Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да се поздравяваме!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Да се поздравяваме!

    оглеждаите се и по колите и там има лепенки
    за съжаление до сега не съм получил отговор въпреки многоброините пресветкания и свирвания
    това съм аз
    Прикачени файлове
    . LRE Bulgaria.
    RRC SE V8 91г.

    Коментар


    • #17
      До: Да се поздравяваме!

      Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
      Точно за тва империята я купиха индянците от племето Махундра .
      Дааа. Затова ги купиха. Защото изпростяването е всемирно. Обаче ЛР си остана имперски крайцер, а американското - краварска джипка.
      Освен това, индийците знаят, че са индийци, а индианците - индианци и което е важно - могат да се напишат на езика си. А споменатите от теб "индЯнци" какви се явяват - плод на фантазия или на изобилстващи правописни грешки?

      Коментар


      • #18
        До: Да се поздравяваме!

        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
        Колега, въпроса за поздравяването можем да разискваме във Подфорума за обществените взаимоотношения. Тук обичайно разискваме технически теми за автомобилите Ленд Ровър, а не въпроси на шофьорската етика. И вида на шофирания автомобил няма нищо общо със темперамента и кефа на шофьора зад волана.
        Е пък много ми е непонятно защо точно тук пък се обсъждали технически теми за(автомобилите) Ленд Ровър.Модератори тук е място за Спам, чат дискусии, кошче и всичко което не е за останалите форуми! Ленд Ровър не знам да е автомобил,това е JEEP,и това е място в което си мисля,че можеш да пишеш за всичко(поне по заглавието)
        (0+)
        Единственото сигурно нещо е,че нищо не е сигурно.

        Коментар


        • #19
          До: Да се поздравяваме!

          Първоначално публикуван от velio Преглед на мнение
          Дааа. Затова ги купиха. Защото изпростяването е всемирно. Обаче ЛР си остана имперски крайцер, а американското - краварска джипка.
          Освен това, индийците знаят, че са индийци, а индианците - индианци и което е важно - могат да се напишат на езика си. А споменатите от теб "индЯнци" какви се явяват - плод на фантазия или на изобилстващи правописни грешки?

          Няма фантазия - купиха ли? - купиха.

          Коментар


          • #20
            До: Да се поздравяваме!

            Първоначално публикуван от kameloot Преглед на мнение
            Е пък много ми е непонятно защо точно тук пък се обсъждали технически теми за(автомобилите) Ленд Ровър.Модератори тук е място за Спам, чат дискусии, кошче и всичко което не е за останалите форуми! Ленд Ровър не знам да е автомобил,това е JEEP,и това е място в което си мисля,че можеш да пишеш за всичко(поне по заглавието)
            колега хората си купуват JEEP защото нямат пари за Ленд Ровър
            JEEP (Вранглер) имат един единствен модел които става извън пътя , Ленд Ровър има само един които нестава (фреелендър) ако събереш достатъчно пари пробваи Дискавъри 3 и тогава даи квалификация

            Коментар


            • #21
              До: Да се поздравяваме!

              Първоначално публикуван от toko_bk Преглед на мнение
              колега хората си купуват JEEP защото нямат пари за Ленд Ровър
              JEEP (Вранглер) имат един единствен модел които става извън пътя , Ленд Ровър има само един които нестава (фреелендър) ако събереш достатъчно пари пробваи Дискавъри 3 и тогава даи квалификация
              Е ся като имаме пари, дай да ги харчим за глупости.
              Офроуд и въздушно окачване.
              Както гласи едно описание на продукт - Сложете си пружини и забравете за проблемите.
              Последно редактирано от kinex; 09-10-08, 19:23.

              Коментар


              • #22
                До: Да се поздравяваме!

                Я, каква весела темичка се е заформила... с интересни изводи...
                Сега разбрах какъв будала съм бил... Диското си стои на паркинга пред дома ми, нито се окопава в пясъка, нито затъва в калта, а аз се чудя що закъсвам с джипките из горите... Така е, като не чета подобни теми, днес и лебедка сложих на Вранглера, захванал съм куки да правя за хай джак на Черокито...
                Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                Коментар


                • #23
                  До: Да се поздравяваме!

                  Първоначално публикуван от toko_bk Преглед на мнение
                  колега хората си купуват JEEP защото нямат пари за Ленд Ровър
                  JEEP (Вранглер) имат един единствен модел които става извън пътя , Ленд Ровър има само един които нестава (фреелендър) ако събереш достатъчно пари пробваи Дискавъри 3 и тогава даи квалификация

                  Не си прав колега-нямането на пари не значи че джипката не става,щтот и много пари да имаш,ама като няма никои в къщти.......няма да стане
                  Последно редактирано от giorgio; 09-10-08, 19:48.
                  Емил-00356 99872043-Малта
                  Defender-90

                  Коментар


                  • #24
                    До: Да се поздравяваме!

                    Първоначално публикуван от kameloot Преглед на мнение
                    Е пък много ми е непонятно защо точно тук пък се обсъждали технически теми за(автомобилите) Ленд Ровър.Модератори тук е място за Спам, чат дискусии, кошче и всичко което не е за останалите форуми! Ленд Ровър не знам да е автомобил,това е JEEP,и това е място в което си мисля,че можеш да пишеш за всичко(поне по заглавието)
                    А мислиш ли че от начало темата е била в коша?Чак много едро пишеш нещо...И много други неща не знаеш,ма ай със здраве...
                    Виден столичен ихтиолог

                    Коментар


                    • #25
                      До: Да се поздравяваме!

                      Пламене, бягай за ваксина, че те изядоха...

                      Мале какви докачливи колеги си имаме. Няма такова чувство за хумор, едно друго.

                      А най много се смях като каза колегата че Роувъра бил JEEP последно какво е сега добичето?

                      А пък ако искате да знаете... в 99 % от случайте хората с Терано си се поздравяваме, усмихваме, бибиткаме си... само дет не се е...е дет се казва :+)

                      Така е то, интелигентен автомобил - интелигентни водачи

                      Айде давате сега... Аз ще звънна на кинекса за ваксина да каже по това време откъде

                      Коментар


                      • #26
                        До: Да се поздравяваме!

                        Първоначално публикуван от Kalinkata Преглед на мнение
                        Пламене, бягай за ваксина, че те изядоха...
                        Не са бе.
                        Ей така малко да се забавляваме, че цял ден в канала найш ква скука е.

                        Коментар


                        • #27
                          До: Да се поздравяваме!

                          Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                          Не са бе.
                          Ей така малко да се забавляваме, че цял ден в канала найш ква скука е.

                          ти у В,И,К, ли работиш ,че ми трябва водомер 3 чолов
                          sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                          Коментар


                          • #28
                            До: Да се поздравяваме!

                            Първоначално публикуван от Юли Преглед на мнение
                            ти у В,И,К, ли работиш ,че ми трябва водомер 3 чолов
                            Това са прекалено лични въпроси.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Да се поздравяваме!

                              Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                              Е ся като имаме пари, дай да ги харчим за глупости.
                              Последно редактирано от kinex; 09-10-08, 21:05. Причина: e де

                              Коментар


                              • #30
                                До: Да се поздравяваме!

                                Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                                ....цял ден в канала найш ква скука е.
                                Пак ремонтираш джипа, нали?
                                Последно редактирано от Тодор (Zaarin); 10-10-08, 14:57. Причина: превод

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X