Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво работи.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Кой какво работи.

    Аз съм подръжка на сървъри в една американска компания дето има офис тук, че по - евтино В свободното време се опитам да пропагандирам Open Source чрез един сайт, ама толко да няма време, че напоследък грам не ми се получава
    GSM: 0898 554713
    Уебсайт: BULEXTREME.com

    Коментар


    • До: Кой какво работи.

      Лятото разхождам туристи ,имам и бикове за яздене по черноморието,занимавам се и с височинно-ремонтни услуги топлоизолации саниране,имам и склад на едро за детски дрехи изцяло българско производство.И други по-дребни неща,иначе съм икономист-стоковед.

      Коментар


      • От: До: Кой какво работи.

        Инженер топлоенергетика. Оценявам проекти за енергийна ефективност на индустриални предприятия.
        "If they give you ruled paper, write the other way." Juan Ramon Jimenez

        Коментар


        • От: До: Кой какво работи.

          Аз съм бивш ( няма бивши,ама нейсе) полицай. Сега сотаджия,няма да споменавам фирмата.

          Коментар


          • От: До: Кой какво работи.

            Асистент в КСТ на Технически Университет - София.

            И какво ли още не...

            Коментар


            • От: До: Кой какво работи.

              Аз,имам автотенекеджийска работилница ,бачкам си сам вече 20г.Няма да влизам в подробности за да не .........реклама.
              It's too bad that everyone who has a solution on everything is at home commenting on the internet.

              Коментар


              • От: До: Кой какво работи.

                Аз,съм полицай.Опитвам се да ловя едни лоши хора но не всякога се получава.не съм катаджия.През свободното си време се занимавам с какво ли не,джиповете,оръжията и стоенето в планината са основните неща от тях.

                Коментар


                • От: До: Кой какво работи.

                  Здравейте....аз съм техник.....занимавам се с оптични кабели,сплайс,проектиране,прекарване на всякакъв вид кабели,структорно окабеляване,компютри,софтуер,ремонт на компютърна техника,контро на достъп,сот,пожароизвестяване,видеонаблюдение,автоматика,нестандартна автоматика,бариери,турникети,автоаларми,имобилайзери,гпс-контрол,изграждане на радиорелейни трасета (образно казано) изграждане на радиорепитери и всичко свързано с електроника.......завършил съм ТУ автоматизирани информационни системи....другото с което съм се занимавал е че бях професионален състезател по бойни спортове......неколкократен шампион на България съм бил .....ама минало...вече....
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • От: До: Кой какво работи.

                    Гледам че темата се съживи! Аз съм Ники.... изкупуване на черни и цветни метали, автомивка,гумаджийница,масла и греси,
                    ТЛК-120 Николай Колев
                    0898521295

                    Коментар


                    • От: Кой какво работи.

                      Аз съм производител на каучукови изделия.
                      Кия Спортидж 2000тди
                      Всеки шут отзад-е крачка на пред

                      Коментар


                      • От: Кой какво работи.

                        Аз; пък карам джип по планините и ми плащат за това удоволствие. Шофьор в НУРТС вече 23 г.
                        На нас клиренс ни трябва , не скорост

                        Коментар


                        • От: Кой какво работи.

                          А и на мен ми плащат да карам из горите по цял ден .Иначе хобито ми е закони и екоенергия.

                          Коментар


                          • От: Кой какво работи.

                            Вратар... Демек, всичко свързано с вратите
                            edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                            Коментар


                            • От: Кой какво работи.

                              Аз пък се занимавам с озеленяване. Всичко свързано с производство, проектиране, засаждане и подръжка на храсталаци и треволяци + алпинеуми и градински пейки........
                              HONDA XL650

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X