Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вицове

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Вицове

    Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
    Подсети ме за нещо, дори не е виц:
    Имам едно приятелче, ... Та само с бягане не става понякога
    Колега наистина имаш дар да преразказваш, по едно време не мистигна въздуз !
    http://video.google.com/videoplay?docid=5460466258279536541&hl=en&emb=1

    Върл маняк на NISSAN PATROL

    Коментар


    • От: Вицове

      Никога не пиши пиян във форум, освен ако не си модератор! Утре ще съжаляваш, а да изтриеш няма да можеш.
      Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

      Коментар


      • От: Вицове

        Първоначално публикуван от Танасе Преглед на мнение
        ...а да изтриеш няма да можеш.
        Всичко може да се уреди.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Вицове

          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          Всичко може да се уреди.
          Корупция?
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар


          • От: Вицове

            Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
            Корупция?
            Не с лошо де. "Услуга между приятели", примерно.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Вицове

              Аз съм българче...

              Ай стига се оплаква бе!
              124 -> 164
              T4

              Коментар


              • Групичка прилепи си висят.Един се изправил ,а останалите го изгледали зачудени.Попитали го:-Какво ти има?........Той отговорил:......-Припаднах!

                Хаха...това ми хареса
                Последно редактирано от cveti; 01-07-11, 15:44.
                Не казвай "Хоп" преди да си скочил

                Коментар


                • От: Вицове

                  Гошо и Пешо спасяват удавник. Изкарали го на брега и Гошо казва:
                  - Най-успешното изкуствено дишане било уста в гъз. Взели една тръба, мушнали я в гъза на удавника и Гошо надува. По едно време се уморил и дал на Пешо. Пешо лапнал тръбата, надува и по едно време казва на Гошо:
                  - Гоче, тая тръба има вкус на гомно!
                  - Ми Пешо, като те знам какъв си гнуслив, я обърнах от другата страна, дето не съм я лапал...
                  sigpic

                  Коментар


                  • От: Вицове

                    - Какво право имат жените в Перник..?

                    - Право в гъза..!!!

                    Коментар


                    • От: Вицове

                      Ама на каква тематика сте се отворили...айде и аз.

                      Един арабски шейх си купил много скъпа състезателна камила. Наел двама бедовци да я прекарат през пустинята до родният му град. Направил им инструктаж:
                      Ейй, да знаете стане ли нещо на камилата, живи ще Ви одера. Това е специална порода, не трябва да е жадна, щото ще умре и...нали Ви казах, живи ще Ви одера. По пътя до моят град има три оазиса, на всеки камилата да пие вода, иначе жална Ви майка...
                      Двамата бедовци,Ахмед и Махер, клели се в живота си, тръгнали...
                      Минали първият оазис, камилата пие вода, всичко точно. Втори оазис, пак всичко наред.
                      Стигнали и до третият оазис, дет'се вика градът вече се вижда в далечината, камилата не ще да пие вода.
                      Ахмед вика: Дай да тръгваме, ей го де е, нищо няма да и стане на камилата..
                      Махер: Мани ще вземе да се гътне баш пред портите, шейха мамата ще ни е...
                      Ми кво ще правим?
                      Помислили, почакали, водят камилата до водата...не ще...
                      Ахмед се сетил тогава и вика: Дай да и натискаме главата под водата, да се напие....пак не иска камилата.
                      Тогава Махер, прежалил се и вика: Натискай и главата под водата, аз ще ида отзад и ще засмуча през задника и ще я напълним с вода, да се отървем от галето.
                      Речено сторено, държи единият главата на камилата под водата, другия смуче през задника...добре ама на камилата от тия манипулации, доакало и се и....свършила работата.
                      Оня отзад, задавил се, плюе и се развикал:
                      Братче бе, не и натискай толко надолу главата, че засмукАхме от тинята....

                      Коментар


                      • От: Вицове

                        Гнус...

                        От половин час се мъча да сметна две предавки и още не успявам, но пък се сетих за един стар руски виц:

                        "Интелигентен" начин да кажеш каво ти има в един много конкретен случай: геометрична болест, окръжност и половина. 3.pi.r
                        Същото като птичата болест: 3 пера
                        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                        Коментар


                        • От: Вицове

                          Първоначално публикуван от Янита Преглед на мнение
                          Групичка прилепи си висят.Един се изправил ,а останалите го изгледали зачудени.Попитали го:-Какво ти има?........Той отговорил:......-Припаднах!
                          Какво е най-неприятното нещо, което може да се случи на един прилеп?
                          -Разстройство...

                          Коментар


                          • От: До: Малко вицове !

                            Какво наистина имат предвид мъжете, когато казват...

                            Отивам за риба.=Ще се насвяткам до козирката и ще застана до реката с пръчка в ръка, докато рибата плува наоколо в пълна безопасност.

                            ...

                            Иванчо отива в аптека и пита:
                            -Имате ли някакво обезболяващо?
                            Аптекарката:
                            -Какво те боли?
                            Иванчо:
                            -За сега нищо,но тате отиде на родителска среща!

                            ....

                            Иване - вече 2 часа ме ч***ш една мила думичка не си ми казал !
                            -Извинявай - Обичам те Стефане !
                            sigpic

                            Коментар


                            • От: Вицове

                              18-годишно италианско момиче казало на майка си, че вече 2 месеца няма цикъл. Много притеснена, майката отишла до близката дрогерия и купила тест за бременност. Резултата показал, че девойката е бременна.
                              Псувайки и плачейки майката попитала: ‘Коя е тази свиня, която ти причини това? Искам да знам!’
                              Девойката грабнала телефона и се обадила някъде. Половин час по-късно пред къщата спряло Ферари. От него слязъл изискан мъж на средна възраст с посивяла коса и безупречен костюм Армани и влязъл в къщата.
                              Седнал в дневната заедно с момичетои намръщените й родители и казал: ‘Добър ден. Вашата дъщеря ме информира за проблема. Аз не мога да се оженя за нея заради семейното и социалното ми положение, но ще поема грижата за нея. Ще платя всички разходи и ще поема издръжката на дъщеря ви за цял живот.
                              Отделно,ако се роди момиче ще й предоставя Ферари, къща на крайбрежието, 2 магазина, къща в града, вила на плажа и 2 милиона долара в банката.
                              Ако се роди момче ще му завещая 2 фабрики и 4 милиона долара в банката.
                              Ако са близнаци те ще получат фабрика и 2 милиона долара в банката – за всеки.
                              Но нямам решение как да постъпя, ако дъщеря ви пометне.’
                              Тук бащата, който до този момент не проронил и дума станал, сложил бащински ръка върху рамото на човека и казал: ‘@би я пак…’
                              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 3 потребители онлайн. 1 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X