Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Първоначално публикуван от Райковски
    gabocvet, поглеждайте малко назад, за да не се повтаряте.
    Радо за стри вицове черпя по два пъти! За твое здраве!
    За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
    0878 79 20 61 Борис

    Коментар


    • От: До: Малко вицове !

      В количката лежи момченце и ругае:
      - Гледай я сега тая, как ме заряза тука пред магазина, мама му стара, може някой да ме открадне, може да огладнея, може….абе мама му стара…
      Покрай количката минава някакъв мъж и чува какви ги говори бебето .Приближил се и го заговорил внимателно:
      - Ти си толкова мъничък, дори не можеш да ходиш още, а псуваш като каруцар….
      Детето вдига невинен поглед към него и тихичко пита:
      - Чичко, а ти можеш ли да ходиш?
      - Да, аз съм голям и мога да ходя… – отговорил му чичкото
      - Ми, ходи на майната си, бе….
      На сърбела майката му е чесането.
      Борислав Борисов Русе О885 О37815

      Коментар


      • От: Вицове

        България обявява война на Китай.
        Събира се китайският генералитет и взели решение да защитят страната си с адекватни мерки.Отварят картата на света и започват да търсят на нея България.Гледат, гледат и по едно време един генерал се почесва по главата и пита:
        - Абе другари, тия в кой хотел са отседнали?
        Всеки трети е шести

        Коментар


        • От: Вицове

          Този виц ме подсети за едни легенди дето ни ги разправяха в у-ще, че армията на СССР имала на въоръжение лазер,
          с който, китайците като ги нападнали, само един танк въоръжен с него, посрещнал цялата армия и й видял сметката.....
          Та понеже за вицовете ставаше въпрос, пак по тази тема.
          Решили китайците да нападат Русия. Събрали се генералите и започнали да обсъждат тактиката.
          Накрая решили, че ще е най-добре да правят набези с малки взодове от по 2 милиона.
          "Bis dat qui cito dat"

          Коментар


          • От: Вицове

            Като е тръгнало на Руско-китайска тема още един:

            Статия във вестник "Правда":

            "Вчера на Руско-китайската граница два китайски танка изненадващо откриха огън по един мирно орящ руски трактор. Трактора отвърна на огъня. След като унищожи танковете той излетя в неизвестна посока. След този случай ръководителя на колхоза ген. майор Боевой заяви, че е крайно време и неговия колхоз да се снабди с новите комбайни с вертикално излитане"

            Коментар


            • От: Вицове

              Млада студентка след изпит се запътва към професора.
              - Господин професор, не успях да науча както трябва за този изпит. Не се представих добре. Може ли да измислим нещо?
              - Е какво да измислим? - казал професорът и ѝ се ухилил.
              - Е знаете какво.
              Отишли в кабинета на професора. Правили каквото правили. Накрая професорът доволен казал:
              - Пет стига ли ти?
              - О, пет е повече от чудесно - щастливо отговорила студентката.
              Излязла тя от кабинета на професора доволна и щастлива, отворила книжката - вътре двойка... и пет лева.
              ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
              0878 23 58 34- Радо

              Коментар


              • От: Вицове

                Извадил Робин Худ любимата си стрела от колчана и я попитал :
                -Кажи ми, о-о , най-точна от всичките ми стрели , толкова години ми служиш вярно , кажи как да ти викам галено ?
                А стралата отвърнала :
                -Фиуууууууу!
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • От: Вицове

                  Семейна двойка спори какво да гледат по телевизията:
                  - Сериала!
                  - Мача!
                  - Сериала!
                  - Мача!
                  - Сериала!
                  - Мача!
                  - Секс!
                  - Майната му на мача!
                  Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    След 5 неуспешни опита да инсталира Уиндоус, Куентин Тарантино написал сценария на филма "Убий Бил"...
                    Разликата между това, което си и това, което искаш да бъдеш, е това , какво ще направиш!

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      - Тате, тате .... кой ти казваше как да караш, преди да се ожениш за мама?
                      Заминавам. За дълго. В себе си. Оставям ключа ... там ...

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Младеж отбиващ военна служба е пуснат в отпуск. Прибира се вкъщи и бащата пита:
                        - Е, как е в армията?
                        - Абе, тия са абсолютни идиоти.
                        - Защо бе?
                        - Утре сутринта ще ти покажа.
                        На сутринта из цялото село се чува яростен звън на камабана. Всички тичат към църквата в паника. От камбанарията слиза отпускарят, застава пред тълпата и крясва:
                        - Такааааааааа!... Ние с баща ми отиваме за риба, останалите свободнооооооооооооо........

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          В годините на социализма в типичен български град пристига чуждестранна делегация. Гледат панелни блокове, цъкат с език, и по едно време един от чужденците казва:
                          - Много оригинална идея за декорация на блоковете!
                          - Кое? - недоумяват нашите.
                          - Ами тези големи кръгове по стените.
                          - А, това ли? То не е за декорация, а защото архитектите пият кафе върху чертежите...
                          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            - Друсаш ли?!
                            - Не бе, тате, кълна се...
                            - Абе кретен, не съм баща ти, а кучето ти.
                            - Оф бе, Рекси, изкара ми акъла!
                            Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
                            Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Аз съм селско момче и съвсем скоро си пуснах Интернет. Веднага започнаха да пристигат предложения да си увеличавам пениса. Съвсем наясно съм, че подобни предложения изпращат на милиони ползватели на Интернет, но все пак им отговорих със следното:
                              “Аз, Тричко Тричков, съм просто селско момче и пенисът ми е дълъг 35 см. Не вярвате? Питайте когото искате в село Владо Тричково, което се намира в Софийска област. И не ми изпращайте повече писмата си, моля.”
                              Спамът обаче не престана да пълни пощата ми. Само стана по-дълъг, тъй като предложението за увеличаване на пениса вече завършваше така:
                              “Ето дори простото селско момче Тричко Тричков ни се довери и сега пенисът му е дълъг 35 см. Не вярвате? Питайте когото искате в село Владо Тричково, което се намира в Софийска област!”…
                              Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                              Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                              0885372997 - Дани

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Заловеният спамер Ш.П., разпратил над 10 милиарда отделни нежелани писма и лични съобщения, беше осъден да изпрати писмо с лично извинение на всеки от пострадалите.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X