Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
    ... Мълчи ма...До вчера яздеше магарето,днес чалъми"...))
    Преди 10 години, червен Опел Вектра с централно заключване, махала в Родопите.
    Преди няколко дни мъжът се е прибрал от гурбет в Холандия. Опела си го е купил от там. Качил е жена си, да отидат до близкото градче да я поразходи и да се покаже с новата кола...
    Пристигат значи на центъра, спират, слизат и жената пита дали да натисне бутончето на вратата за да я заключи. Мъжът й отговорил с леко пренебрежение и досада:
    - Тя е автоматик ма!
    Прости жени ей!

    Коментар


    • От: Вицове

      Американец, французин и руснак спорят кой има по-големи самолети. Американецът:
      - Нашите самолети са толкова големи, че вътре може да се съберат едновременно пехотен и танков взвод.
      Французинът:
      - А нашите са толкова големи, че в тях могат да се съберат два пехотни и два танкови взвода!
      Руснакът:
      - Аз пък миналата седмица имах следния случай. Летим с командира на задача. По едно време той ми вика: "Я отиди отзад и виж какво шуми в салона!". Взимам аз мотоциклета и отивам. За два часа обиколих целия салон,но не открих нищо. Приближавам се към най-далечния ъгъл и какво да видя - единият илюминатор забравен отворен, някакъв АН - 24 се промъкнал през него и лети около лампата
      LZ1PER

      Коментар


      • От: Вицове

        Влиза Брус Уилис в магазин за компютри и казва: -Дай хард!
        Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
        И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
        вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

        Коментар


        • От: Вицове

          Първоначално публикуван от Peppy Преглед на мнение
          Американец, французин и руснак спорят кой има по-големи самолети. Американецът:
          - Нашите самолети са толкова големи, че вътре може да се съберат едновременно пехотен и танков взвод.
          Французинът:
          - А нашите са толкова големи, че в тях могат да се съберат два пехотни и два танкови взвода!
          Руснакът:
          - Аз пък миналата седмица имах следния случай. Летим с командира на задача. По едно време той ми вика: "Я отиди отзад и виж какво шуми в салона!". Взимам аз мотоциклета и отивам. За два часа обиколих целия салон,но не открих нищо. Приближавам се към най-далечния ъгъл и какво да видя - единият илюминатор забравен отворен, някакъв АН - 24 се промъкнал през него и лети около лампата
          Същите тези тримата спорели кой има най-големия кораб. Американеца се хвали:
          - Нашия е толкова голям, че ми трябват поне 2 часа да обиколя всички пауби с Харлейто.
          Французина:
          - А аз си имам едно Пежо и с него на ден навъртам по 150км докато го обиколя.
          Руснака:
          - А нашия е толкова голям, че готвача бърка боба за екипажа с атомна подводница...
          Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

          Коментар


          • От: Вицове

            снаха и свекърва шетат из къщата,снахата мете двора а свекървата се вихри в кухнята.
            Минавайки под прозореца снахата пита:
            -Какво готвиш
            -Яхния!
            -Яхни я ти,на теб повече ти отива...
            Нищо не мога,и нищо не знам...

            Коментар


            • От: Вицове

              По "течението" на по предните два вица.


              Конференция за фермери.
              Двама си говорят.
              Единият се хвали
              - Моята ферма е толкова голяма че не ми стига един ден да я обиколя с колата.
              Другият го успокоява
              – И аз имам една такава кола.

              Коментар


              • От: Вицове

                има огромна разлика, когато момче и момиче използват репликата "-...изхабих цяла кутия салфетки на тоя филм"...
                What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                Коментар


                • От: Вицове

                  Жена, мърмори на мъжа си:
                  - Пешо, от година покрива тече! Намери пари за нови керемиди! Е, комшийте са богати! Иди им искай на заем!
                  Отишъл Пешо, но комшията го нямало и му отворила комшийката. Казал й той каква е молбата и тя рекла:
                  - Че що да не ти услужиме, бе Пешо, пък и ти можеш с нещо да услужиш сега как мъжът ми го няма!
                  - Може, може - ти си хубава жена!
                  - Само, има една малка подробност - ние както знаеш имаме кошери. Та ще дадеш да го жилне една пчеличка и после...
                  - Ама то ще боли и ще се подуе..
                  - Без пчеличка няма пари за керемиди!
                  След два часа се прибрал Пешо и носи парите. Нямало как - разказал на жена си какво се е случило.
                  - Ах мръсницата му с мръсница..! Пешо - искам и аз!
                  - Ма, знаешли как боли..
                  - Не ме интересува!
                  Хванали една пчеличка и всичко се повторило за Пешо. Накрая жена му сладко промъркала:
                  - Защо бе, Пешо, са ни тия керемиди? Да си купим поне едно кошерче, а?
                  Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                  Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Сцената превзеха небезизвестната Николина Чакърдъкова
                    и танцьори от Неврокопския ансамбъл.
                    Перничани и гостите на фестивала ги посрещнаха с овации,
                    но не спестиха и забележки. Докато певицата викаше на микрофона:
                    "Их-у-у-у!!!", човек от публиката я поправи:
                    "А, не е Yahoo, нито Gmail! Нали беше за Abv в BG?".

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Три баби се хвалят една на друга с внуците си: - Моят сигурно ще стане доктор! Все се боде с разни спринцовки. - А моят сигурно ще става биолог - все събира някакви треви, все нещо суши вкъщи... - Пък моя сигурно ще става летец - все си слага на носа някакви парцали, напоени с бензин и ми вика - "айде бабо, аз отлитам"

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Отива един човек на доктор:
                        - Докторе, ако изпия чашка коняк, почвам да ходя по тавана.
                        - Покажете!
                        Налива си човека коняк, моли за краставичка за мезе, изпива го, хапва и започва да ходи
                        по тавана. Докторът е в шок!
                        Тича за главния лекар, събира цяла комисия за да регистрират случая.
                        Идват, наливат му още чаша коняк:
                        - Показвай!
                        - Неее, ако изпия още една, повече няма да мога да ходя.
                        - Абе майната му на тавана, покажи как мезиш коняк с кисели краставички!!!
                        Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                        И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                        вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          2002 година.Урок по сексуално възпитание.Госпожа Петрова смутено разказва,децата слушат,затаили дъх.
                          2012 година.Урок по сексуално възпитание.Децата се надпреварват да разказват.Госпожа Петрова слуша затаила дъх.

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                            2002 година.Урок по сексуално възпитание.Госпожа Петрова смутено разказва,децата слушат,затаили дъх.
                            2012 година.Урок по сексуално възпитание.Децата се надпреварват да разказват.Госпожа Петрова слуша затаила дъх.
                            (
                            През 1982 година другарката Петрова написа 6 за срока на който изнесе урока за половите органи по биология . Не е виц и името е истинско
                            не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Учителката изнася урок по сексуално възпитание. Почва отдалече, за птичките и пчеличките. Иванчо слуша с досада 5мин и вдига ръка:
                              - Имам въпрос госпожо! Тези от нас, които вече сме ч#####и, може ли да излезем да поритаме футбол?

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                                (
                                През 1982 година другарката Петрова написа 6 за срока на който изнесе урока за половите органи по биология . Не е виц и името е истинско
                                Тая в дупе ли е правена???
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 8 потребители онлайн. 0 потребители и 8 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X