Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Re: От: Вицове

    Първоначално публикуван от Никола Преглед на мнение
    .... И колегата вика подай манарето?! Брех ми сега?
    Манаре (манара)= Брадва
    Манарче= Малко брадве
    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
    Към модераторите-А изтрийте го сега.
    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

    Коментар


    • От: Вицове

      Тя тихо го хвана за ръка...
      "Обича ме" - помисли си той.....
      "Шибана поледица"- помисли си тя....
      На сърбела майката му е чесането.
      Борислав Борисов Русе О885 О37815

      Коментар


      • От: До: Малко вицове !

        След полагането на държавните изпити, ректорът на Медицинския Факултет разпределя студентите:
        - Ти ще бъдеш ортопед, ти ще станеш хирург, ти - физиотерапевт, а ти, Петров, ще бъдеш гинеколог!
        Петров плахо пита:
        - Е, защо точно аз да съм гинеколог?
        - Ами за да се гледаш цял живот на какво приличаш.
        На сърбела майката му е чесането.
        Борислав Борисов Русе О885 О37815

        Коментар


        • От: До: Малко вицове !

          Преброяване в циганската махала в Пловдив. Преброителя пита циганина:
          - Колко деца имаш?
          - Девет.
          - Девет? Аз ги изкарах десет!
          - Девет са.
          - Как така девет, бе! Ей ги на: едно, две, три, четири, пет, шест, седем, осем, девет и едно суче - десет! Не можеш ли да броиш!
          Манго мълчи, обадила се циганката:
          - Не му викай на мойто сиганин, бре, началник! Десет са, ама неговите са девет. Тва най-малкото е от най-голямото...
          На сърбела майката му е чесането.
          Борислав Борисов Русе О885 О37815

          Коментар


          • От: Re: От: Вицове

            Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
            Манаре (манара)= Брадва
            Манарче= Малко брадве
            Около с. Баня ( в Родопите) Брадва= Ножик!

            ПС: Ударението е върху И-то...
            Последно редактирано от komisar; 28-12-13, 12:01. Причина: Ударението...

            Коментар


            • От: Re: От: Вицове

              Тази година колата ми е украсена коледно-всички лампички светят:
              за бензина,за спирачките,за маслото...
              0осем9осем7шест0осем7едно
              Миро

              Коментар


              • От: Вицове

                - Скъпа, както ме посъветва, говорих с дъщеря ни за любовта и cекcа...
                - Да, добре си направил, защото тя е вече на 16 години! И как мина разговора?
                - Нямам търпение да опитам някои от нещата, които ми разказа тя.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: Вицове

                  Колега turtei ,понеже ника ти е пчеларски да споделя каква новина научих за колегите ти пчелари от наше село? Понеже след продължителни опити най- после са успели да селектират Енинските пчели,резултатите са били повече от отлични и затова две години успешната селекция е била в таина но днес баш селекционера Прокопи издаде таината!! Селекционирана е Енинска местна пчела със светулка ,в резултат се получава пчели събиращи мед нощна смяна !!! Ела да видиш добиви! Сега пък друг проблем няма тенекии!!


                  пп Друг път ще ви издам друг пчеларски патент??
                  Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                  Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    - Тази маска ще помогне ли за да запазя свежестта и еластичността на кожата си ...?!
                    - Уффф, Пешо ... Откъде да знам ... Взимай я, хващай електрожена и отивай да работиш .....

                    В едно високопланинско село група бабки намерили едно пакетче с пластмасови бъркалки за кафе. Чудили се какво е това и започнали да питат.
                    Първо питали попа, а той им отговорил че не знае но ще попита в св. синод и ще им отговори.
                    Попитали кмета - той им казал, че сьщо не знае но ще попита в общината и ще им отговори.
                    В един момент се задава селският полицай и бабите го питат какво е това.
                    Той погледнал бъркалките, почесал се по главата и отговорил:
                    - Елементарно - това, скъпи бабки, е разсад за прави лопати.
                    Последно редактирано от weezy; 29-12-13, 08:47. Причина: допълване

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      - Повече с Гошо няма да играя на карти!
                      - Защо?
                      - Спечели жена ми, а не иска да я вземе...
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Fасеbооk каза:
                        Аз познавам всички!
                        Gооglе каза:
                        Аз знам всичко !
                        Internet каза:
                        Без мен сте нищо !
                        Тока каза:
                        Ае трайте си да не ви изключа !
                        . LRE Bulgaria.
                        RRC SE V8 91г.

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Хирург се обръща към медицинската сестра:
                          - Дайте бързо още упойка. Операцията ще продължи повече от очакваното.
                          - Каква да бъде - вносна или българска?
                          - Хайде българска, че е по евтина.
                          Сестрата запява:
                          - "Аз съм Сънчо, ида от горица, да ви кажа лека нощ дечица".



                          Д-р Петров започва работа в нова болница. Д-р Иванов го развежда. Минават покрай една стая, в която пациент мастурбира.

                          - Какво е това? - попитал д-р Петров.

                          - Пациентът страда от болест, при която трябва да мастурбира 58 пъти дневно, в противен случай топките му ще се пръснат. - отговорил д-р Иванов.

                          Продължили и в следващата стая една мед. сестра правела свирка на друг пациент.

                          - Господи! Какво става? - възмутено попитал д-р Петров

                          - Същото състояние като предния пациент, но по-добро здравно осигуряване.

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Живял някога един принц, който веднъж попитал една прекрасна принцеса:
                            - ще се омъжиш ли за мен?
                            и тя отговорила:
                            - не!!!
                            и принцът живял дълго и щастливо, ходел на лов и за риба, всеки ден се виждал с приятели, пил много бира, напивал се мощно и играел голф, и разхвърлял дрехи из двореца, и не свалял дъската в кенефа, и чукал слугини, приятелки и съседки, и пял под душа, и гръмко се уригвал...
                            край.
                            "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Когато Александър Бел изобретил телефона видял, че има 2 пропуснати повиквания от Чък Норис и една неплатена фактура от М-тел.
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Дядо Мраз раздава подаръци в детската градина. На коленете му сяда Иванчо и беловласият старец започва да разпита:
                                - А слушка ли през тази година?
                                И го бодва с пръст по нослето. Хлапето леко раздразнено отговаря:
                                - Е много ясно!
                                Дядо Мраз:
                                - И какво искаш да ти донеса за Коледа?
                                И пак бодва по нослето. Хлапето троснато:
                                - Пу...а! И не ми обяснявай, че няма, щото пръста ти още мирише...

                                Късна есен
                                Два мечока седят на входа на бърлогата и умислено гледат как падат листата..
                                Единият:
                                - Пич, ако знаеш, как ми се иска веднъж да пропусна зимния сън и да видя, кои са тез идиоти, дето лепят листата обратно
                                Автентичната тъпота всеки път надминава изкуствения интелект

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X