Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Един мъж висял на брега за риба от тъмни зори до късна вечер, без да хване нищо. Накрая решил да хвърли за последен път и да прибира такъмите. Дръпва въдицата, а на нея закачена една малка рибка. Една красива такава...
    Рибарят казва:
    - Ти си златната рибка. Сега ще ми изпълниш три желания.
    - Не съм златна, аз съм съвсем обикновена рибка. Не мога да изпълнявам желания.
    Рибарят обаче не ще да чува и държи на своето. Накрая рибката казва:
    - Виж сега, аз не мога да изпълнявам желания. Освен да ти направя една свирка - друго не мога.
    Замислил се рибарят "От тъмни зори вися тук и нищо. Свирка - свирка. Поне няма да съм съвсем капо."
    Обаче рибката такава свирка му извъртяла, че на него му се подкосили краката от удоволствие.
    Взел той рибката, сложил я в един буркан и я носи у дома. Влиза в кухнята при жена си, слага буркана на масата и казва:
    - Жена, виждаш ли я тази в буркана? Вземаш я, научаваш я да прави мусака, събираш си багажа и да те няма.



    Любовтa е кaто тревaтa - крaсивa свежa... и нaкрaя идвa някaквa крaвa и я съсипвa!




    Един украинец хванал златната рибка.Тя го помолила да я пусне срещу три желания.Той се съгласил.
    -Виж сега-казал и украинеца-Аз съм голям националист,изкарах целия Майдан.Искам да направиш така,ча китайците да завладеят Украйна за един ден!
    Златната рибка се зачудила,но изпълнила желанието му.
    -Какво е второто ти желание?-попитала го тя.
    Замислил се украинеца,повдигнал вежди-Абе дай пак,като първото!
    Плеснала тя с опашка и повторила упражнението.
    -Кажи бързо третото си желание и ме пусни,защото ми пресъхна устата-казала златната рибка.
    Поклатил глава той-Абе дай да го потретим,може и да е на късмет!Тогава златната рибка не се сдържала и преди да скочи във водата го попитала:
    Ти ми каза,че си голям националист,а пък искаш три пъти Китай да окупира родината ти.
    -Да,ама докато дойдат до Украйна и после докато се върнат до Китай,шест пъти ще минат през цяла Русия-казал и усмихнат украинеца.



    Майка излиза на фризьор и оставя дъщерята( на три годинки) с таткото..Той си седи на компютъра, а детенцето играе на кукли с него – носи му вода в чашка от комплекта на куклата, а той пие и казва:”Мммм вкусно! Сипи ми още!” Тя се старае, носи веднага…Татко се радвал докато не разбрал, че единствената вода, до която може да стигне детето е в тоалетната.


    Мъж среща жена на улицата, която ронела сълзи, ридаела и се тръшкала на тротоара.
    - Жено, кажи защо плачеш? Да не е умрял мъжът ти?
    - Не, нееее!
    - Да не е болно детето ти?
    - Не, нееее!
    - Да не те е обрал някой?
    - Не, нееее!
    - Гладна ли си, жадна ли си?
    - Не, нееее!
    - Е, тогава за къв х*й плачеш?
    - За къвто и да ееее....


    В една къща се разнася телефонен звън. Момченце сваля слушалката. Глас:
    - Пешо, ти ли си?
    - Да!
    - Я извикай майка си?
    - Мама я няма.
    - Къде е бе?
    - Тя е във ваната.
    - Тогава извикай татко си.
    - Татко също го няма. Той също е във ваната.
    - М-М-М… А дали скоро ще излязат оттам?
    - Не-е-е-е!
    - Защо мислиш така?
    - Ами защото преди малко татко ми поиска вазелин, а сега виждам, че ми го няма лепилото…


    Баща кара дъщеричката си към детската градина, и изведнъж случайно натиска клаксона. Обръща се към нея и й казва:
    - Извинявай ако съм те стреснал, без да искам го натиснах.
    - Знам, тате.
    - Откъде знаеш?!
    - Ами защото не извика "глeдай къде караш бе, педал смотан


    В автобуса!
    Две срещуположни седалки. На едната седи млад мераклия,
    а на другата дама с хубави крака.
    - Г-жо, шепне мераклията, ако повдигнете още малко полата си ще Ви дам 20 евро.
    Дамата с усмивка повдига леко полата си, прибира банкнотата и тихо добавя:
    - Още толкова и ще Ви покажа мястото дето ми отрязаха апандесита.
    - Мераклията моментално и подава втора банкнота.
    - Ето тук! – казва дамата и показва през прозореца на автобуса сградата на 1-ва градска болница.


    Мъж към жена си, след секса:
    - Кажи ми честно, пак ли се правеше.....?
    - Не, този път наистина спях, ама ти се разкрещя, та ме събуди.


    Дилема на женения мъж:
    Да изляза и да гледам това което
    не мога да чукам, или да си
    остана вкъщи и да чукам това
    което не мога да гледам..?
    Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

    Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

    Коментар


    • От: Вицове

      Срещат се двама приятели след години. Единия унил, опърпан.. Другия го пита:
      - Какво става? Не приличаш на щастливо женен
      - Мани, остави се! Жена ми ми прибира всичките пари. Нищо не ми оставя…
      - Сега ще те науча! Аз на моята съм й казал, че в казармата съм си загубил Калашника и
      до сега го изплащам. Оставя ми парите и аз си правя каквото си знам
      Връща се нашия в къщи и казва на жена си:
      - Жена, аз в казармата бях танкист. При едни маневри цопнах с танка в едно блато и така и
      не го извадихме. Сега ми се обадиха от военното, че ще трябва да го изплащам!
      Почва едно изплащане: месец, два, три, пет…. На жената й писнало:
      - Води ме при генерала, аз да говоря с него!
      - Мани, недей! Това са мъжки работи….
      - Не! Отиваме!
      Отиват там и тя почва:
      - Г-н Генерал, ние сме тук по въпроса за танка…
      Генерала учуден:
      - Това са мъжки работи, Госпожо. Изчакайте отвън, ние с мъж ви ще ги обсъдим. Влизат в
      кабинета и Генерала го почва:
      - Ти луд ли си!?! Танк?!? Аз изплащам картечница, ти цял танк?!
      Илиза нашия и казва:
      - Жена, казах ти да не идваш! Прегледахме книжата и се оказа, че в танка имало и
      картечница..
      Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

      Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

      Коментар


      • От: Вицове

        с оглед на събитията от последните месеци, изглежда че тази година за последно ще празнуваме 9 май...................................................... не че друго, ами после друга дата ще бъде Ден Пабедьй
        ________________________________________________
        Subaru OUTBACK 2,5
        Hyundai TUCSON 2.0

        Коментар


        • От: Вицове

          Мъж се връща от лов с кучето. Жена му го посреща, подушва въздуха и казва:
          - Пешо, от тебе някаква гадна миризма се носи.
          Пешо:
          - Разбираш ли, вървим си с Шаро из гората. По едно време гледам една бърлога. Отивам и надниквам в нея - няма никой. И изведнъж чувствам, някой си слага лапите на раменете ми. С цялото си сърце чувствам, че това е Шаро, а не мога да спра да сера!
          Женя Вълчанова 0888272565

          Коментар


          • От: Вицове

            Едно семейство отива на нудистки плаж. По едно време идва детето и пита майка си:
            - Мамо, какви са жените с големи гърди?
            - Те са прости, моето момче
            - А жените с малки гърди?
            - Те са умни
            Момчето задоволено от отговорите отишло да си играе. След малко пак пристига:
            - Мамо, какви са мъжете с големи пениси?
            - Нали ти казах, че мъжете с големи пениси са прости
            - А мъжете с малки пениси какви са?
            - Мъжете с малки пениси са умни
            Момчето задоволено от отговорите отишло пак да си играе. След малко пристига детето при майката:
            - Мамо, мамо тате говори с една простачка и колкото повече говори с нея толкова по-прост става.
            SUZUKI VITARA V6
            HONDA CBR 919RR
            MERCEDES ML
            MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

            Коментар


            • От: Вицове

              - Миме не танцувай!
              - Защо?
              - Миме, казвам ти, недей!
              - Ама защо, песента е супер!
              - Миме, ДРЪЖ ВОЛАНА!
              Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
              Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
              "Mud Angels" Stara Zagora

              Коментар


              • От: Вицове

                Един известен политик починал. От БТВ не знаели как да кажат тъжната новина и нагърбили Чолаков с бойната задача. Той не се смутил и с типична усмивка на уста :
                -Днес над страната е облачно и мрачно. В центъра и около Народното събрание- минус един, а на Централните гробища- плюс един.



                Блондинка споделя с психотерапевта си:
                - Докторе, не мога да разбера дали обичам мъжа си.
                - Какво Ви кара да се съмнявате?
                - Ами по време на секс не мисля за него.
                - А за кого мислите?
                - За този, с когото правя секс..


                Двама любовници:
                - Знам супер нова поза: Заставаш наведена пред прозореца, аз се хващам за полилея и оттам - направо върху теб!
                - Ммм, интересно ... обаче, знаеш - имам говорeщ папагал, всичко ще изтрака на мъжа ми.
                Папагалът :
                - ОТРЕЖЕТЕ МИ ЕЗИКА! ТОВА ТРЯБВА ДА ГО ВИДЯ!!!


                Две баби си говорят...Едната казва на другата :
                -Пфууу, т'ва днешната младеж срама нема...
                Т'ва по барове, по ресторанти..., а бе на секо кьоше се цаливат...
                А, едно време...мой Пешо, подаде ми к... през оградата... и аз го фана, па ме е срам, срам...
                Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                Коментар


                • От: Вицове

                  Влизам си аз в магазина точно преди Коледа и съм пазарувала не повече от 15 минути.
                  Излизам и гледам – моторизиран катаджия пише акт. Викам му:
                  - Оф, айде и днес ли бе…ай дай си почивка.
                  Той мрачно продължава да пише. Викам му тихичко:
                  - Ай бе, щ`ти врътна една свирка в бързината…
                  Онзи ожесточено лепва акта на прозореца и започва да пише нов за несменени летни гуми.
                  Казвам му вече не толкова тихо:
                  - Ще ти бутна аванта където и както искаш.
                  А той ставаше все по-мрачен – лепва го на прозореца и започва нов. Този път за някаква
                  пукнатина на прозореца.
                  - Абе, ти си шибан педльо…ае бе!
                  И това продължава повече от 20 минути. Ма и аз все му казвам по нещо мръснишко. За
                  всяка провокация, той започва нов фиш. Не ме е еня. Моята кола е на следващата
                  пресечка. Просто мразя полицаите…
                  Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                  Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Влизам си аз в магазина точно преди Коледа и съм пазарувала не повече от 15 минути.
                    Излизам и гледам – моторизиран катаджия пише акт. Викам му:
                    - Оф, айде и днес ли бе…ай дай си почивка.
                    Той мрачно продължава да пише. Викам му тихичко:
                    - Ай бе, щ`ти врътна една свирка в бързината…
                    Онзи ожесточено лепва акта на прозореца и започва да пише нов за несменени летни гуми.
                    Казвам му вече не толкова тихо:
                    - Ще ти бутна аванта където и както искаш.
                    А той ставаше все по-мрачен – лепва го на прозореца и започва нов. Този път за някаква
                    пукнатина на прозореца.
                    - Абе, ти си шибан педльо…ае бе!
                    И това продължава повече от 20 минути. Ма и аз все му казвам по нещо мръснишко. За
                    всяка провокация, той започва нов фиш. Не ме е еня. Моята кола е на следващата
                    пресечка. Просто мразя полицаите…
                    Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                    Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Сианга,нещо ти е зациклила машината бе...като старите грамофонни плочи...Ако не ти се четат другите,чети поне себе си...

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Ходи си по пътя евреин и гледа - двама араби налагат с тупалки един килим. Приближил се и любезно попитал:
                        - Кво бе, пичове? Не пали ли?

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Никога не съм предполагал,че с носталгия ще си спомням за катаджиите,които преди ме спираха за превишена скорост на такива места,където днес стоя в задръстване.

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Защо лъже Росен Петров?
                            За да му порасне носът.
                            Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                            Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              В лекарски кабинет, в болница, звъни телефонът:
                              -Докторе, излезнаха ли резултатите на жена ми, да я прибирам ли вече вкъщи?
                              -Те излезнаха...ама нещо, не са еднозначни... или има СПИН или алцхаймер...
                              -Е как така бе, докторе... и какво предлагате да правя?
                              -Еми... гледай ся...ела довечера, да вземеш жена си от болницата, качваш я в колата, караш я на 5-10 км. от вас и я оставяш. Ако се прибере - не еби!
                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Аристократ в хоремаг-а:
                                - Добър ден! Имате ли сирене пармезан?
                                - Па те тука има секакви ама баш пармезан незнам. Кво е тва сиренье?
                                - Ами едно такова изсъхнало, леко мухлясало...
                                - Аааа немаме ние такова. Ама ако искаш има скумрия пармезан.
                                Калин - О88 б579I9I
                                Обичам да пътувам, не обичам да пристигам.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 11 потребители онлайн. 2 потребители и 9 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X