Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
    Македонски ежедневник 15.10.2012
    "Феликс се гордееме со тебе, сине"
    Тия съвсем откачиха.
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • От: Вицове

      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
      Тия съвсем откачиха.
      Македония обявяват война на Америка, изпращат изтребители, бомбандират, Ню Йорк-разрушен, Лос Анджелис-разрушен..
      Минават 1-2 седмици, половината главни градове в Америка били унищожени...
      Звъни се един ден в посолството им.
      -Ало, македонците ли са?
      -Да.
      -Само да ви намерим на картата, мамицата ви ше еб*м!

      Коментар


      • От: Вицове

        Говорят си двама шефа:
        - Как е твоята разкошна секретарка?
        - За съжаление напусна.
        - Какво е станало?
        - Веднъж влезе неочаквано в кабинета ми и ме завари като целувах жена си...

        Последно редактирано от Zahari007; 16-10-12, 08:25.
        Диско 300TDI
        Scott Purgatory
        0889 84 6161

        Коментар


        • От: Вицове

          Една много дебела баба страдала от хемороиди, възпалили се и тя не издържала и отишла при селския доктор, а той- ветеринар. Гледал, ровил и накрая и изписал една шепа свещички. "Тези, бабо, са за крави, но и на теб ще помогнат. Слагай си всяка вечер по една в дупето." Прибрала се бабата, надигнала фустите и почнала да се мъчи да мушне свещичката. Ама нали дебела, не може и извикала внучето да помага. "Сложи, баби, това на баба в дупето." Внучето с готовност запретнало ръкави, заровило глава, гледало, мислило и попитало: "Бабооооо, само не разбрах- това в дупката ли да го хвърля или да го дам на пуяка?"

          Коментар


          • От: Вицове

            Още един рибарски:

            Средностатистически български квартал...
            Средно висок блок...
            Тесен панелен апартамент; среден вход... двустаен... на среден етаж...
            Жена на средна възраст стои права пред кухненските шкафове с вградена мивка „алпака“... в средата...
            Чисти 56-тата каракуда... мръщи се... нервира се... мърмори си под нос:
            Идиот с идиот такъв!
            Ама... аз съм си виновна! Добре ми казваше мама да не се женя са този абдал, ама аз...
            Не може ли веднъж както всички истински мъже, когато отиде за риба да пие бира... или да чука някоя?
            А тоя моя, серсеминът му със серсемин, наистина лови риба!
            Последно редактирано от Zahari007; 16-10-12, 09:53.

            Коментар


            • От: Вицове

              Първоначално публикуван от Никола Преглед на мнение
              Война между Россией и Германией. Временное перемирие. На
              ..........................
              По темата:
              Как започнало нашествието на германците в СССР.

              Полско-съветска граница.
              Руски граничар на пост чува шум, стиска автомата и пита:
              - Кто там?
              - Я.
              Минава време, пак шум.
              - Кто там?
              - Я.
              Пак шум, вече по-силен. Руснакът ядосано пак пита:
              - Ну кто там?
              - Яяя, Яяя
              За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

              Коментар


              • От: Вицове

                Първоначално публикуван от c_gul Преглед на мнение
                Полско-съветска граница.
                Аре и ти създаде виц ))
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: Вицове

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Аре и ти създаде виц ))
                  - Като става въпрос за `41-ва...
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    До таковало му се на вълчо и се чудел какво да прави. Отишъл при лисицата, нали била най хитрата да я пита кого да такова. Тя му казала, че няма кого ами да иде на полето да се зарови и само оная работа на вън с една маргаритка от горе, и който искал да я откъсне щял да му прави по една ч**я.Речено сторено минала червената шапчица и си пеела: Една маргаритка тралала, втора маргаритка тралала, трета..трета..трета и се отказала. Минал заьо и той така: Една маргаритка тралала, втора маргаритка тралала, трета..трета..трета и се отказал. Доста животни минали и всички стигали до третата (Кумчо вълчо) и се отказвали. Вълчо си помислил още една ч**я и си тръгвам. В това време се задала Баба Меца: Една маргаритка тралала, втора маргаритка тралала, трета..трета....трета маргаритка тралала.

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Седят на един клон бухал и менгеме и мълчат. След продължително мълчание бухалът се обръща към менгемето и му казва "Буу, бууу!". Менгемето радостно отговаря "Ее, ама ти си бил пич бе, дай да ти стисна ръката!"

                      ...

                      Върви Зайо из гората и по едно време вижда на една череша крава. "Краво, кво прайш горе на черешата?" - пита Зайо. "Е к'во... ям круши" - отговаря невъзмутимо кравата. "Е как круши ма, нали виждам, че си се качила на череша?!"... "E па аз съм си донесла..."

                      ...

                      В тигана се пържат наденица и бекон. По едно време наденицата казва "Е*ахти жегата..!". Бекона възкликва "Е*ахти, говореща наденица!!!"
                      1986 Samurai SJ413 1.3 G13A
                      Андрей - 0894 272772

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Едно семейство (майка с трима сина) имали само една крава и тя взела че умряла. Нямало какво да правят трябвало да си купят нова крава. Майката дала пари на най-големия син и му казала: Ето ти тия пари отиди до селото да купиш крава Но не минавай през гората, че горската к*ва ще те излъже и ще ти вземе парите. Нашия човек обаче си помислил какво толкова ще ми направи тая к*ва и минал през гората. Излязла горската к*ва и му казала ако не ми направиш 10 те*а ще ти взема парите. Почнал той 1,2,3,4 и не можел повече, а тя му взела парите. Прибрал се той с наведена глава и разказал на майка си какво е станало.
                        Взела тя пак пари и ги дала на средния син и му казала: Ето ти тия пари отиди до селото да купиш крава Но не минавай като брат си през гората, че горската к*ва ще те излъже и ще ти вземе парите. НО и той направил като по големия си брат и той загубил парите.
                        Майката извикала най малкия син и му дала последните пари и го пратила до селото. Той директно в гората. Излязла горската к*ва и на него така казала и почнал нашия човек 1,2..5..10..15.. а к*вата се развикала : чакай, чакай ко прайш бре?? а нашия най малък син с един лукав поглед и лукава усмивка само и прошепнал: СЕГА ЩЕ ВИДИШ ОТ КАКВО УМРЯ НАШАТА КРАВА.

                        Коментар


                        • От: Харесвате ли задници? /18+/

                          Не знам колко му е тук местото , ма нали темата е за задници , та се сетих за един виц.

                          Някакъв пич отишъл в аптеката да си купува презервативи. Застава на щанда пред продавачката и казва:
                          - Една кутия презервативи, моля!
                          - Добре , господине , няма проблеми , но какви да са ?! Имаме Ферари , Порше, Ломборджини ... - казва продавачката.
                          - Няма значение какви , дайте ми само 1 кутия .
                          - Но не може така господине , трябва да знаете какво искате , пак ви казвам имаме Ферари, Порше, Ломборджини.. Какви да са !?!?
                          Човека поседял малко, поседял, помислил и казал:
                          - При тва положение , като се замисля , по-добре ми дайте нещо 4х4 , че тая вечер ще газя в л*йната !!

                          Айде со здраве
                          Знаеш името, а не историята ми ! Знаеш какво съм направил, но не и как съм го постигнал !!!

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Първоначално публикуван от Yusha Преглед на мнение
                            Седят на един клон бухал и менгеме и мълчат. ................................................................................................................... "Ее, ама ти си бил пич бе, дай да ти стисна ръката!"
                            .....
                            Пак асоциации:

                            Изпит в КГБ за разузнавачи 10-ти дан
                            Държавната изпитна комисия изпитва. Хващат ташаците на курсанта в менгеме, стягат и питат:
                            -Тъй разведчик?
                            -Нннннееееет!!!
                            Стягат 2 оборота и питат:
                            -Тъй разведчик?
                            -Нннннееееет!!!
                            Стягат още 3 оборота и питат:
                            -Тъй разведчик?
                            -Дааааааааааааааааа!!!

                            ************************
                            - Нам такие разведчики ненужнъй...- казва екзаминаторът, дозатягайки менгемето.

                            ПП А потом филин улетел
                            За жалост продадох старото муле след 12 годишна езда. Утехата е, че отива при ловец.

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Умира стар евреин. На смъртния си одър със слаб гласец той пита:
                              — Жена ми до мен ли е?
                              — Да, скъпи.
                              — А децата ми тук ли са?
                              — Да, тате.
                              — А внуците?
                              — Да, дядо!
                              — Тогава защо лампата в кухнята свети?!

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Скъпи, докторът каза да не правя секс две седмици.....
                                скъпа.... а зъболекарят какво каза.........!!!!??
                                LZ1ZAH

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X