Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Вицове

    Един англичанин корабокруширал.Оказал се на самотен остров.Там открил своя сънародничка, също корабокрушенка.И се заговорили.
    -Имате ли нещо за пиене?
    -Уви нямам, но мога да предложа нещо което винаги би с харесало на един мъж...
    -Нима имате Уиски?!?
    Преди имах раздвоение на личността, но сега взимаме хапчета и сме много добре.

    Коментар


    • До: Вицове

      Лекар ругае пациента си:
      - Вие сте безотговорен и абсолютно недисциплиниран човек! Не си вземате лекарствата, пиете, пушите, търчите подир жени и на всичкото отгоре се чувствате добре!!!
      ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

      Коментар


      • До: Вицове

        Полицай спира голям лъскав джип "Чероки".
        -Направихте нарушение,ще платите глоба.
        -Ама аз нямам пари,беден съм.Взимам 200лв. заплата.
        -Как така с 200лв. заплата караш такъв джип,бе.
        -Ми аз в казармата взимах 15лв. заплата,пък карах танк.
        Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
        -----------------------------------------------
        Питието определя съзнанието....
        -----------------------------------------------
        0887770735

        Коментар


        • До: Вицове

          Мерцедес 600 се врязва във валяк, шофьорът на валяка става, изтупва се и умрял от страх гледа как борчето от колата говори с някого по мобифона. След минута спира полицейска кола, полицаят прегръща нежно и грижовно шофьора на валяка и започва:
          - Разказвай - как го изпревари, как го засече....
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

          Коментар


          • До: Вицове

            Доган и Станишев са в сауната, знойна красавица прави свирка на Доган.
            Станишев по някое време казва:
            - Ефенди, да се сменим, а?
            Доган отговаря:
            - Ами, сменете се де!
            Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
            Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
            ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

            Коментар


            • До: Вицове

              Разговор между шефове:
              – Ти на твоите плащаш ли заплата?
              – Не.
              – И аз на моите не. А твоите въпреки това ходят ли на работа?
              – Ходят.
              – И моите ходят. Дали да не им направим входа платен?

              What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

              Коментар


              • До: Вицове

                В ресторанта:
                - Какво ще ми препоръчате за ядене?
                - Предлагаме само мусака.
                - Как така, в менюто имате пет страници ястия?!
                - Те са само за възбуждане на апетита.

                ********************
                По време на семеен сландал:
                - Значи така, а? Можеш да пиеш цял живот едно и също уиски, а не можеш два дни да ядеш едно и също ядене!?
                Последно редактирано от cveti; 26-11-08, 08:33. Причина: повторение
                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

                Коментар


                • До: Вицове

                  Москва - мъж си стои в колата - задръстване. Неочаквано на стъклото се чука:
                  - Какво искате? - пита мъжът.
                  - Ами, разбирате ли, терористи са хванали за заложник министъра на финансите и искат 10 милиона долара откуп. В противен случай ще го залеят с бензин и ще го запалят. Ние решихме да минем по колите - който колкото даде - да помогнем.
                  - Е... Аз мога да дам около 5 литра.
                  Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
                  Seat Leon 2007 1.9 TDI

                  Коментар


                  • До: Вицове

                    Първоначално публикуван от swartalf Преглед на мнение
                    Разговор между шефове:
                    – Ти на твоите плащаш ли заплата?
                    – Не.
                    – И аз на моите не. А твоите въпреки това ходят ли на работа?
                    – Ходят.
                    – И моите ходят. Дали да не им направим входа платен?

                    Направили платен входа. Минава седмица.
                    – Как е, твоите още ли ходят на работа?
                    – Аха, обаче икономисват.
                    – Е как така?!
                    – Ми в понеделник идват на работа, а в петък си тръгват.
                    EnduroX Alba-Damascena 2019

                    Коментар


                    • До: Вицове

                      Бай Ганьо направил часовник.Подарил го на своя добър приятел японеца.Японеца много му се радвал но по едно време часовника спрял да работи.Обиколил цял свят, носил го при най-добрите часовникари но никой не можал да го отремонтира.Най-накрая го занесъл при създателя му.Бай Ганьо само го погледал, взел нещо от земята, сложил го часовника и той заработил!
                      -Бай Ганьо какво му беше на часовника?Водих го при най-добрите но никой не можа да го отремонтира...
                      -Е,...нищо му нямаше.
                      -Така ли!?!
                      -Да, просто мравката която хвърляше въглища беше умряла.
                      Преди имах раздвоение на личността, но сега взимаме хапчета и сме много добре.

                      Коментар


                      • До: Вицове

                        Събота (миналата) вечер. В ресторанта на Хънтъра влизат безкраен брой форумджии. Първият си поръчва една голяма бира, вторият малка бира, третият - четвъртинка и т.н.. "Вие сте луди", казва Хънтъра и налива две халби до горе.

                        P.S. Събитията и участниците са измислени...

                        Коментар


                        • До: Вицове

                          Шофьор кара много бързо по магистралата.Спира го полицай.
                          -Вие знаете ли че тук има ограничение 50 а вие карате със 100?
                          -Глупости!Карах най-много с 30...
                          -Още малко и ще кажете че сте стоял на място.
                          -Всъщност наистина стоях на място.
                          -Глоба 50 лв.
                          -За какво?!
                          -Неправилно паркиране.
                          Преди имах раздвоение на личността, но сега взимаме хапчета и сме много добре.

                          Коментар


                          • Ловджии отишли на лов, но един от тях бил новобранец. След проведения инструктаж за безопасност и определяне на местата за дебнене, той не се стърпял и попитал приятеля си как да разбере кое е дивеч и кое не е.
                            Ловджията без да се замисли му отговорил:
                            -Няма как да се объркаш, брат ми! Всичко, което е в гората е диво, само гледай бързо да стреляш....
                            Вечерта на трапезата всеки се хвалел какъв улов има, а младият ловджия скочил и гордо се провикнал:
                            -Аа-а-аа!Аз още първия час уцелих две диви бабички!

                            Двама ловджии много обичали всеки ден да си правят компания на по чашка и всяка вечер единият вадел пушката и почвал да стреля,а другият гайдата и почвал да свири...И така , докато една вечер съседите ми извикали полиция и ги предупредили,че ше ги арестуват за нарушение на обществения ред.
                            Събрали се двамата приятели, ядат и пият,ама ни мезето, ни пиенето им върви.По едно време единият викнал:
                            -Ей,брат ми! Я ти надуй тихинко гайдата, а аз лееееее--ее-кинко ше стрелна!
                            Последно редактирано от cveti; 03-12-08, 22:06.

                            Коментар


                            • До: Вицове

                              Говорят си двама приятели. Единият се жалва:
                              - В тази криза загубих 50% от активите си. По добре да се бях развел.
                              -Защо - какво общо има развода?
                              - Ами ако се бях развел щях да загубя жена и си половината си активи, а така жената ми остана.

                              ........................................................

                              В период на криза български новобогаташ казва на съпругата си:
                              - Скъпа иде голяма криза, ще трябва да уволним готвачката, а ти да си припомниш как се готви, че да вържем двата края.
                              - Ооо скъпи, добре, обаче за да се оправим в кризата ще трябва да уволним и шофьора, а ти ще трябва да се научиш да правиш секс.

                              П.П. първия виц може би трябваше да го пусна на гатанка...(който трябва се сеща )
                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар


                              • До: Вицове

                                Двама приятели, които не са се виждали от доста години се срещат и започват да се разпитват...

                                - Ооо как е... какво работиш?
                                - Ами добре е, раборя във фирма за недвижими имоти! А ти?
                                - Аз съм управител на фирма за презервативи!
                                - А това дете с теб какво е?
                                - Ааа това е една рекламация от Пловдив!
                                Suzuki TS 200R - 1996, Suzuki Dr 250 SHC - 1991, Suziki RMZ 450 - 2007, Yamaha YZ 450F - 2010...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X