Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
    Татуиран навсякъде пенсионер на нудиски плаж,на оная му работа със голям шрифт се чете АМ-АМ,някакъв младок го бъзика:
    -Дядо,какво пише там?
    -А,навремето пишеше АМСТЕРДАМ...
    Този ме подсети за един много стар, горе-долу същият като този.
    Принципно е на английски, но ще го пусна на български
    На няк'ъв американец жена му се казвала WENDY и той за да покаже колко много я обичал си татуирал
    името й на оная работа, обаче се виждало цялото име само в "изправено" положение, в нормално, се виждало WY.
    Един ден пича го пратили командировка в Ямайка. Нашичкия първата му работа като стигнал е да иде на плажа.
    Обаче плажа се оказал нудиски. Посмутил се, но решил, че тъй като никой не го позанава, няма от какво да се притеснява.
    Пече си се пича и по едно време гледа един огромен негър ходи по плажа, а на оная му работа пише WY.
    Скача нашия:
    - Аааааа, значи ти си тоя, за който се съмнявах, че е*е жена ми! Ето го доказателството - "WY". Също като при мен.
    - Господине, имате грешка. Как се казва жена ви?
    - Wendy!
    - Както казах господине - имате грешка. Тук не пише WENDY, тук пише WELCOME TO JAMAICA HAVE A NICE DAY
    "Bis dat qui cito dat"

    Коментар


    • От: Вицове

      Рокер спечелва много пари от тотото и решава да си купи мотор "Харлей Дейвидсън". Отива в магазина, избира най-готиния, целият хром и никел - яко блести.
      Продавачът му казва:
      - Моделът е страхотен, но за да не се повреди лъскавото покритие, трябва винаги да носите с вас две тубички вазелин и като видите, че ще вали, намазвате хромираните и никелираните части.
      Взел си рокерът мотора, носи си тубите, ползва ги и всичко е на шест. Забил след време секси гадже, вози го нагоре-надолу и един ден мацето го кани на вечеря у тях, за да го запознае с родителите си.
      - Само че у нас има едно правило - казва гаджето, - който пръв проговори на вечеря, мие всички съдове!
      Отиват у тях, гледа рокерът - камара съдове, неизмити от месеци. Сядат, вечерят, никой дума не обелва. Свършили с яденето и рокерът се чуди какво да направи, за да се измъкне от миенето. Хваща гаджето, оправя го на масата пред родителите й онези нищо не казват. Хваща майката, оправя я и нея, никой дума не обелва.
      В това време навън взело да гърми и да святка. Рокерът се притеснил, че ще вали, и бързо извадил тубите с вазелин.
      Бащата моментално скочил:
      - Спокойно бе, момче, спокойно, аз ще измия съдовете, само спокойно!
      First Man, then Machine!
      Lada Niva
      Honda XR 400

      Коментар


      • От: Вицове

        Ако съседските деца вдигат много шум, кажете им през стената, че сте джудженце, което живее в контакта и трябва да ви нахранят с пирончета.

        -----------

        Седи си една жена у дома и на вратата се чука. Отваря, а пред вратата - мъж с кофа л@йна, лисва я на килима, хили се и многозначително намига ...
        - Какво правиш бе?
        - Аз съм продавач на прахосмукачки Rainbow. Ако с тая прахосмукачка до 10 минути не изчистя килима като нов, ще изям л@йната.
        - Нещо - кетчуп, майонеза искаш ли?
        - Защо?
        - Нямаме ток...

        Коментар


        • От: Вицове

          Една позната оня ден ми подари бутилка бяло вино и ми каза, че е препоръчително да се пие в тясна компания с риба. Да ви кажа честно, мисля си, че нещо ме избъзика. Първо, в аквариума е адски трудно да се пие вино, второ рибата изобщо не поиска да го опита....
          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

          Коментар


          • От: Вицове

            Как да прекараме незабравима вечер:

            1. Прекарваме вечерта.
            2. Внимаваме да не я забравим.
            What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

            Коментар


            • От: Вицове

              Едно хлапе попитало баща си за какво служат пръстите на ръцете. Бащата отговорил, че палеца ни служи за захващане на предмети, показалеца е за да показваме с него,на безименния пръст си носим венчалната халка, а с малкия пръст си чистим ушите. Синът се зачудил и попитал баща си защо не е казал за какво служи средният пръст. След дълга пауза бащата отговорил. Слушай сега моето момче, като пораснеш и се ожениш, жена ти ще поиска да правите секс.... и след като го направите тя ще иска още.... и после още... и още..., но ти вече ще си много уморен и за да не я обидиш, ще и покажеш среден пръст и ще отговориш като мъж ,, НА '', и ще се обърнеш на другата си страна и ще заспиш...
              Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
              Стефан Арзатов

              Коментар


              • От: Вицове

                Родителите на младия Иванчо излезли на вечеря и той решил да се възползва като покани Марийка на гости. Дошла тя, сипали по една Кока-Кола Лайт и започнали да четат литературно Достоевски. Докато в транс мачкал гърдите ѝ, той по естествен път стигнал до извода, че трябва да отпразнува усамотението с мощен секс и без да се триуми я почнал - то не било в "детската", в спалнята, в кухнята, в банята, накрая стигнали до коридора. Иванчо, невиждал друг път такава свобода, се раздавал като Manowar в Каварна и по време на няколкочасовия пърформанс я въртял все едно е шиш в Мимас. Яко се били улисали, кулминацията вече наближавала, Мимето от удоволствие виела на около 110 децибела, когато внезапно входната врата се отворила и на прага застанали изумените родители. Във възцарилата се тишина майката погледнала Иванчо и със свити устни проронила:

                - Иване, маме, защо бе, ЗАЩО СИ БОС НА ЦИМЕНТА?!?!??

                Коментар


                • От: Вицове

                  Гледам по National Geographic,че Слънцето след 4-5 милиарда години ще загасне и си викам: -Точно ще сме излязли от кризата и ето ти нов проблем.
                  ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                  0878 23 58 34- Радо

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Перник. Мъж и жена хапват супа, но жената сърба звучно. Мъжът става, плясва й шамар и си сяда.
                    -Ама... Защо!?
                    - Сърбаш!
                    Продължили, жената внимава и след минута - пляяяс, още по-силен шамар.
                    - Какво сега!?
                    - СЪРБАААШ!
                    Продължил той, но на жената й писнало и оставила лъжицата. След минутка - пак зверска плесница...
                    - Ее, ама сега не съм направила нищо!
                    - Само като се сетя как сърбашеееее...

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Двама не са се виждали от известно време и си говорят:
                      - Какво ново с тебе?
                      - Ами. . . жена ми ме напусна вчера.
                      - Ех, какво да ти кажа. . . Иди в кръчмата и се напий, ще удавиш мъката.
                      - Няма да стане.
                      - Защо, нямаш пари ли?
                      - Пари има... Мъка няма.
                      На сърбела майката му е чесането.
                      Борислав Борисов Русе О885 О37815

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Мишо и Наско спират Субару-то на бензиностанция в Германия.
                        Бензинджията пита:" Бензин, дизел?"
                        Мишо: "Само вода, моля."
                        Пълни резервоара до горе, вади едно шишенце с таблетки и пуска една в резервоара.
                        Качват се, палят и заминават. На германеца му увисва ченето....
                        На следващия ден на същата бензиностанция.
                        Мишо: "Само вода, моля."
                        Пълни резервоара до горе, вади шишенцето и пуска една таблетка в резервоара.
                        Качват се, палят и заминават.
                        На третия ден спират на същата бензиностанция. Към тях се приближава костюмиран джентълмен и казва: "Чух че имате някакви специални таблетки. Аз съм директора на ESSO и ви давам един милион евро за тях."
                        Мишо:" Три милиона или няма сделка."
                        След малко получават парите, дават шишенцето с таблетките на джентълмена и си тръгват.
                        Наско пита:" Абе Мишо, а ние как ще караме сега?"
                        Мишо: " Ами както и до сега - на газ."

                        ****

                        От женска гледна точка мъжете се делят на:
                        Тъпанари - тези, които не разбират женската психология и
                        Гадняри - тези пък, които я разбират прекалено добре....
                        Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                        И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                        вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
                          ... " Ами както и до сега - на газ."
                          бруталнооооо

                          Тръгнали двама за гъби. Стигат до ЖП линя и тъкмо да пресекат - задава се влак. Спрели, изчакали и изведнъж от последния вагон излита някакъв и тупва в храстите. Затичали се гъбарите, помогнали му и го питат:
                          - Какво стана бе, младеж? Как така?
                          - Ми не знам и аз се чудя - отговаря пострадалия - Седя си кротко в ъгъла, скърцам си с едно стиропорче по стъклото...
                          ;----------------

                          Табелка в училище: "Онанизма пречи на растежа!". Надпис с тебешир, метър по-високо: "Не е вярно!"

                          ;-----------

                          Викторина. Водещия задава въпрос:
                          - Името на първата жена-летец?
                          Отговор от публиката:
                          - Баба Яга!
                          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            "Руски форум. Задаваш въпрос, после ти отговарят.
                            Израелски форум. Задаваш въпрос, после на теб ти задават въпрос.
                            Български форум. Задаваш въпрос, после дълго ти разказват колко си тъп."
                            Ако искаш да разсмееш Господ - разкажи му плановете си.

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              да, понеже единия е пуснат вече ето друг:

                              Любимият ми въпрос: " Защо ?"
                              - Защо доставчикът на пица пристига по-бързо от Бърза Помощ??
                              - Защо жените не могат да си слагат спирала за мигли със затворена уста??
                              - Защо думата 'съкращение' е толкова дълга??
                              - Защо трябва да кликнеш старт, за да затвориш Windows??
                              - Защо лимоновият сок съдържа изкуствени ароматизатори, а таблетките за миялната машина..натурален лимонов аромат??
                              - Защо не произвеждат храна за котки с вкус на мишки??
                              - Защо на опаковките с храна за кучета пише: "С нов по-добър вкус!"..Кой я е пробвал??
                              - Защо стерилизират иглите, които ще бъдат използвани за Евтанзия??
                              - Всеки е чувал за неразрушимата Черна Кутия на самолета..Защо не направят целият самолет от този материал??
                              - И ако летенето със самолет е безопасно..Защо залата за пристигащи на летището се нарича 'Терминал'??
                              - Защо натискаме бутоните на дистанционното по-силно, когато батериите са почти празни??
                              - Защо перем хавлиите за баня? Не се ли предполага, че ги използваме когато сме чисти??
                              - Защо пилотите 'Камикадзе' носят каски??
                              - Как са успели да сложат табелата: "Ходенето по тревата забранено!"..Точно в средата на тревната площ??
                              - Когато човекът е открил, че кравата дава мляко..Какво по-точно е търсил в този момент??
                              - Защо тъпакът Ной не ги е утрепал тия последни два комара??
                              Последно редактирано от ivied; 14-09-13, 20:37.

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Сега и аз да смена имената и колата и да напиша същия виц
                                Точно три поста по нагоре.
                                Three witches watch three Swatch watches.
                                Which witch watch which Swatch watch?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X