопродавници… това няма да позволим.”
          Основната претенция на съседите ни е, че оригиналното наименование на веригата за бърза храна е било МакеДоналдс и е създадено от македонския имигрант Тоше Бигмаковски от Прилеп. Впоследствие името е било леко подменено от потомците на легендарния кулинар.
          „Помислете си - писа видният историк Груди Проевски, - та легендарният Биг Мак е просто охридска плескавица с комат хляб, а пък така популярният чийзбургер е известен от хилядолетия под името „бурек со месо и со сиренйе”.
          Ето това е част от голямата световна фалшификация над македонското културно наследство.”

          Коментар


          • От: Вицове

            "Като умреш, не знаеш, че си умрял и не ти е тежко на теб, а на другите. Същата работа е и като си тъп."
            Не чета коментари и не отговарям на такива.

            И коментаторите...

            Коментар


            • От: Вицове

              "Като умреш, не знаеш, че си умрял и не ти е тежко на теб, а на другите. Същата работа е и като си тъп."
              0осем9осем7шест0осем7едно
              Миро

              Коментар


              • От: Вицове

                Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                "Като умреш, не знаеш, че си умрял и не ти е тежко на теб, а на другите. Същата работа е и като си тъп."
                Разбирам че те кефи жълтото, но пък мен не ме кефи да маркирам текстове за да ги прочета и затова просто ще ги прескачам.
                Успех

                Коментар


                • От: Вицове

                  Ицо, ако не искаш никой да те чете, просто не пиши. Избрал си доста неподходящ цвят според мен и смятам, че е проява на неуважение към четящите, защото просто нищо не ти се разбира и очевАдно го правиш умишлено.

                  Поздрави и успех с мненията!
                  Кръвна група 0+

                  Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Четете в новия брой на "Cosmopolitan":

                    Как да спечелите симпатията на шефа си;
                    Как да се изкачите бързо в служебната йерархия;
                    Как да бъдете любимата служутелка не правейки нищо в работата;
                    И други тайни на оралния секс...

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Първоначално публикуван от piron45 Преглед на мнение
                      Разбирам че те кефи жълтото, но пък мен не ме кефи да маркирам текстове за да ги прочета и затова просто ще ги прескачам.
                      Успех
                      Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                      Ицо, ако не искаш никой да те чете, просто не пиши. Избрал си доста неподходящ цвят според мен и смятам, че е проява на неуважение към четящите, защото просто нищо не ти се разбира и очевАдно го правиш умишлено.

                      Поздрави и успех с мненията!
                      Мога ли да помоля недоволните да си пуснат временно тъмният скин на форума и да прегледат последните няколко страници с вицове.
                      След това отново ще обсъдим въпроса с уважението и прочие...
                      Не чета коментари и не отговарям на такива.

                      И коментаторите...

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Не

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Този последния виц в жълто е много верен ,да знаеш ,както и подписа ми.
                          Мисленето е труден и бавен процес и не се отдава на всеки.....
                          Grand 3.1TD
                          0898 620 306 Стоян

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Щом си го осъзнал, няма да ти противореча...
                            Не чета коментари и не отговарям на такива.

                            И коментаторите...

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              От Министерството на здравеопазването инспектират психиатрията в Курило и питат болен, подготвен за изписване:
                              - Доволен ли сте от пребиваването тук?
                              - О, да! Много са добри! Положително и вас ще излекуват!
                              - Но аз съм Министърът на здравеопазването!
                              - Не се притеснявайте, аз като влязох тук, бях Президентът на републиката!
                              Последно редактирано от Goblin; 10-06-14, 16:49.
                              Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                              Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                В аптеката:
                                - Имате ли тест за бременност?
                                - Да,ето този е немски,с точност до 96% и струва 15 лв.
                                - А нещо по-евтино?
                                - Китайски, с точност до 75%, струва 7лв.
                                - А нещо още по-евтино няма ли?
                                От опашката се чува глас:
                                - Абе момиче,тичай на полето,набери маргаритки -"да,не,да,не..." - с точност 50%,но затова пък абсолютно безплатно!
                                Последно редактирано от Goblin; 10-06-14, 16:49.
                                На сърбела майката му е чесането.
                                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X