Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    - И как мина уик-енд-а?
    - Не ми даде. Даже близко не ме допусна! Направо ми заяви "ЗАБРАВИ ИЗОБЩО ЧЕ ГО ИМАШ"!!! С тези думи ми изключи компютъра и ме замъкна в леглото...

    Коментар


    • От: Вицове

      Мъж към приятелката си :
      -Ако не се омъжиш за мен ще се обеся пред дома ти..
      -ООООО НЕ , знаеш баща ми колко мрази да висиш пред нас !
      Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
      И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
      вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

      Коментар


      • От: Вицове

        Сексуалното образование в училище трябва да се състои от слушане на детски рев в продължение на 5 часа.
        Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
        Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

        Коментар


        • От: Вицове

          - ОБВИНЯЕМИ, ВИЕ СТЕ ОБИДИЛИ СЛУЖЕБНО
          ЛИЦЕ! ОПРЕДЕЛЯМ ГЛОБА ОТ 1000 ЛЕВА!...
          ИСКАТЕ ЛИ ДА КАЖЕТЕ ОЩЕ НЕЩО?!...
          - БИХ ИСКАЛ, НО - ПРИ ТЕЗИ ЦЕНИ!...

          Коментар


          • От: Вицове

            Главнокомандващия проверява лазарета.
            - От какво си болен, юнак?
            - Сифилис, господин генерал.
            - С какво те лекуват?
            - Тампон с йод, господин генерал.
            Второто легло.
            - А ти, юнак?
            - Хемороиди.
            - С какво те лекуват?
            - Тампон с йод.
            - Нещо да се оплачеш?
            - Съвсем не.
            Третото легло.
            - А ти, юнак?
            - Сливици, г-н генерал.
            - С какво те лекуват?
            - Тампон с йод.
            - Нещо да се оплачеш?
            - Ако може, нека да съм първи на тампона, г-н генерал!

            Коментар


            • От: Вицове

              Истински случай от днес
              Преди час ми звънна телефона и отсреща направо ме разстреляха с въпроса:
              - Добър вечер, кога мога да дойда да погледнем една кола?
              Какво и е, викам аз?
              - Ми ,като натисна рязко спирачка, нещо прави - тък-тък-тък, и ми вибрира педала.
              Има ли ABS ?
              - Има ...
              Точно тъй трябва да прави.
              - Вярно ли ..? Ох ,олекна ми аз си помислих, че нещо...

              пп. Пет минути се смях после сам
              Силата е нищо без контрол.

              Коментар


              • От: Вицове

                Ако го има някъде назад - трийте

                Една мадама поканила приятеля си у дома за вечеря и му казала, че след това иска да се поразходят с мотора му. Младежът останал доволен и закарал мотора си на технически преглед. Там майсторът му казал, че всичко по машината е наред, освен капачката на резервоара, която не успявала да се затвори до края. Специалистът го посъветвал да пази мотора от вода и му дал тубичка вазелин, с който да намаже капачката, ако се наложи.
                Вечерта младежът пристигнал пред дома на приятелката си, а тя го чакала нетърпеливо на входа. Казала му, че у тях никой не е мил чинии от един месец и сега са решили, че който пръв проговори на масата, той ще ги измие. Момчето кимнало в съгласие и двамата прекрачили прага. Още с влизането се убедило, че в кухнята е пълна кочина и заедно с цялото семейство започнало да вечеря в гробна тишина.
                По едно време младежът се понапил и решил да провокира останалите. Той рязко се изправил, отишъл при приятелката си, разкъсал ѝ дрехите и правил любов с нея на масата. Момичето останало видимо развълнувано, майката стояла засрамена, а бащата бил бесен. Но никой не продумал и дума.
                След известно време момчето пак се изправило, този път с решителна крачка отишло при майката и правило секс с нея. Майката останала видимо развълнувана, а дъщерята и бащата били адски разгневени. И все пак, никой не посмял да каже и думичка.
                След мъничко отвън се чула гръмотевица. Момчето извадило тубичката с вазелин, станало рязко от стола и в този момент бащата извикал: "ДОБРЕ, ДЕ, АЗ ЩЕ ИЗМИЯ ЧИНИИТЕ!"
                Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                Коментар


                • От: Вицове

                  Първоначално публикуван от maki449 Преглед на мнение
                  пп. Пет минути се смях после сам
                  Няма нищо смешно. Баща ми от една година кара кола с ABS и той си мислеше, че нещо им има на спирачките. Какво да се прави - не всички са се родили с автоматичен памперс.
                  Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Смешното е точно това, че хората карат години наред с "дефект", вместо да попитат веднага и да им обясни някой
                    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                    0888 315 794
                    LZ1UPI
                    A1 (Rh+)

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Въпрос към радио "Ереван":
                      - Как да открием пъпа на една жена?
                      - Слагате пръст между плешките и и плъзгате надолу. Третата подред дупка е пъпа...
                      Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                      Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Младеж отива на дискотека. Там си харесал една девойка. Отива при нея и
                        тихо я пита:
                        - Искате ли да танцувате с мен?
                        Девойката възмутено крещи с цяло гърло:
                        - Няма да спя с тебе!!!
                        Цялата дискотека паднала от смях. Младежът бил готов да се скрие в земята от срам. След няколко минути девойката се приближава към него и го моли за извинение:
                        - Не се сърди! Аз уча психология и ми беше интересно, как ще реагираш в такава ситуация, а също така и реакцията на тълпата.
                        Младежът я погледнал възмутено и с цяло гърло извикал:
                        - 100 лева за една свирка!!!!!!

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Тече изпит. Студент не знае нищо и професорът решава да му пише двойка.
                          - Е, това е - казва професорът - дайте си книжката.
                          - Почакайте - казва студентът - нека аз да ви задам един въпрос, ако ми отговорите - пишете ми двойка, ако не - тройка.
                          - Добре.
                          - Как са забива червей в земята?
                          - Не знам.
                          - Залива се с цимент и се забива.
                          - Добре, дайте си книжката.
                          На другия ден професорът вижда студента в института, отива при него и му казва:
                          - Дайте си книжката.
                          Поправя тройката на шестица и вади едно шоколадче.
                          - А това е от жена ми.

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Истинската жена е като търсачката на Google.
                            Мъжът като каже :
                            -Би.....
                            Жената трябва да довърши с:
                            -....ричка ли искаш скъпи ? Ей сега я давам
                            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Компютрите много промениха живота ни. Израсна едно цяло поколение, което мастурбира с лявата ръка.
                              What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Седи си един композитор вкъщи. Работа няма. Пари няма. Криза… И изведнъж телефонът му звъни. Обажда му се един приятел режисьор:
                                — Трябва ми тема за финалните надписи на филма. Ще праснеш ли нещо простичко? Премиерата ми е след две седмици, помогни ми, че съм на зор!
                                — Нямаш грижа! Кажи ми само за какво е филма, да не се изложа с музикалната тема?
                                — В него изобщо няма музика! Темата ми трябва само
                                за титрите. Представи си: от сухо дърво се отронва лист и с бавен зигзаг пада на мокрия асфалт, и в момента, в който стига до земята — започват твоята тема и надписите.
                                — ОК. След седмица ще съм готов!
                                И гладният композитор сътворил неимоверно красива, дивна музика — направо за "Оскар". Пратил я на режисьора.
                                Той му благодарил и го поканил на премиерата…
                                Отива композиторът — залата празна. Само на балкона седят възрастна двойка — и двамата над 80-годишни.
                                Ясно, мисли си композиторът, драмата вече не е на почит, само възрастните ги интересува.
                                Седнал, светлините изгаснали и започнало…
                                На фона природата младеж в самозабрава оправя мадама с огромни ц--и, като баскетболни топки.След това идва нова двойка, разменят се… После - негри, куци, сакати, зайци — екранът вече не ги побира!
                                След това притичало и едно кученце!!! Първо оправило всички, след това всички оправили него…
                                И тук камерата показва в едър план сухото дърво, листото се откъсва и с бавен зигзаг пада на мокрия асфалт, звучи неземна, дивна музика и започват надписите.
                                Светват лампите…
                                Композиторът седи в шок, червен като домат от срам.
                                Мисли си "Мамка му и режисьор, как ми услужи! Какво ли ще си помислят хората сега за мен!" Става от мястото си и с тази мисъл тръгва към изхода, но забелязва, че възрастната двойка седи в прединфарктно състояние, и го гледа…
                                А той не се сеща да им каже нищо друго освен:
                                - Музиката е моя!…
                                А те, продължавайки да гледат със стъклени очи празния екран, му отговарят:
                                -… А кученцето е наше...

                                ---------------------------------------------------
                                Една крава се качила на една върба.
                                Видяла я друга крава и попитала:
                                - К`во прайш на върбата, ма?
                                - Тая па не виждаш ли, че ям круши.
                                - Ай стига ма, върбата не ражда круши!
                                - К`во искаш ма, аз си ги нося от вкъщи??!!

                                -----------------------------------------------
                                Дете пита баща си:
                                - Какъв е празникът Хелуин?
                                - Същият като 8-ми март - пияни вещици обикалят из улиците!
                                Последно редактирано от _Константин_; 31-01-14, 11:34.
                                Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
                                Dacia Duster 4WD

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 1 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X