Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Прогонване на змии от дома

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Прогонване на змии от дома

    Не могат да се пазят от колитеНе съм видял таралеж да бяга от колата а тича напред назад
    К мирной жизни не пригоден.
    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

    Коментар


    • До: Прогонване на змии от дома

      Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
      Добре.
      Само че, както се беше излегнал на пътя, надали щеше да оцелее повече от още 5 мин. Смятам, че съм му спасил живота.....
      А и там само пише, че са защитени, но не пише, да не се пускат по дворове!!!
      Точно така! И аз днес гледах на плажа в Балчик едни голи тела, излегнати....викам може да мине некой джип да ги сгази, както утре ще карат по пясъка..... Утре ще ида да си взема 2-3 .... Никъде не пише, че не мога да си завлека некоя мацка от плажа, нали

      Коментар


      • До: Прогонване на змии от дома

        Ако не усееш да намериш като тръгна на работа ще ти донеса от Хасково,там на пречиствателната се срещтат поне по 5-6 на седмица.
        . LRE Bulgaria.
        RRC SE V8 91г.

        Коментар


        • До: Прогонване на змии от дома

          Първоначално публикуван от bochopz Преглед на мнение
          Ако не усееш да намериш като тръгна на работа ще ти донеса от Хасково,там на пречиствателната се срещтат поне по 5-6 на седмица.
          Чак от Хасково.... Тук на плажа има по 5-6 на квадратен метър....ъъъъъъъ, за едно и също ли говорим или....

          Коментар


          • До: Прогонване на змии от дома

            Първоначално публикуван от bodo Преглед на мнение
            Чак от Хасково.... Тук на плажа има по 5-6 на квадратен метър....ъъъъъъъ, за едно и също ли говорим или....
            Моите таралежи имат бодли явно са друг вид.Тия голите са навсякъде
            . LRE Bulgaria.
            RRC SE V8 91г.

            Коментар


            • До: Прогонване на змии от дома

              Пепи, Влади неговия си го хранеше с шунка и пържоли. Пробвай и ти, неговия бая беше наддал от как го бяха приютили в двора им.

              А и му сложи една четка и бързо ще разбереш какъв пол е.
              Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
              A2 (+)

              Коментар


              • До: Прогонване на змии от дома

                Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                Добре.
                Само че, както се беше излегнал на пътя, надали щеше да оцелее повече от още 5 мин. Смятам, че съм му спасил живота.....
                А и там само пише, че са защитени, но не пише, да не се пускат по дворове!!!
                Правилно е , таралежите са защитени от закона.И ако някой някъде намери е най добре да се пусне,защото не се знае дали е женска,а също така може да има и малки.
                Ако го преместиш, ще го вкараш в нова непозната за него среда и това със сигурност ще му повлияе зле. Най вероятно е да тръгне да се скита и да фалира някъде.

                Коментар


                • До: Прогонване на змии от дома

                  Първоначално публикуван от Детелина 74 Преглед на мнение
                  Правилно е , таралежите са защитени от закона.И ако някой някъде намери е най добре да се пусне,защото не се знае дали е женска,а също така може да има и малки.
                  Ако го преместиш, ще го вкараш в нова непозната за него среда и това със сигурност ще му повлияе зле. Най вероятно е да тръгне да се скита и да фалира някъде.
                  А като ти влезе сам в двора какво да го изгоня ли?Отърва ме от краставите жаби „тия сухоземните“ от голите охлюви ме спаси а хвърлях отрова за тях а те я ядат и дебелеятТаралежа им разказа игратаСега чат пат се мернат некой малък.Поповите прасета тая гад изчезна като да не я е имало а на двора има планина от гюбре родилен дом за тая гад.Абе полезна твар си е Ежко ама по пътищата какви хора са та ги газят така.Всеки ден ги гледам пресно згазениТолкова ли не можеш да го избегнеш
                  К мирной жизни не пригоден.
                  Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                  ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                  Коментар


                  • До: Прогонване на змии от дома

                    Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                    Преди малко прочетох почти същото тук, но там не пише как евентуално се опитомява, кой вид е моя, мъжки ли е и т.н. а мен това ме интересува
                    При мъжките разстоянието между гениталиите и ануса е около 5 см, докато при женските е около 1.25 см.Мисля,че така може да се познае за пола на таралежа./Инфото е от ветеринарният лекар/

                    Коментар


                    • От: Прогонване на змии от дома

                      ИЗПИТВАМ УЖАС ОТ ЗМИИ ЗАТОВА ГИ УБИВАМ АКО МОГА ТЕЗИ ДНИ ВИДЯХ В ДВОРА СИ МАЛКО ЗМИЙЧЕ И ИЗПАДАМ В ПАНИКА КАТО СИ ПОМИСЛЯ ЧЕ НЯМА ДА Е САМО ЕДНО ПЪК И МАЙКА ИМА НЕ ЗНАЯ КАК ДА ГИ ПРОГОНЯ

                      Модератор: Писането с главни букви се счита за крещене в този форум.!!!
                      Последно редактирано от giorgio; 16-09-10, 17:17.

                      Коментар


                      • От: Прогонване на змии от дома

                        Най-добре е да се снабдите с таралеж , госпожо

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X