Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
    Пък аз най-съм си патил от мокри и дори по-скоро влажни кибрити. Даже си купих 1 стек, който като го драснеш лумва и изгасва моментално...
    В будка (павилионче) за вестници и бързо оборотни стоки станало пожар,само кибритите на Плам Костенец не са изгорели.
    Виц от преди 1989 година, да не се обиди някой.

    Коментар


    • Re: Вицове

      Филмово студио "ДПС Кьорфишек" представя: Жанр: Политическа комедия. Режисьор-постановчик: Ахмед Доган. Нападател: Октай Масовка: Чобани - охранители. Пистолет: Jumbo - верига магазини за детски играчки. Оценка в IMDB: -1.

      Коментар


      • От: Вицове

        Не в виц, но е свежо.
        Copy / paste:
        Аз предлагам случая да се разследва от холивудските служби. И специално Лукас, Спилбърг и Тарантино да излязат с критика към слабите места в сюжета, актьорската игра и цялостната постановка. Пък току виж ни спретнали епизод 2, с доста по-реалистичен сценарии. Примерно н.а.Ахмед Доган чете реч, когато от публиката изскача турския Люк Скайуокър (Пишлеме Гьокузу-шматка), с лазерен ятаган в ръка и се приземява на сцената срещу Каръ Вейдар (Ахмед Доган). От своя страна Каръ Вейдър (Доган) вади изпод сакото си крив, анадолски, светлинен меч и започва яка патаклама. Гардовете от НСО, облечени в костюми на имперски щурмоваци, но с платмасови потури, откриват огън с бластери. Започват да падат греди от тавана, да хвърчат огньове и искри, а Лютфи Местан пищи по микрофона "Чок сакатлък ! Декомпресия на мостика, всички юруш да си сложат кислородните фереджета !" ...
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • От: Вицове

          Срещна ли се двама приятели и единия се хвали : - Роди ми се син ! На кой прилича - пита другия ? На мен като съм пиян . _ ??? Крещи на всички и непрекъснато търси цици .
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • От: Вицове

            - Защо Асен Блатечки ходи да яде от хладилниците на хората?
            - bTv не са му плащали авторски права от 2 години.

            Коментар


            • От: Вицове

              -Љубави колку си имала пред мене?
              -14
              -Вчера ми рече 11!
              -Вчера за вчера!
              Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
              Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

              0885372997 - Дани

              Коментар


              • От: Вицове

                Първоначално публикуван от Rabin Преглед на мнение
                - Защо Асен Блатечки ходи да яде от хладилниците на хората?
                - bTv не са му плащали авторски права от 2 години.
                Съгласно новата търговска политика на ьТВ Асен Блатечки вече трябва да им плаща!!!
                LZ(единица) Лима Жоро Жоро
                2002 ●||||||● Grand Cherokee Limited 4.7L и Ксантия 2000 HDi 110 коня без едно магаре.

                Коментар


                • От: Вицове

                  Седемнайсет блондинки седят и чакат пред една дискотека....... Идва една брюнетка и ги пита :
                  - Какво чакате ?
                  - Чакаме да дойде още една блондинка, че под осемнайсет не пускат .....

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Октай Енимехмедов отговаря на всички изискавания за български национален герой:
                    - Добра идея
                    - Лошо изпълнение
                    -........и за малко да го убият турците

                    "Bis dat qui cito dat"

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Червената Шапчица, кьоркютук пияна се търкаля в полето . До нея пасе една крава . Гледа кравата, колко и е лошо на Червената Шапчица, колко и е гадно, станало й жал, приближила се и шепне :
                      - Бедна Червена Шапчице, виждам лошо ти е, да ти дам малко прясно мляко да си пийнеш!
                      Приближила се кравата и сложила вимето си в устата на Червената Шапчица, а тя се провиква :
                      - Момчета, момчета, по един, моля ви, по един ...
                      Grand Cherokee 4.7 Quadra Drive Limited (WJ) 2002
                      Audi A6 2.7 TDI (4F) 2008

                      0885372997 - Дани

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Поличби:
                        Разсипана сол - на скандал.
                        Разсипана захар - на мир.
                        Разсипан кокаин - на феерически усещания и фантастични видения.
                        Паднала вилица - някой ще дойде на гости.
                        Паднала лъжица - на някой ръцете са му на задника.
                        Паднал сапун - очаквай изненади.
                        Лястовички летят ниско - на дъжд е.
                        Крави летят ниско - разсипал се е кокаин.
                        Счупено огледало - на лошо.
                        Скъсан ластик на бельо - на голям или на малък срам.
                        Скъсан презерватив - по-добре да се беше счупило огледало.
                        Сърби те носа - на запой или на бой (едното не изключва другото).
                        Сърбят те слабините -на доктор.
                        Сърби те задника - на приключения е...
                        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          "Това, което не ме убива, после яде много бой."
                          А. Доган

                          ---

                          Отпадна задължителната военна служба и ето го резултатът- младите мъже не могат да стрелят.
                          Последно редактирано от chanchito; 22-01-13, 09:21.

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Трябва да се сезира Комисията за защита на потребителите за продадения на Октай Енимехмедов неизправен пистолет!
                            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Самолет се повредил и започнал да пада. Една жена скочила на крака и извикала:
                              - Щом трябва да умра, искам да умра като жена.
                              После си съблякла блузата и попитала:
                              - Някой чувства ли се достатъчно мъж, за да ме накара да се
                              почувствам жена?
                              Един мъж станал, съблякъл си ризата и я подал:
                              - На, изглади я.
                              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Отче, съгреших.
                                - Знам, чедо мое. Приятели сме във Facebook и видях всички снимки и постове на стената ти.
                                - Какво да направя, за да ми се опростят греховете?
                                - Дай like на страниците на 10 манастира и греховете ти ще бъдат опростени!


                                ***
                                В един момент мъжът на едната спрял да пие. Среща, я другата и пита:
                                - Ти, какво направи, че твоя спря да пие? Другата отговорила:
                                – Гледай сега, взех една умряла вмирисана котка, накиснах, я в една кофа ракия, моя като видя това толкова се погнуси, че спря пиенето.
                                Другата жена направила същото, но като влезла в стаята, що да види, мъжа и изтисква котката и нарежда:
                                - Моля ти се котенце, пусни още малко!


                                ***
                                Ало, Софийска вода ли е?
                                - Да, какво обичате?
                                - От чешмата ми тече вода!
                                - А… вие какво очаквахте?
                                - Еми, като гледам сметката, очаквах да е поне Хайнекен


                                ***
                                В автобуса пиян мъж се подпира на стоящата до него жена
                                Тя търпяла първоначално, а после не издържала и му викнала:
                                - Господине, още малко и ще легнете върху мен!
                                Пияницата я поглежда с кървясал поглед и отговаря:
                                - Айдеееее, размечтахме се нещо …


                                ***
                                В банята се къпят трима негри.
                                На единия члена му е бял. Другите в банята се чудят:
                                - Глей ся кво, на другите негри членовете са им черни а твоя е бял, що така???
                                - Бе я си гледайте работата. Ние не сме негри а миньори, а и жена ми вчера ми идва на гости.





                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 22 потребители онлайн. 0 потребители и 22 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X