Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Американец, французин, българин и турчин решили да се самоубият в името на Родината си. Качили се на покрива на една висока сграда и се приготвяли да скачат. Първи бил Американецът, застанал на ръба казал :
    - Оставаям 1 милион долара, да се раздаде на бедните и в Името на Америка скачам! и скочил.
    После французинат също:
    - В името на Франция Скачам. И той скочил.
    После дошло време на българина да скача, огледал се, огледал се били останали само с турчина двамата.
    - За Ботев и Караджата, долу турчолята и хвърлил турчина.
    Последно редактирано от Тихомир; 27-08-11, 13:02.
    Ако е машина, нека бъде немска!
    XJR 1200
    ETZ 150
    Kawasaki Ninja ZX10R

    Коментар


    • От: Вицове

      Състезание по стрелба с лък

      Излиза швейцареца:
      -Човек с ябълка на главата на 200 крачки...
      Опъва тетивата...изстрел точно в 10-ката на ябълката.
      -I'm Вилхелм Тел!

      Излиза ирландеца, казва:
      -Човек с ябълка на главата на 300 крачки...
      Опъва тетивата...и той точно в 10-ката.
      -I'm Робин Худ!

      Българина:
      -Човек с ябълка на главата на 500 крачки...
      Организаторите:
      -Ама сигурен ли сте?
      -Да, на 500 крачки
      Опъва тетивата...право в гърлото на доброволеца.
      -I'm ... SORRY!?!

      Коментар


      • От: Вицове

        Писна ми от селяни - отивам си на Враца!!!!

        Коментар


        • От: Вицове

          Стои Генко на двора и крещи:
          - Жено-о-о!
          - Какво искаш?
          - Не върти така къщата, не мога да уцеля вратата!

          Коментар


          • От: Вицове

            Клубън на пешеходците поздравява всички шофьори с песента на Каризма “Минаваш през мен”

            Коментар


            • От: Вицове

              Какво е кураж?
              - Да влезеш в цигански бар и да си поръчаш малък ром със сок от манго.
              Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
              Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
              ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

              Коментар


              • От: Вицове

                Kогато един мъж излезе от колата и отиде да отвори вратата на една жена, то или жената, или колата е нова!
                Не се сбъдват само онези мечти, от които човек се отказва.

                Коментар


                • От: Вицове

                  Първоначално публикуван от danikr Преглед на мнение
                  Kогато един мъж излезе от колата и отиде да отвори вратата на една жена, то или жената, или колата е нова!
                  Хм, не бих казал. Най-вероятно обича едното повече от другото.

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Седи каубой в бара, а млада дама го пита:
                    - С какво се занимаваш?
                    Аз съм каубой. Цял живот съм бил каубой, баща ми е бил каубой, дядо ми е бил каубой. А ти?
                    - А, ами аз съм лезбийка. Сутрин, си мисля за жени. Докато се мия, пак си мисля за жени, като ям - жени, пазарувам - пак за жени.
                    Каубоят кимнал разбиращо и дамата си заминала.
                    До него сяда друга млада жена и го пита какъв е.
                    - Ами, как да ти кажа - отвърнал каубоят - аз досега си мислех, че съм каубой, ама преди малко разбрах, че всъщност цял живот съм бил лезбийка

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Доктор към пациент:
                      - Трябва веднага да започнете диета. Никакво месо, цигари, кафе, алкохол, жени, шоколад, секс, танци. И най-важното - радвайте се повече на живота, давайте го по-весело!

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        За мача България - Англия:
                        Kапело викнал 6-ма от Манчестър Сити, 5-ма от Манчестър Юнайтед, 3-ма от Челси и 2-ма от Ливърпул!
                        Лотар Матеус извикал - 6-ма от Син Сити, 5-ма от Найт Флайт, 3-ма от Биад и 2-ма от Планет...

                        "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                        2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Един мъж седи на пейка в парка и към него се приближава пънкар с коса направена като петелски гребен в най-различни цветове. Човека го зяпнал учудено, а пънкаря му вика:
                          - К"во си ме зяпнал бе, чичка? Не си ли правил нищо шантаво през живота си?
                          А човека му отговаря:
                          - Какво да ти кажа, момче… Преди доста години така се бях натряскал, че хванах и опънах един папагал… и сега се чудя дали ти не си сина ми…

                          Коментар


                          • От: Вицове


                            Едно извънземно каца на земята, излиза от летящата чиния и изревава: "Who the fuck is Дельо!?!


                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение

                              Едно извънземно каца на земята, излиза от летящата чиния и изревава: "Who the fuck is Дельо!?!

                              Хахаха, като не е изревал пак "I'l be back!" добре!

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Оказва се, че националният ни отбор по футбол много трудно се организирал в атака, страшни недоразумения се получавали, като някой извикал - "подай на баджанака!"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X