Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Събрале са голема група приятеле да едът и пият.
    Сички са веселат, сал един седи намусен.
    Па по едно време некой пита:
    - Оти си така тъжен, бе?
    - Мааани, мааааани, на жената и откриле СПИН...
    ...
    ...
    - Ебавам са бе кво предбледнехте сичките ?
    Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
    Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

    0885372997 - Дани

    Коментар


    • От: Вицове

      Относно коалицията на НДСВ и СДС за изборите:

      Когато двама души падат от 15-тия етаж, дори и да си подадат ръка, те няма да започнат да падат по-бавно.
      Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

      Коментар


      • От: Вицове

        Майка с бебе пътува във автобус. Детето станало неспокойно и започнало да плаче. Майката започнала да го кърми, но то упорствало.
        - Яж мама, защото ще я дам на чичкото!
        Минало малко време и човекът до нея не се стърпял и казал:
        - Госпожо, ако ще я давате, давайте я, защото вече трета спирка изпускам
        На сърбела майката му е чесането.
        Борислав Борисов Русе О885 О37815

        Коментар


        • От: Вицове

          Един поляк казал на един кипърец: "Сега ще видите какво е Русия и Германия да си ги мерят на ваша територия"!
          Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
          Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

          0885372997 - Дани

          Коментар


          • От: Вицове

            Две истории за добро настроение.
            Първата е от нета и я водят истинска, а аз като човек от занаята отдавна съм разбрал, че вицове на тема компютри няма, всичко е истина. Та като нищо може и да е вярно.

            Преди години, когато хората работеха под ДОС и бяха щастливи, програмистите успяваха да се оправят с 640к РАМ, а десетина мегабайта хард стигаше за всичко (че и място оставаше), в един далечен, далечен офис, в далечна, далечна Америка звъни телефона.

            - Съпрот на Уорд Перфект*, добър ден, с какво мога да Ви помогна?
            - Имам проблем с вашия софтуер!
            - Можете ли да уточните какъв точно е проблема?
            - Всичко изчезна от екрана и не реагира на клавиатурата. каквото и да натисна, нищо не става!
            - Все още ли сте във Уорд перфект?
            - Не знам, как да разбера?
            - Хм ... виждате ли ДОС-промпта?
            - Ъъъъ ... кое?
            - Имате ли мигащ курсор на екрана?
            - Нищо не мига, нали това ви казвам, нищо няма!
            - Мониторът Ви включен ли е?
            - Че аз откъде да знам?
            - От задна страна на монитора има два каблеа. Бихте ли проверили къде отиват?
            ... след кратка пауза ...
            - Единият е включен в контакта. Другият не знам.
            - Другият би трябвало да е включен в компютърът Ви. Бихте ли проверили?
            - Не мога, компютърът е под бюрото.
            - О, моля, не може да е чак толкова трудно да се наведете!
            - Не ми е проблем да се наведа, просто е тъмно и не виждам!
            - Извинете ... тъмно ли казахте?
            - Т - Ъ - М - Н - О ! Тока спря и е тъмно! А скапаната ви програма ми затри текста! И каквото и да натискам, нищо не става!
            - Хм ... хм ... ъъъъъ ... хм ... Случайно да пазите опаковките и документацията на компютъра си?
            - Да, разбира се. Всичко е в шкафа.
            - Ще Ви помоля да опаковате внимателно всичко и да го върнете на дилъра.
            - О! Наистина ли мислите, че проблема е толкова сериозен?
            - Определено. Опаковайте го и го върнете. И го предупредете НИКОГА ПОВЕЧЕ ДА НЕ ПРОДАВА КОМПЮТЪР НА ИДИОТ КАТО ВАС!

            Има и продължение: на следващия ден служителя в поддръжката е уволнен за обида на клиент. На по-следващия завежда дело, че е уволнен без причина и ПЕЧЕЛИ делото
            *Word perfect - текстов редактор с добри за времето си възможности. Не ми се рови, но май беше на Corel.
            ;------------------------


            И една от историите (съвсем тукашна и съвсем истинска), които ме накараха да повярвам, че наистина компютърни вицове няма.
            Действието се развива горе - долу по същото време, както и в горната история. У нас тъкмо започваше да добива популярност понятието Интернет, BBS-ите все още бяха сила, макар и залязваща, а читав модем струваше една чанта пари. И, разбира се, всичко се случваше през телефонните линии. I wanna get myself connected, както се пееше в едно популярно парче

            Офис на Интернет доставчик. Микроскопично стайче, в което някак са вместени бюро и два стола, вратата в дъното води до "святая светих" - съвсем малко по-голямото стайче, в което са струпани 3-4 полусглобени ПеЦета, от стената стърчи кабела със заветните наети чифтове, нестабилно закрепен в ъгъла се клатушка бурканоподобен 14 инчов монитор, на който примигва непонятна за простосмъртните рутинг-таблица, по пода в привиден безпорядък са разхвърляни няколко модеми и хъбове, всичко това оплетено от вдъхваща респект паяжина от кабели и жици. И дори някак работи, захранвано повече от ентусиазма на админа, отколкото от електричеството...

            Та влиза в "офиса" една дама на средна възраст и обяснява горе - долу следното: Имам фирма еди-каква-си, имам много контакти с чужбина, трябва ми интернет на еди-кой-си адрес.
            Админа (и началник и дистрибутор и всичко останало), солидно изглеждащ мъж, тогава на около 40, пита обичайните неща: Телефон имате ли? - Имам; Модем имате ли? - Нямам; Е, ще трябва да си закупите.

            До тук добре. Дамата естествено си купува по-скъпия модел, а на беглия опит за обяснение кое къде се включва, хвърля смразяващ поглед на въпросния админ, в смисъл "не съм хваната от гората, и сама ще се оправя". Е, админа и прави акаунт, записва на първото попаднало парче хартия номера и пароли и забравя за случая.

            До след половин час, когато същата дама звъни по телефона и малко притеснено обяснява, че е включила модема правилно, но но може да открие как да въведе номера за избиране. Е, нашия герой си поема дълбоко дъх и започва да разказва заучената вече наизуст приказка:
            - Изберете Контрол Панел, от там изберете Мрежови връзки ...
            - Момент! Как да избера Контрол панел?
            - Закарвате стрелката на мишката на ...
            - Мишка?
            - Ъ?
            - Аз ... нямам мишка, не ми казахте , че трябва...
            - Хм .. добре ... на клавиатурата натис...
            - Клавиатура?
            - Това някаква шега ли е? Не може да нямате клавиатура!?!
            - Ннне .. нямам... аз ...
            - Е добре де, как пишете на компютъра тогава?

            Следва 10 секундна пауза и полуразплакан въпрос:
            - Ама и компютър ли ми трябва ???
            След което слушалката издрънчава в бюрото, а някъде далеч отдолу се чува още дълго смеха на търкалящ се по пода 100 килограмов мъжага...

            Ники, ако случайно прочетеш това, спомни си за доброто старо време в града на липите и пий едно за всички тогавашни герои, които отдавна се пръснаха по широкия свят...
            О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

            Коментар


            • От: Вицове

              Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
              Две истории за добро настроение.
              Първата е от нета и я водят истинска, а аз като човек от занаята отдавна съм разбрал, че вицове на тема компютри няма, всичко е истина. Та като нищо може и да е вярно.

              Преди години, когато хората работеха под ДОС...
              Като сме на ретро тематика...

              Седи потребителят пред писито, стартирал е нортън командер и разсъждава: отляво на екрана диск "C". Отдясно - пак диск "C". Хм, че за какво са ми два диска "C". Я да изтрия единия...

              Тия май са за темата "IT вицове"...
              Не чета коментари и не отговарям на такива.

              И коментаторите...

              Коментар


              • От: Вицове

                Като сме на тема нортън командър - седи си един негър в тъмна стая, лицето му обляно в синята светлина на Norton Commander, натиска F6, Enter, Tab, F6, Enter, Tab, F6, Enter, Tab, F6, Enter, Tab, ... и си пее под носа: - I like to move it move it, i like to move it move it...
                What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                Коментар


                • От: Вицове

                  Двама студенти си говорят:
                  - Брато, помниш ли какъв купон си спретнахме за 14ти февруари?
                  - Еее, че как ... луда работа!
                  - Да де, ама ... ти нали изчука Катя тогава?
                  - Е?
                  - Ами и аз я изчукаш, ама като намах презерватив и използувах твоя ... само го обърнах наобратно...
                  - ??!!??!??
                  - Ми сега Катя е бременна от теб, пък аз лекувам трипер ...
                  О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    -Кой пустиняк довлече тоа плъъ у даскало? - пита даскалицата.
                    -Тава неа плъъ, госпожо, това е на Марикя мини пинчаро .. - казал Иванчо.
                    -Нема значение квоа, мачката го изеде!
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Един турист пита в едно село:
                      - Чичо, имате ли тук някаква атракция за туристите?
                      - Имахме, но се омъжи.


                      Китаец на интервю за работа:
                      - На ден се работи по 12 часа.
                      - Ооо, супер точно такава работа търсех на половин работен ден.
                      Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                      И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                      вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Според тези от Аламинут:

                        В живота на мъжа има четири етапа:
                        1 - Все още не!
                        2 - Вече да!
                        3 - Все още да!
                        4 - Вече не!
                        Като се замисли човек, за мъжа май наистина всичко се върти все около този мерак.
                        Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
                        First impression is not always true. Get inspired.
                        Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
                        Reading is sooo boring, unlike writing!

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Жена влиза в зоомагазин с намерението да си купи говорещ папагал. Продавачът й показва всички с изключение на един много красив папагал, скрит в най-отдалечения ъгъл. Оказало се, че преди да го донесат в магазина, папагалът е живял в местен публичен дом. Въпреки всичко жената го купува. Отнася го у дома си и окачва клетката. Папагалът се оглежда и казва:
                          - А-а-а, нов бардак, нова мадам!
                          По късно през деня двете дъщери на жената се връщат от училище. Като вижда тийнейджърките папагалът казва:
                          - А-а-а, нов бардак, нова мадам, нови момичета!
                          Вечерта от работа се връща бащата и при вида му птицата изкрещява:

                          - А-а-а, нов бардак, нова мадам, нови момичета, стари клиенти! Здрасти Пешо!
                          ...................................................................................


                          Един дядо на 86 г. отива при доктора и казва:
                          -Докторе , помагай , га бех млад зимах кофата с кюмура , окачах я на инструмента и така си я рзнасах из цело село , а са не моа.
                          -Дядо , опита ли с медикаменти ... Виагра примерно?
                          -Докторе , той си рипа па , ма кат окача кофата и ми омекват коленете
                          ..............................................................................


                          Мъж и жена се развеждат. След известно време, мъжът среща бившата си съпруга на улицата, придружена от новия й приятел. Бившият, с насмешка пита сегашният:

                          - Е, как е втората употреба?
                          Другият също с насмешка отговаря:

                          - Абе, втора употреба до осмия сантиметър, ама оттам навътре си е чисто нова......
                          .......................................................................................

                          Мъж и жена гледат телевизия - някакъв проповедник говори за вярата, за молитвите и т.н. По едно време казва:
                          - Вярата в Господ може да излекува всяка болест. Достатъчно е по време на молитвата да вдигнете едната ръка във въздуха, а другата да сложите на болното място…
                          Мъжът вдигнал едната си ръка, а другата сложил върху члена си. Жена му го погледнала и измърморила:
                          - Стори ми се, че каза “да излекува болест”, а не да “съживи мъртвец”…
                          ЖЕЛАЯ ВИ БЕЗСМЪРТИЕ

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            - Как да те позная?
                            - Ще бъда с дънки, висока съм 165 см и тежа 54.....
                            - Добре, аз съм със светло яке ще нося кантар и рулетка.

                            - Слънчице мое, ще имаме гости, приготви нещо за вечеря!
                            - Това е ясно скъпи, а как да го приготвя - да дойдат пак, или повече да не идват?
                            Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                            И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                            вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Жена на преглед при гинеколог. Доктора и казва да се съблече и да легне и отива да си мие ръцете. Жената пита:
                              - Докторе, а как да легна?
                              - Както правите секс - отговаря гинеколога, бърше си ръцете, обръща се и ...
                              - ... ама ... къде пък правите ТАКА секс?!?
                              - В Трабанта на мъжът ми, докторе ...
                              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Разговор между приятели:
                                - Днес видях в аптеката, че продават опаковки от 12 презерватива и като подарък една дамска превръзка.
                                - Защо пък дамска превръзка?
                                - Ами, за да си изтриеш потта от челото!
                                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 13 потребители онлайн. 1 потребители и 12 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X