Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    +18

    Три деца спорят чия майка има най-голяма уста. Първото казало:
    - Моята има най-голяма уста, защото може да налапа цяла топка за тенис.
    Второто отвърнало:
    - Моята има по-голяма, защото може да лапне вафла "Мура" напречно.
    - Моята майка има най-голяма уста - обадило се третото. - Може да лапне цял телевизор.
    - Как така цял телевизор, бе? - попитали първите две.
    - Ами така. Вечер като си лягат с баща ми, той й казва:"Айде, гаси телевизора и го лапай."
    Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
    Dacia Duster 4WD

    Коментар


    • От: Вицове

      +18
      Млада двойка пътували в спален вагон(в влака) и били разположени един срещу друг,обаче и двамата били на втория етаж на леглата,а под тях баба и дядо(нали са по стари възрастните отдолу а младите отгоре).Обаче по едно време на младите много им се приискало,нали да се............ (любят)обаче девойката казала-не може ще ни чуят (а старите спели) само като си помислиш че трябва да слезна от леглото и да се кача на твоето и ще се събудят,нестава.Тогава младежа казал-сега аз ще го надървя и ще го спусна при теб и той ще стане като мост-ти ще преминеш и готово........И в този момент уж спящата баба рекла-АМИ НА ВРЪЩАНЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ..............
      Научих,че колкото и да знаеш,все още има какво ново да научиш!

      Коментар


      • От: Вицове

        Чапаев и Петка вървят вече няколко дни през пустинята. Чапаев го гони нагона, а на разположение има само Петка. Чуди се той, как да го излъже и скроява план.
        - Петка, ти чул ли си, че тука в пустинята се въдят едни гадни птици, които кълват мозъците на хората. Казват се Мозъкклюци.
        - Сериозно ли? И какво ще правим ако ни нападнат?
        - Чувал съм, че единственото решение на въпроса е, нападнатият да си зарови главата в пясъка. По този начин Мозъкклюца не може да му изкълве мозъка.
        - Ииии, жив да си, че ми каза.
        Продължават да вървят нататък и след известно време Чапаев крещи:
        - Петка, нападат ни Мозъкклюци!
        Петка бързо си заравя главата в пясъка, а Чапаев се приближава изотзад и започва да си върши работата.
        Изведнъж, някъде изпод пясъка се чува гласа на Петка:
        - Кълви, кълви, мамичката ти Мозъкклюцка, колкото и да кълвеш - до мозъка ми няма да стигнеш....
        Biagini Passo Powered By VW Syncro

        Коментар


        • От: Вицове

          Младеж отива на доктор,оплакването му е упорит запек.
          Обяснява, че е пил и ял всичко препоръчано му от кварталната аптекарка, баба му и половината колеги и съседи - ефекта е нулев.
          Доктора казва, че ще се наложи да го прегледа, за да прецени от какво естество е проблема.Момчето с готовност разхвърля дрехите и когато пада и бельото мъжът в бяла престилка изумено се вторачва във впечатляващите мъжки атрибути изскочили на светло. Преглъща и пита:
          - Момче, ти като ходиш до тоалетна това къде го слагаш...отвътре или отвън на тоалетната чиния?
          - Вътре! - отговорил младежът.
          - Абе, слагай го отвън...ти имаш наплашен анус.
          Николай Миланов

          "Fear. Fear attracts the fearful… the strong… the weak… the innocent… the corrupt. Fear. Fear is my ally."

          Коментар


          • От: Вицове


            Урок по биология. Тема на урока "Вредата от пушенето". Учителката разказва защо много хора пушат и развива теория, че диаметърът на цигарата по размер е приблизително еднакъв със зърното на гърдата, т.е. хората просто си спомнят времето, когато са сукали от майчината гръд...
            От задния чин малкия Иванчо се обажда:
            - А от какво са сукали тези хора, които пушат пури?!
            Урокът бил прекъснат.

            +18


            Отива една жена на гинеколог и казва:
            - Докторе, скоро ще стана на 30 години, а все още нямам окосмяване.. там..
            Докторът се учудил и пита:
            - Странно, а правите ли секс? И по колко пъти на ден ?
            - Ми различно, кога 10, кога 20...
            ...Докторът още по удивен пита:
            - А вие някога да сте виждали да расте трева по автомагистрала?..

            Коментар


            • От: Вицове

              Циганин води малкото циганче на баня. Иска да се покаже възпитан, културен и най-вече много учен и пита на входа:
              - Извинете, топлата вода циркулира ли?
              - Циркулира.
              - А телякът манипулира ли?
              - Манипулира.
              - Е, дайте ми тогава билети за две лица.
              Малкото цигане се обажда:
              - Абе, тате, ние гъзовете няма ли да си мием, бе?

              * * *

              Иванчо купува тоалетна хартия. Продавачката го пита:
              - Какъв цвят да бъде?
              - Дай бяла, аз сам ще си я оцветя.

              Коментар


              • От: Вицове

                Всеки ден, излизайки от вкъщи, Пепи срещал комшийката която била омъжена, но пък за сметка на това страшно красива.
                И всеки ден когато я срещал край блока, винаги й казвал:
                - Леле, какво парче сииии, направо като те видя и полудявам.
                Един ден тя се спряла и казала:
                - Какво постоянно се захласваш и нищо друго не предприемаш? Донеси ми 1000 лева и работата ти е уредена!
                _ Сериозно?! - не могъл да повярва на ушите си Пепи.
                На другия ден по обяд отишъл и позвънил на вратата на комшийката.
                Когато тя отворила, той й дал 1000 лв както му била поръчала и.... хай живот, здравей здравей!
                С една дума дал всичко от себе си и тя отвърнала със същото.
                Вечерта когато мъжът и се върнал от работа я попитал:
                - Маро, Пепи да е идвал днес тука?
                Лелеее - помислила си жената някой ме е натопил!
                - Да, идва. Защо?
                - Да ти е давал някакви пари?
                - Да, даде ми 1000 лв. (зафъфлила от страх тя)
                - Много е точен тоя Пепи бе ейййй, евала му прайм. Вчера дойде при мене и вика:
                "Брато, дай ми 1000 лв на заем утре до обяд ще ти ги върна! "

                Коментар


                • От: Вицове

                  Два кораба се срещат в тесен канал. Единият български, другият американски. Не могли да се разберат как да се разминат. Единият капитан вика:
                  - Бегай у лево!
                  А американеца:
                  - Гоу лефт!
                  И така цял час. След дълго умуване капитанът на българският кораб влиза и пита:
                  - Абе знае ли някой от вас английски?
                  Всички се ослушват и само готвача вика:
                  - Аз знам... малко!
                  Излиза той на палубата и вика:
                  - Ду ю спийк инглиш?
                  Всички американци ревват:
                  - Йеееее!
                  - Ми бегай у лево!
                  LZ1ZAH

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    Двама си говорят:
                    - Чудно ми е защо по южното черноморие водата е по-топла от северното?
                    - Е, как що, ми те всички софиянци се олабват вътре
                    Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                    Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      - Ало, секс телефона ли е? Искам млада страстна с големи бомби да ми...
                      - Ало, гражданино, тук е полицията!
                      - О, извинете... Но тогава да ви даря нещо...
                      - Продължавай, палавнико!

                      "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                      2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        - Какво казала Снежанка, когато седнала върху лицето на Пинокио?
                        - ЛЪЖИ, КОПЕЛЕ, ЛЪЖИ !!

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Къртицата излиза по погрешка на нудистки плаж между краката на мадама. "Ежко, ти ли си ", пита Къртичето, но никой не му отговаря. Пак: "Ежко, ти ли си, бе" - мълчание. Души, души и през сълзи
                          - "Ма ти си умрял, бе, Ежкооо""

                          Коментар


                          • От: Вицове

                            Младеж съобщава на майка си:
                            - Мамо, днес ще доведа три девойки. Искам да познаеш коя от тях ще е снаха ти.
                            След срещата, младежът изпраща момичетата, връща се и се обръща към майка си:
                            - Е, коя е?
                            - Ясна е работата. С тъмната коса!
                            - Мамо - прегръща я момчето радостно - страшна си! Как позна?
                            - Интуиция! Още сега, като я погледна, ме дразни!

                            Grand Vitara 2.0 16V (J20A)

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              Мъжът е най-добрия готвач, защото с две яйца, една наденица и малко мляко, може да напълни корема на една жена за девет месеца.

                              Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                              И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                              вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                              Коментар


                              • От: Вицове

                                Попове попитали системен администратор:
                                - Ако в църквата ни е задушно, какво трябва да направим?
                                - Намирате подходяща икона, кликвате два пъти върху нея и ще ви се отвори прозорец.
                                Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                                Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                                ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X