Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
    Ха ха ха и валатия пробой. В такъв техникум учих и аз. Който не знае какво е вагрянка няма да му е смешно
    Понеже младежите явно не знаят, е добре да внесем пояснението, че вагрянката е е шахтова пещ за топене на чугун, и размерите на съоръжението далеч не предполагат да бъде разнасяно...

    Вагрянка, бе...

    оттам и чугун съм лял, и от електропещта - алуминий, пък що пясък се преся, и графит за разделител... ама пък се научават полезни работици, дето не се забравят..

    Коментар


    • От: Вицове

      Лоши хора ееей, да се подигравате така на новобранците.
      Истински случай: Един от сегашните ми майстори, преди 6-7години, новобранец, нивелира с мен шкафове.
      Викам му развий крачето да опре в земята. Той се насмел, върти нещо, вика опре.
      Бутам аз шкафа, гледам клати се и нервен - не е опряло.
      Оня още по-насметен се оправдава-опре.
      Бе къде е опряло, виж че се клати.
      Ми във въздуха опре...и целата бригада...смееех...още го ебават като се сетят.

      Коментар


      • От: Вицове

        И аз в казармата пращах новобранците за изгоряла нафта, гумения райбер, ацетилен с кофа.наслоителна пила.....
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • От: Вицове

          Надпис на надгробен паметник:
          "Тук лежи жена ми, а аз у дома си почивам в мир".

          Коментар


          • От: Вицове

            Действителен случчай в Разлог.Заврян зет(не си спомням от кой град беше)пита тъста си:
            -Дядо,какво да помогна утре
            -Че земеш една мотика и че вадиш комбарите
            Превод:Ще вземеш една мотика и ще полееш картофите.
            Връща се зетя от нивата и вика:
            Дядо,ми много дребни... от два декара едва десетина чувала извадих
            Та кофти като не владееш езици

            Коментар


            • От: Вицове

              Ох, мамоооо..

              Пак, аналогичен случай у наше село.

              Аз, кореняк пловдивчанин, попадам коскоджамити командирин в пернишко поделение - с.Студена...

              И гледам - щото слушам - не върви, бойците си говорят на някакъв език, от който нищо, ама толкова нищо не вдявам...

              То - писмен румънски, говорим албански, уличен сръбски, далавераджийски македонски....

              баси, или аз съм невероятно тъп, или не съм в България.

              Не, тъп съм, щото съм в България...

              Аууууу ... нищо не разбирам... и мен не ме разбират....

              - Умочко, ке ти се роди багерче???? а сега де, кво е това?

              Е, след като седнахме да попием със старите - аз си носех нормална ракия 50 града, пък наличностите бяха 27 градусова ракия, която помислих за бяло вино, та се разбрахме, и на базата на взаимното уважение си носехме службата с удоволствие.

              ..пък и понаучих езика, де..

              (моля да не се обиждат перничаните, ама все едно бях кацнал на чужда планета)

              Коментар


              • От: Вицове

                Езиковата бариера чудесно се разтваря в концентриран алкохол.

                Коментар


                • От: Вицове

                  Като стана дума за гаври ...
                  В една фирма, няма да споменавам името, щото всъщност нямам лоши спомени от там, един от заварчиците беше пратил някакъв досадник да му донесе цинкови електроди, че да не пращи, като заварява. Склададжията, и той една гавра неземна, се сетил кой може да иска подобно нещо и отговаря с "Няма, свършиха. Ама така и така си дошъл, провери каталога и направо пусни една поръчка за 50 кутии". Така си му и остана - Човека с Цинковите Електроди ...
                  О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Ще ядем кавгата за тия истории ама те маи по- убави от повтарящите се вицове!Та у наше село имаше един голем зевзек Иван Казака ,лека мъ пръст един негов приятел ремонтирвал някаква помпа на терсене място в дълбока шахта при 35 градуса, абе зор голям.Та пратил нашия едно хлапе до Казака за една бургия 8мм,след малко хлапето се връща и вика, Бати Ваньо каза че няма 8 и дади две по 4....
                    Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                    Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Заприказвали се двама, по някое време единия пита:
                      - Абе, верно ли си чукал Пенка?
                      - Да, що?
                      - И как е в леглото?
                      - Че аз от къде да знам?!? Ние на масата...
                      ;--------------------

                      Старо, но златно:
                      Капитан на ядрена подводница по интеркома:
                      - Докладвайте какъв беше тоя тласък преди малко!
                      - Мичмана получи телеграма, че жена му забягнала с някакъв французин в Ница.
                      - Е,и?
                      - Ами ... няма вече Ница...
                      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Бай Ганя се разхожда с авер по Париж. Минават покрай някво странно гробище, едно такова лъскаво, подредено. А на гробните плочи пише: роден 19.. година, живял 5 години, 8 години, 10 години, 15 години и т.н. Бай Ганя се зачудил и попитал:
                        - Абре това да не е някое гробище за деца или младежи?
                        Събеседника му отговорил:
                        -Не, това са гробове на нормални хора, повечето богаташи. И се има предвид годините през които наистина е живял: бил е с жени, ял е, пил е, ходил е по купони и забавления. Бай Ганя се замислил и казал:
                        -Е тогава на моя гроб че пише- роди се и умре....
                        Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          ааа тия самородните, са къде-къде по хубави...
                          е и тва долното няма как да го измислиш
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                            ааа тия самородните, са къде-къде по хубави...
                            е и тва долното няма как да го измислиш
                            Тоя поне може да пише...горе-долу
                            сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                            dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Като сме тръгнали за истински случай и аз да се сетих за един от това лято..
                              Транспортна фирма в халето механика снощен и му тежи на момчето, но няма как стои заврян в канала и заварява. Горе стои стар работник дападжия, човек със стаж врял и кипял в тази сфера. Обаче прякора му е шашмата, от там си правете изводи
                              Механика: Иване дай маса.
                              Носи Иван четирикраката маса в канала..
                              Non scholae sed vitae discimus.

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Истинска история:
                                Продава се 'Датчик на удар'. Чувствителността на шок датчика се регулира с тример на самия него и реакцията може да се настрои от 'леко духане'(колега 1) до 'силно чукане'(колега2). Познайте за какво си мисли колежката, която се залива от смях, а колегите гледат с недоумение, клиента също.

                                Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 2 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X