Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Снайперист лежи на покрива и видимо се е прицелил в прозорец на отсрещната сграда. Тъкмо обира мекия спусък и му звъни телефона, жена му:
    - Ало скъпи, хайде прибирай се вече, мама дойде
    - Виждам скъпа, виждам...
    Con musica el mundo esta mejor, vamos a tocar juntos!
    0879076007 Жельо

    Коментар


    • От: Вицове

      Първо правило при зимния секс- на който му тече носът, той е отдолу.
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      0878 23 58 34- Радо

      Коментар


      • От: Вицове

        Враца. ж-к "Дъбника". Жилищен блок. Загорела невеста на тересата :
        - Еййййййй, има ли мъже у тоа блок?
        Мъжки гласове у хор :
        - Що ма, да немаш пиенье?
        Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
        Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

        Коментар


        • От: Вицове

          "Можете ли да си представите свят без мъже? Никаква престъпност и купища щастливи дебели жени!"
          Кръвна група 0+

          Ivan_J: " Всеки си има глава на раменете, лично негово задължение е да си я пази, ако му трябва за нещо. "

          Коментар


          • От: Вицове

            Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
            "Можете ли да си представите свят без мъже? Никаква престъпност и купища щастливи дебели жени!"
            И.Ф. и сега си е щастлива...

            Коментар


            • От: Вицове

              Мъжете да не сме кучета!? Не се нахвърляме върху кокали.

              Коментар


              • От: Вицове

                Катаджия спира пияна мутра. Подава му тръбичката и казва:
                - Духай!
                - Ей, старши, дай да се поцелуваме поне преди това?

                Коментар


                • От: Вицове

                  Умряла Пена. Отишъл мъжът й да отпечата некролог. Машинописката на гишето го попитала за текста, а той казал:
                  - "Пена умре". Машинописката:
                  - Само това ли? Има възможност да се набере още текст...
                  - Епа..., добре, пиши тогава отдолу: "Продавам москвич"!
                  ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                  0878 23 58 34- Радо

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Първоначално публикуван от Vili4ka Преглед на мнение
                    "Можете ли да си представите свят без мъже? Никаква престъпност и купища щастливи дебели жени!"
                    Мадам, малко ще Ви коригирам
                    сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                    dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                      Мадам, малко ще Ви коригирам
                      Отличен!!!

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Двама чукчи отарашили руски военен склад. По някое време отива при тях един руснак на гости и какво да види - чукчите блъскат яко по главата една бомба и опитват да я отворят.
                        - К"во правите бе, ще гръмне!
                        - Карай, ние имаме още две…
                        Ако е машина, нека бъде немска!
                        XJR 1200
                        ETZ 150
                        Kawasaki Ninja ZX10R

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Събрание на ООН. Първи ще говори представителят на Израел:
                          - Преди да започна речта си, искам да разкажа една история. Когато Мойсей разбил скалата и от нея потекла вода, той решил да се изкъпе. Съблякъл се, изкъпал се, но като излязъл, дрехите му били изчезнали. Истината е, че един палестинец минал и му ги откраднал.
                          - Един момент - намесил се представителят на Палестина, - тогава е нямало палестинци!
                          - След като уточнихме този въпрос, мога да започна с речта.
                          Този, който заменя свободата за сигурност, не заслужава нито едно от тях.
                          No man left's behind !!!!

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Две мутри си говорят:
                            - Може ли да вземеш сина ми на работа?
                            - Ок, ще идва веднъж месечно на работа и ще получава 10 000 лв.
                            - Иска ми се някак си да разбере какво е това работа.
                            - Добре, тогава ще идва пет пъти месечно на работа и ще получава 2000 лв. - Абе, иска ми се да разбере как се вадят парите, не може ли да идва
                            ... ... пет дни седмично, четири седмици в месеца, да работи по осем часа и да
                            получава по 400 лв заплата?
                            - Ееееее, за такава работа хората учат по 5 години..
                            Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                            Стефан Арзатов

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              В съда на малък южноамерикански град, прокурорът призовава първия свидетел - стара бабичка. Започва с въпроса:
                              - Мисис Джоунс, вие мен знаете ли ме?
                              - Разбира се, че ви знам, господин Уилямс. Знам ви още от малък, и да си призная съм много разочарована от Вас - Вие лъжете, изневерявате на жена си, манипулирате хората и говорите гадости зад гърба им. Вие се мислите за голяма работа, защото нямате достатъчно мозък, за да разберете, че сте само един обикновен бюрократ.
                              Прокурорът е шокиран, не знае какво да прави нататък, стига до другия край на залата и пита:
                              - Мисис Джоунс, а знаете ли адвоката?
                              - Ама разбира се, че го знам. Знам го господин Брадли от бебе, дето се вика. Той е мързелив и има проблем с алкохола. Не може да има нормални отношения с никой, да не говорим, че изневерява на жена си с три жени. Между другото, една от тях е Вашата жена. Да, знам го.
                              Адвокатът стои ни жив, ни мъртъв.
                              Съдията помолил и двамата юристи да се приближат при него и съвсем тихичко казва:
                              - Ако някой от вас, попита свидетелката дали ме знае, ви пращам и двамата в затвора!

                              ---------------

                              3 часа сутринта. В спешно отделение докарват двама, на единия ръката заседнала до лакътя в задника на другия. Лекаря ги гледал, гледал, гледал и казал
                              - Момчета, вие не сте за тук.
                              - А за къде сме - чул се примрял глас.
                              - За кукления театър...
                              Последно редактирано от musovir; 26-11-13, 08:49.
                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                При травматолога
                                -Докторе , боли ме лявата китка!
                                Лекарят го преглежда , изпраща го в манипулационната за гипс и на излизане му дава направление за очен лекар
                                -......?-в недоумение пациентът.
                                -Та да ти предпише очила и да се не млатиш повече с чука по ръката , кьорчо!
                                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 9 потребители онлайн. 0 потребители и 9 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X