Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво работи.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Кой какво работи.

    Промишлена електроника, напоследък съм се забил с изпитвателна техника.
    В така нареченото свободно време (тоест, като ми довлекат някой на въже и няма как да му откажа) се ровя из колите на хората. С тайната надежда тази зима да отсвиря всички и да се заема с моите най-накрая
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар


    • #77
      До: Кой какво работи.

      Строителство,собственик съм на неголяма строителна фирма.Напоследък с напредването на кризата съм се насочил и строя само еднофамилни къщи из Бг.Поради тази причина съм постоянно на колела и моля модераторите,ако мога да бъда полезен,да ме включат към някоя група...
      Ако не знаеш-питай,като знаеш-пак.От питане глава не боли,но от избързване -...много!!!:wink:

      Коментар


      • #78
        До: Кой какво работи.

        Аз се занимавам с доставка, ремонт, монтаж, и пускане в експлоатация на печатарски машини (над 20тона). Сервиз така да се каже. Имам и малко складче за консумативи.
        Ако имате нещо за печат-обадете се.
        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
        Към модераторите-А изтрийте го сега.
        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

        Коментар


        • #79
          До: Кой какво работи.

          А Аз разрушавам повечето от нещата които правите
          Демек във вторични суровини (докато ме държат)
          Иначе учих за митничар, ама то само по наследство се ставало такъ, особено когато границите са кът
          Където Бирата, Там и Аз...

          Коментар


          • #80
            До: Кой какво работи.

            Занимавам се с доставка, монтаж и подръжка на асансьори , също така произвеждам тороидални трансформатори.

            Коментар


            • #81
              До: Кой какво работи.

              Когато не се занимавам с други неща съм Ветеринарен лекар.

              Коментар


              • #82
                До: Кой какво работи.

                Аз пък работя в сферата на услугите.Имам пътна помощ.
                0884 987 137
                В българския език НЯМА дума, която в множествено число да завършва с "Й"

                Коментар


                • #83
                  До: Кой какво работи.

                  Аз съм медицинска сестра.Работя в "МБАЛ Тримонциум".Бих могла да бъда от помощ , ако има нужда от очни прегледи.

                  Коментар


                  • #84
                    До: Кой какво работи.

                    Търговски представител в Кока Кола,ако има нещо за помощ казваите

                    Поздрави

                    Коментар


                    • #85
                      До: Кой какво работи.

                      Аз пък разбивам семейства !

                      П.П- ученик съм
                      Обичам всички блондинки..... и брюнетки :shock:
                      [B]Yamaha YZ-F 250 2004[/B] THE BEST !!!

                      Коментар


                      • #86
                        До: Кой какво работи.

                        Ремонтирам и продавам касови апарати.Но в тая криза май повече със сервиз на комп.техника се занимавам,в едно квартално гаражче.
                        Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
                        ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

                        Коментар


                        • #87
                          До: Кой какво работи.

                          Здравейте, аз пък съм помощник - нотариус. Ако мога с нещо да помогна (а мисля че мога доста), казвайте. Поне консултациите са абсолютно безплатни.
                          balabansky@abv.bg
                          Гласът на разума е тих, но не успокоява докато не бъде чут.

                          Коментар


                          • #88
                            До: Кой какво работи.

                            ученик
                            А когаааа ли ще дойде деня да се уволняяяяяя/завърша/

                            Коментар


                            • #89
                              До: Кой какво работи.

                              Ученик. С надежда за бъдеща реализация в зоната на софтуера.
                              JEEP CHEROKEE '86 XJ 4.0

                              Манол Денев

                              Коментар


                              • #90
                                До: Кой какво работи.

                                Имам малко магазинче за храниелни стоки,и по малко с оранжерийно зеленчукопроизводтсво,ама никой не виждам да е писал да се занимава със същото....Ще ми бъде приятно да обменим опит с колеги
                                SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X