Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Депресирани сте от идваща зима? Тъгувате по лятото? Ето какво да направите тогава: Сложете в чайник с кипяща вода, няколко капки йод, стари чорапи и отворена консерва „копърка”. Поставете зад чайника вентилатор. Парата от чайника ще ви създаде усещането за горещо утро край морето, а жена ви – като види инсталацията - ще ви припомни крясъците на чайките!
    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

    Коментар


    • От: Вицове

      Обява в блока:
      Уважаеми дами, моля, хващайте си любовници от квартала, че съвсем няма къде да се паркира!
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Вицове

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Обява в блока:
        Уважаеми дами, моля, хващайте си любовници от квартала, че съвсем няма къде да се паркира!
        Това ме подсеща, че любовници от квартала си хващат само мързеливите.
        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

        Коментар


        • От: Вицове

          Късна нощ. Той и тя. На пейка в парка.
          - Иване, да беше проговорил нещо, ей така, каквото и да е - за звездите, за луната...
          - Мария, знаеш, че съм стеснителен човек. Да беше ми дала, отдавна щях да съм си тръгнал!
          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

          Коментар


          • От: Вицове

            Млад мъж искал да купи подарък за рожденния ден на новата си приятелка, но тъй като излизали съвсем отскоро, дълго се колебал и решил, че чифт ръкавици носят най-подходящото послание, романтичен и не твърде интимен подарък. Заедно с по-малката сестра на любимата си, той отишъл в най-скъпарския магазин за дамска мода и купил чифт бели ръкавици. Момичето купило боксерки за себе си. По време на опаковането,обаче, продавачкатата се объркала и разменила двете покупки. Без да провери съдържанието на пакета, младият мъж го изпратил на любимата си заедно със следното писъмце:

            "Честит празник, моя любов!
            Избрах това, защото забелязах, че не носиш нищо, когато излизаме вечер. Аз лично харесах едни по-дълги, с копчета, но понеже сестра ти носеше къси, се убедих, че се свалят по-лесно. Цветът е малко деликатен, но не се притеснявай-продавачката ми показа своите, които носела от три седмици-бяха съвсем малко зацапани. Помолих я да ми покаже как й стоят твоите и установих, че наистина са страхотни. Бих искал да присъствам, когато ги слагаш за първи път, но нямам съмнение, че доста други ръце ще ги докоснат, преди да успея да те видя отново. Когато ги свалиш, не забравяй да подухаш малко в тях, защото са леко овлажнени от носенето.Помисли си само, колко хиляди пъти ще ги целуна през предстоящата година.
            .. .. .. .. С много ЛЮБОВ!
            р.s.Най новата мода била да се носят леко подгънати-така,че част от вълната да се вижда. "

            Коментар


            • От: Вицове

              - На работа имаме много як принтер!
              - ?!?
              - Съдейки по звуците, които издава, явно сам си смила дървесината и прави хартия!
              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

              Коментар


              • От: Вицове

                Един мъж прави лицеви опори сутринта в парка... Минава един човечец с махмурлук и му вика:
                - Пич, спри се... Тя си е заминала..
                Ако е машина, нека бъде немска!
                XJR 1200
                ETZ 150
                Kawasaki Ninja ZX10R

                Коментар


                • От: Вицове

                  Не е виц, ама на такъв прилича.
                  Въпроса за референдума е променен по смисъл
                  от
                  "Ще се ожени ли Иванчо за Марийка?"
                  на
                  "Ще се ожени ли Иванчо?"

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Оженили се мравката и слона. След първата брачна нощ слона починал от изтощение. Мравката кахърна, плаче и нарежда:
                    - За една нощ удоволствие, сега цял живот ще копая гроб...
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Железнодорожная катастрофа. С рельсов сошел спецпоезд с депутатами.
                      Приехавшие спасатели обнаружили, что местные жители уже успели всех похоронить.
                      - Что, все-все погибли?!
                      - Ага. Некоторые, правда, пытались убедить нас, что живы, но вы же их знаете, они всегда врут.
                      LZ1UFS

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Вълкът пуска обява:
                        Продавам три къщи - сламена, дървена и тухлена + 150кг месо.
                        Only after the last tree has been cut down,
                        Only after the last river has been poisoned,
                        Only after the last fish has been caught,
                        Only then will you find that money cannot be eaten.

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Джин с тоник - една добра комбинация ))

                          Дискотека. Младеж отива при мацка:
                          - Ще може ли да се запознаем?
                          - Може...
                          Запознават се...
                          Младежа:
                          - Да отидем на бара да изпием по джин с тоник?
                          - Да отидем...
                          Отиват, сядат, пийват.
                          Младежа:
                          - Да излезем да се поразходим?
                          - Да излезем...
                          Излизат. Минава малко време.
                          - Какво ще кажеш да отидем у нас?
                          - Да отидем...
                          Отиват.
                          - Какво ще кажеш да се съблечеш и да легнеш?
                          Мацето се съблича и ляга. Младежът стои нерешително. Мацката:
                          - Какво чакаш?
                          - Честно да ти кажа никога не съм стигал до след джин с тоник...

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Американски конгресмени, притеснени от кризата, банките и последния албум на Лейди Гага отишли в индиански резерват, за да поговорят с вожда за бъдещето на Съединените щати. Индианецът изгледал внимателно бледоликите, попушил мълчаливо и мъдро казал:
                            -Обърнете особено внимание на нелегалните емигранти. Ние навремето подценихме този въпрос.

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Мъж се прибира вечерта от работа и споделя с жена си:
                              -Днес ми писна от многото работа и ниската заплата, затова реших да действам като мъж!
                              -И какво направи?
                              -Отидох при шефа и му поставих ултиматум-или да ми повиши заплатата, или напускам!
                              -И какво стана?
                              -Постигнахме консенсус-той няма да ми увеличи заплатата, а аз няма да напускам.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                - Ало, добър ден! Обаждаме ви се от ДАНС.
                                - Знам.
                                - Как така?!
                                - Успяхте да ми звъннете на изключения мобилен телефон.
                                Не чета коментари и не отговарям на такива.

                                И коментаторите...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X