Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Алоооо... Някакви проблеми има ли с мрежата, щото тук при мен яко "прекъсва"!??
    - Ами рестартирахте ли модема?
    - Да, рестартирах го!
    - А компютъра рестартирахте ли?
    - Да, и него рестартирах!
    - Аха, а рестартирахте ли първо компютъра и
    после модема?
    - Рестартирах първо модема, после компютъра, после пак компютъра и докато се презареждаше рестартирах модема, рестартирах и телевизора, после си спрях бойлера и пак го включих да грее. Докато грееше включих и изключих 3 пъти сешоара. След това пак рестартирах и модема и компютъра. След това рестартирах и ютията, включих тостера и пералнята, рестартирах асансьора на блока, спрях си парното, сложих си топломери, пуснах си парното, рестартирах модема и компютъра и пак нямам Интернет като хората.
    -Ами продължавайте така и до 15 минути сам трябва да се оправи!

    Коментар


    • От: Вицове

      Първоначално публикуван от Kytila Преглед на мнение
      - Рестартирах първо модема, после компютъра, после пак компютъра и докато се презареждаше рестартирах модема, рестартирах и телевизора, после си спрях бойлера и пак го включих да грее. Докато грееше включих и изключих 3 пъти сешоара. След това пак рестартирах и модема и компютъра. След това рестартирах и ютията, включих тостера и пералнята, рестартирах асансьора на блока, спрях си парното, сложих си топломери, пуснах си парното, рестартирах модема и компютъра и пак нямам Интернет като хората.
      Все едно чета сервизното ръководство за програмиране на някои режими на Ленд Ровър...
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • От: Вицове

        - Докторе, като си видя заплатата, не спирам да се смея....
        - Много добре.Смехът удължава живота.
        - Значи ще изкарам до пенсия?
        - Разбира се, а тогава ще ви е още по-смешно.....
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • От: Вицове

          Една жена имала папагал, който непрекъснато я обиждал „ти си к*рва, ти си к*рва, ти си к*рва“
          На жената и писнало и един ден го натопила в черна боя. Папагалът замлъкнал – ден, два, седмица...
          Жената се притеснила и накрая попитала
          -И сега какво?
          -Когато съм в траур не говоря с к*рви – отговорил папагала.

          Only after the last tree has been cut down,
          Only after the last river has been poisoned,
          Only after the last fish has been caught,
          Only then will you find that money cannot be eaten.

          Коментар


          • От: Вицове

            Арестуват чужденец, че е ограбил бижутериен магазин. Разпитват с преводач.
            - Знаем, че ти си обрал магазина. Казвай къде са бижутата!
            Преводачът му превел, а затворникът казал:
            - Не съм обирал никакъв магазин.
            Преводачът превел. Тогава полицаят извадил пистолета си, наврял го в лицето на затворника и казал:
            - Казвай къде са бижутата, иначе ти пръскам мозака!
            Преводачът му превел и затворникът веднага казал:
            - Скрих ги в парка, заровени са в корените на най-големия бор.
            Преводачът превежда:
            - И да ме гръмнете, няма да ви кажа!

            ..........................................................................................

            В асансьора е закачена аварийна инструкция:
            "В случай на авария, моля звънете на телефон 938-98-81."
            Един се качва, натиска копчето и асансьорът полита стремглаво надолу като камък.
            Паникьосан човекът набира номера, и чува в слушалката:
            - Градска морга. С какво можем да ви помогнем?

            .............................................................................................................

            Червената шапчица и дошло за първи път. Седнала уплашена в храстите в лево на горската пътечка и заронила крокодилски сълзи. Появава се лошия вук:
            -Де одиш, ма? От час те чакам отсреща да минеш с кошницата. К'о ти е? Шо ривеш?
            -Не знам Вълчо.Много съм болна.Тече ми кръв между краката...
            -Да ве! ! Я дигай полата.
            Червената шапчица вдигнала сконфузено пола и вълкът си заврял главата вътре. Чесъл се с левия крак подясното ухо, после с десния по лявото, накрая вдигнал глава и казал:
            -Виж к'во. Аз не ги разбирам много тия работи, ама някой ти е откъснал мъдите ...


            Коментар


            • От: Вицове

              - Докторе, моля ви, елате веднага. Жена ми получи апандиситна криза!
              - Hе се притеснявайте. Преди две години аз направих операция на жена ви. Тогава и отрязах апандисита. У човека не може да се появи втори апандисит!
              - Правилно, докторе. Hо у човека може да се появи втора жена.
              Biagini Passo Powered By VW Syncro

              Коментар


              • От: Вицове

                - Кажи ми, аз дебела ли съм?
                - Не. Но май скандал ще има така или иначе..
                Когато не знаеш какво да правиш, придай си угрижен вид и върви забързано!

                Коментар


                • От: Вицове

                  18+

                  По радио "Ереван" задават въпрос за уважаемите слушатели:
                  -Кой е написал произведението "Виенски валс"?
                  Обажда се зрител:
                  -Алооо.Обаждам се във връзка с въпроса,който зададохте.Верният отговор е Щраус!!!
                  Радио "Ереван":
                  -Съжалявам,съжалявам.За малко не познахте.Верният отговор е Йохан Щраус.
                  Разгневен,зрителят се обажда отново и казва:
                  -Алооо,а може ли аз да ви задам един въпрос,на Вас?
                  Радио "Ереван":
                  -Разбира се,може.Кажете?
                  Зрителя:
                  -Как се казва онова,черното,триъгълното,на жената между краката?
                  Радио "Ереван":
                  -Предварително се извинявам на зрителите за отговора си,но това е п*тка.
                  Зрителя:
                  -Съжалявам,за малко не познахте.Верният отговор е: На майка ти п*тката!
                  Кръвна група 0+

                  Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Всичко добре, ама не разбрах слушатели ли са, или зрители?Но щом е за така известното радио "Ереван" - може да си имат публика в студията.
                    пп Хубав виц!
                    Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
                    0887/осемпет 66 4осем

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Първоначално публикуван от bat_vanko Преглед на мнение
                      412-тия е Москвич (аз когато го разказвах, пежото не беше на мода)
                      Тогава ПОРШЕ-911 нямаше ли?
                      Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                      Стефан Арзатов

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Първоначално публикуван от VULKAN Преглед на мнение
                        Тогава ПОРШЕ-911 нямаше ли?
                        Щом не е СААБ-9000...

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Двама приятели слезли в ресторанта на хотела да се навечерят. Хапнали... пийнали... по едно време на единия му се доходило по малка нужда. Станал, огледал се, но не намерил тоалетна и решил да излезе на улицата.
                          Шмугнал се в някакъв тъмен ъгъл и тъкмо си разкопчал панталоните, изневиделица изскочил огромен, гол и надарен до безобразие негър. В едната си ръка държи нож, а в другата бутилка олио и го пита:
                          - Да те коля или да те опъна? Кое предпочиташ?
                          - Как ще ме колиш - взел да се моли нещастникът - опъни ме, но поне жив ме остави...
                          Намазал му задника негърът с олиото и го опънал здраво. Връща се човечецът обратно в ресторанта едва ходейки и сяда обратно на масата при приятеля си, без, разбира се, да му каже какво се е случило.
                          – Къде е тоалетната бе брато, че и на мен ми се приходи - пита го приятелят му.
                          - Честно казано, не я намерих и пуснах една вода в тъмния ъгъл на улицата срещу хотела.
                          Приятелят му става и отива до същия ъгъл, където историята с негъра се повтаря. Връща се в ресторанта, плащат си сметката и се качват в стаята да спят, без да споделят един с друг преживяното.
                          Малко след като изгасят лампите и се мушват под завивките, през отворения прозорец на стаята,който гледал към същия този тъмен ъгъл на улицата, се чува сташен рев:
                          - АААААААААААААААААА....
                          Единият казва изпод одеялото:
                          -Е тоя го заклаха...
                          А другият:
                          - Може и олиото да му е свършило...


                          - Видях мъжа ти на плажа със знойна блондинка...
                          - Ти пък, да не искаш да го видиш с кофичка и лопатка?

                          Янко музиканта сам си правел свирки....
                          (Из ученическо съчинение)
                          На сърбела майката му е чесането.
                          Борислав Борисов Русе О885 О37815

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            -Мамо, момоооо, я кажи от какво се е пръкнал човека?
                            - Ами ... от маймуните, мамина, от маймуните е произлязъл човек.
                            Явно недоволно от отговора, детето отива да пита и татко си:
                            - Татиии, я кажи, от какво е произлязъл човек?
                            - Е, много ясно - господ е сътворил хората.
                            - Хм .. тати, а мама защо каза, че човек е произлязъл от маймуната?
                            - Гледай сега моето дете, майка ти ти е казала за нейната рода, а аз за моята ...

                            18+
                            Прибира се щерката и ридае с глас разстроена.
                            Майката и отива в стаята и я пита какво е станало, а тя обяснява, как гаджето и иска от нея неща, които тя не може да прави
                            - Е добре де, сви%рки ли иска, на задна пр*§ка ли, белезници ли, в д€%то ли, с други заедно ли .. какво толкова иска?? - пита майката "разбиращо"..
                            - Не, бе мамооо - още по силно заридава девойката - аз всички тия неща ги мога и ги правя, ама той иска мусака да се науча да готвя ;(
                            Последно редактирано от upi; 16-05-14, 22:09.
                            Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                            0888 315 794
                            LZ1UPI
                            A1 (Rh+)

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
                              ... ама той иска мусака да се науча да готвя...[/I]
                              Е, да де. Нали някой някъде беше казал, че идеалната жена задължително трябва да може да прави 70 неща: "69" и мусака...
                              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Първоначално публикуван от fill Преглед на мнение
                                Щом не е СААБ-9000...
                                И 99 и 900-та...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 8 потребители онлайн. 0 потребители и 8 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X