Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Излиза Чапай от банята завит с чаршаф и гордо крачи, насреща му Петка с уважение "Другарю Чапай вие сте Джавахарлал Неру"
    Чапай леко притеснен за момент, но гордо заявява
    "Петка, първо не Неру, а Нюра и втору кого точно съм джавахарлал не е твоя работа!"

    Коментар


    • От: Вицове

      Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
      Излиза Чапай от банята завит с чаршаф и гордо крачи, насреща му Петка с уважение "Другарю Чапай вие сте Джавахарлал Неру"
      Чапай леко притеснен за момент, но гордо заявява
      "Петка, първо не Неру, а Нюра и втору кого точно съм джавахарлал не е твоя работа!"
      В превода се е загубила същността.
      ......
      Товарищ Чапаев Вы настоящий Джавахарлал Неру.

      .....
      Петька, во первых не Неру а Нюру и во вторых что тебя касает кого я джавахарлал.
      Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

      Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

      Коментар


      • От: Вицове

        Първоначално публикуван от Сианга Преглед на мнение
        В превода се е загубила същността.
        ......
        Товарищ Чапаев Вы настоящий Джавахарлал Неру.

        .....
        Петька, во первых не Неру а Нюру и во вторых что тебя касает кого я джавахарлал.
        И во вторьiх ково я джавахарлал не твое собачее дело
        ама го преведох за пуристите

        Коментар


        • От: Вицове

          На едни мъже им се допило, но нямали пари. Единият казва:
          - Що не поискаш от жена си?
          - Няма да даде нищо.
          - Абе, излъжи нещо!
          - Добре, ще опитам.
          Отива при жена си и казва, че в града е дощла нова фирма и само за 50 лева удължават члена с 5 сантиметра. Жена му веднага вади 200 и казва:
          - Отивай бързо!
          Мъжът точно е на врата, тя го спира и казва:
          - Ето ти още 50, а накрая и малко да го огънат.
          Мъжът отива при компанията. Правят си банкет по пълната програма.
          Вечерта се прибира вкъщи, жена му го пита:
          - Ходи ли в тази фирма?
          - Ходих.
          - Удължиха ли го?
          - Удължиха го, много добре стана.
          - А защо си пиян?
          - От мъка...Твоите мръсни фантазии са виновни. Свършиха да го удължават и започнаха да го огъват и...се счупи!

          ---

          След лесбийска раздяла:
          - Напуснах я, защото тя не си помръдваше пръста за мен.

          ---

          Потънал съветски кораб. Екипажът се спасява и изплува до близкия остров. Обаче ги хващат някакви диваци и се канят да ги ядат. Капитанът преговаря с тях:
          – Другари, при вас имаше ли революция?
          – Не.
          – А съветска власт?
          – Не.
          – А колективизация?
          – Не.
          – А култ към личността?
          – Не…
          – А перестройка? И това не?
          – А ленински съботници всеки месец? Пак не? Ами тогава от какво сте озверели така?
          Последно редактирано от musovir; 15-04-14, 09:00.
          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

          Коментар


          • От: Вицове

            Любовта е парадоксално състояние на живия организъм, което те кара да мислиш не за собствения си задник, а
            за чуждия...


            Младеж от Русе изпраща своята половинка за село на гарата. Подготвил и е изненада - напълнил е цялото купе с бели и червени рози. Девойката се показва от прозореца и му казва:
            - Мерси за розите миличкоооо. - и държи един букет червени рози в ръка.
            - И биелити са от мени.
            - Ибие ми са, ама влака тръгва!


            Путин сънува Сталин,
            който му дава съвети как да направи реформата по - успешна :
            - Избий конкуренцията и боядисай Кремъл в синьо!
            - Защо в синьо?
            - Разбрано момче си, знаех си, че
            ще искаш да обсъдим само втората част ..


            Повечето хора са достатъчно възпитани,за да не говорят с пълна уста,но изобщо не ги притеснява когато го правят с празна глава.



            Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

            Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

            Коментар


            • От: Вицове

              Ало, зоопарка ли е ?
              - Да, зоопарка е.
              - Вашия телефон ми го дадоха от номер 112...
              - Да, какъв е проблема ?
              - Ами, в къщата ми се вмъкна някаква змия, та...
              - Ти да не си от Дружеството за защита на животните?
              - Не съм...
              - Зелената партия?
              - Не...
              - Ми, шибни я с лопатата тогава!
              Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
              Стефан Арзатов

              Коментар


              • От: Вицове

                Като малки навярно много от нас са пътували на село при баба и дядо по програмата "work and travel"
                What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                Коментар


                • От: Вицове

                  Програмист ще прави секс за първи път с жена. От всичките обяви в интернет намерил едно маце, добре изглеждащо, но ... епилептичка.
                  Поканил я у дома. Музика, шампанско, еротична светлина ... ала-бала. Започнали да правят секс, но ... жената получила епилептичен припадък и почнала да се тресе цялата.
                  Уплашил се нашият програмист, звъни веднага на Бърза Помощ:
                  -Бързо, бързо имаме нужда от вас. Една жена има проблем ...
                  -Какъв е проблема господине?
                  -Абе, де да знам, ... зависна й оргазма нещо ...
                  Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                  Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                  ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    - Ти си изял шест кренвирша!!!
                    - Нищо подобно! Само един, а останалите се повлякоха след него!
                    Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      На интервю за работа:
                      - Разкажете ми накратко за Вашето минало и идеите Ви за Вашето бъдеще.
                      - Ами кво да Ви кажа - бивш сперматозоид и бъдещ труп...
                      Кръвна група 0+

                      Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Скъпи дами! Запомнете: Вие не сте перачки, не сте миячки на чиниим не сте готвачки и не сте чистачки! Вие сте ангели на чистотата и порядъка! Жрици на оцеляването! Богини на уюта! И домът е Вашият храм!

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          - Ти знаеш ли кой е Салвадор Дали?
                          - Не.
                          - Ето, ако идваше с мен всяка сряда и петък на един много интересен курс, щеше да знаеш кой е!
                          - А ти знаеш ли кой е Гошо Гошев?
                          - Не!
                          - Ето, ако не ходеше на курс, щеше да разбереш кой посещава жена ти всяка сряда и петък...
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            " Снощи излязох с приятелки на "банкет".
                            Казах на мъжа ми, че ще се прибера точно в 12.00. Но беше много забавно с питиета, танци, още питиета. Забравих за часа. Оказа сеч че се прибрах в 3.00 сутринта напълно пияна. На влизане в къщи часовника с кукувицата изкука 3 пъти. Като си дадох сметка, че мъжа ми ще се събуди от кукането изкуках с всички сили още девет пъти. Останах толкова доволна и горда от себе си от гениалната идея, за да избегна караниците с мъжа ми. Заспах спокойно мислейки колко интелигентна и умна съм. На сутринта мъжа ми ме попита в колко съм се прибрала и аз му казах в 12.00 както му бях обещала. Помислих си "спасена съм"...след което той каза:
                            - Между другото, трябва да сменим часовника с кукувицата.
                            - Така ли - казах аз трепереща? И защо, любов моя?
                            - Ами снощи не знам защо изкука три пъти и извика "Е*аси майката"! После изкука още четири, повърна в коридора, изкука още три пъти, спука се от смях и пак изкука, излезе тичайки, настъпи котката и счупи масата в салона, легна до мен изкука още един път, пръдна и заспа.. "
                            Кръвна група 0+

                            Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              -Скъпи, така ми се иска да ти е дълъг 30 сантиметра.....да ми го вкараш веднъж до край и здраво да ме заболи...
                              -Виж ся скъпа...мога ти го вкарам два пъти... и да ти изсула един жесток шамар...ако искаш...

                              ---

                              Отегчена жена разговаря с мъжа си:
                              - Абе, ти няма ли един път да ме изч*каш като хората?
                              - А ти ще ми кажеш ли имената на тези хора?
                              Последно редактирано от musovir; 16-04-14, 12:32.
                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Той започна... не си спомням точно... май с въпрос за времето, а свърши... не си спомням точно... май четири пъти..
                                ****************
                                По принцип, жената може и да си замълчи, но по принцип, няма жена, която има такъв принцип..
                                ****************
                                В обявата за запознанства тя написала:
                                ''Непременно да е висок и забавен''...
                                Един от отговорите: ''Висок съм само 170 см, но съм поне с 6 см по-забавен от повечето мъже.''
                                ***************
                                Когато реших да се отделя от родителите си и да заживея самостоятелно , те двамата много се разстроиха ... Веднага смениха патрона на входната врата - може би за да не им напомня за мен ?!?
                                Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X