Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Един фермер отива сутринта в бара и вижда друг да се налива с уиски.
    - Що пиеш толкова от рано?
    - А бе някои неща не можеш да ги обясниш.
    - Как така?
    - Отивам сутринта да доя кравата. Тъкмо напълних котлето, някои неща не можеш да ги обясниш, кравата вдигна десния крак и го ритна. Ядосах се и и завързах десния крак за десния стълб.
    - Е, и?
    - Тъкмо пълнех котлето пак, някои неща не можеш да ги обясниш, кравата вдигна левия крак и го ритна. Ядосах се взех друго въже и и завързах левия крак за левия стълб.
    - Е, и?
    - Някои неща не можеш да ги обясниш. Третия път кравата замахна с опашката и пак разсипа млякото. Понеже нямах повече въжета й стегнах опашката с колана за напречната греда.
    - И какво стана?
    - Някои неща не можеш да ги обясниш. В този момент ми паднаха гащите и жена ми влиза в обора...
    LZ1ZAH

    Коментар


    • От: Вицове

      Жена се кара на мъжа си :
      - Ще взема да напиша над леглото с блажна боя какъв простак си
      - Защо?
      - Да научи целия град!


      Коментар


      • От: Вицове

        Учителката пита Иванчо: Иванчо, кажи ми три съгласни?
        Иванчо: д-ъ т-ъ и б-ъ
        Учителката: Ох бе Иванчо, кажи други три?
        Иванчо: в г з
        Учителката: Ох, Иванчо, Иванчо...добре тогава, кажи само една?
        Иванчо: Марийка.
        Учителката: Ох бе Иванчо, Марийка не е съгласна!
        Маркийка: Аааа съгласна съм, съгласна съм!!!!

        Коментар


        • От: Вицове

          Живее ново поколение котки... Такива, които никога няма да разберат, какво е да спиш на монитора.
          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

          Коментар


          • От: Вицове

            Вървял си един бедняк през Шеруудската гора.Изневиделица пред него се изправил Робин Худ, мръсен и брадясал.Странникът си глътнал езика.
            - Не се плаши -рекъл Робин Худ- аз взимам от богатите и давам на бедните.Ето ти една торба жълтици!
            -Аз съм богат, аз съм богат-заподскачал от радост беднякът, но мощен удар в зъбите го свалил на земята.
            Над главата му се надвесил Робин Худ:
            -Казах ли ти, че взимам от богатите и давам на бедните-давай торбата с жълтиците!
            Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
            Dacia Duster 4WD

            Коментар


            • От: Вицове

              Един от най-кратките, и същевременно най-добрите вицове, които знам (в личния ми ТОП 5 ) :


              Капитане, котвата изплува!

              Коментар


              • От: Вицове

                18+

                - Отворете, полиция!
                - Не сме викали полиция, а к..ви!
                - Не вие, съседите ви ни повикаха!
                - Ами да си ви чукат те тогава, нас к'во ни занимавате?
                Николай Миланов

                "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

                Коментар


                • От: Вицове

                  Първоначално публикуван от musovir Преглед на мнение
                  Живее ново поколение котки... Такива, които никога няма да разберат, какво е да спиш на монитора.
                  Както напоследък хората масово се хвърлят на лаптопи, май следващото поколение няма да знае и какви качества трябва да притежава, за да оцелее след като се е разходило по клавиатурата...
                  О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Двама приятели си говорят:
                    - Възмутен съм! Жена ми ме мами!
                    - Откъде знаеш?
                    - Онзи ден ми каза, че ще остане да спи при сестра си.
                    - И какво толкова?
                    - Аз спах при сестра й!
                    Научих,че колкото и да знаеш,все още има какво ново да научиш!

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Малко момченце тича при майка си и пита:
                      - Мамо, вярно ли, че татко има крава?
                      - Не, откъде го измисли?
                      - Ами те двамата с чичо Пешо отиваха на мач, на улицата една леличка мина покрай тях и тате вика: "Пешо, глей к'ва фигура има тая бе, не като на мойта крава..."

                      Коментар


                      • От: Вицове
                        1. Sharebar

                        Момче от провинцията постъпва на работа в голям универсален магазин в Ню Йорк. След първия работен ден шефът го пита, колко продажби има.
                        - Само една – отговаря момчето.
                        - Как така само една! – ядосва се шефът.- Другите правят по 20-30 на ден… И за колко пари?
                        - За 333 334 долара.
                        - Как го направи? – не може да повярва шефът.
                        - Ами дойде един мъж, на когото продадох първо една малка въдичарска кукичка, после една средна и накрая – една голяма. После му продадох три пръта – малък, среден и голям. Попитах го, къде ще ходи за риба, а той отвърна: „В океана“. Заведох го на щанда за лодки и му продадох скутер. Той се притесни, че фолксвагенът му няма да може да тегли моторницата и аз му продадох джип.
                        Шефът възкликнал недоверчиво:
                        - И ти си продал всичко това на човек, който е искал само една кукичка?!
                        - О, не! – отвърнало момчето. Той дойде да купи тампони за жена си, а аз му казах: „И без това този уикенд няма да правиш секс, защо не отидеш за риба?“
                        899152366

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Стара канибалска поговорка - "Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш"
                          LZ1DWW

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Късно през ноща, баща влиза с шут в стаята на 5 годишния си син и кресва:
                            - Ей, келеш! Да си пипал оная книжка? Кама Сутра?
                            - Ъъъъ... да, тате.
                            - А да си дорисувал нещо по картинките?
                            - Ъъъъ ... да, тате.
                            - А сега бягай оттатък да разплетеш майка си ...
                            LZ1ZAH

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Бизнесмен се обиди на номера си
                              http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=1007029
                              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Един французин кротко си закусвал в хотела с франзела, кроасани, конфитюр и масло. До него седнал един американец, който нагло го гледал и си дъвчел дъвката.
                                Поседял американецът, позяпал в чинията на французина и попитал:
                                - Абе вие, французите, целия хляб ли ядeте?
                                Французинът го погледнал и смутено казал:
                                - Да, защо?
                                - Щото ние в Щатите ядем само мекото. Корите и трохите ги събираме, преработваме ги, правим кроасани и ги изнасяме за Франция.
                                Французинът продължил кротко да закусва, а янкито, продължавайки да мляска с дъвката, се обадил отново:
                                - А ти и конфитюра ли ядеш?
                                - Ъхъ - промърморил, човечецът.
                                - Ние в Америка ядем само пресни плодове. Остатъците ги събираме, преработваме, правим на конфитюр и го изнасяме за Франция.
                                Французинът вдигнал глава и казал:
                                - Вие, американците, какво правите с презервативите, след като ги използвате?
                                А американецът уверено казал:
                                - Как какво, хвърляме ги.
                                - А ние във Франция ги събираме, преработваме ги, правим дъвки и ги изнасяме за Щатите.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 1 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X