От: Бар "Наздраве"
Ей, Жорка...и твойта не е лесна.
А, наздраве!
Наздраве, Румба!
Слиза ли водкена?
Ей, Жорка...и твойта не е лесна.
А, наздраве!
Наздраве, Румба!
Слиза ли водкена?
Тук са 71 потребители онлайн. 0 потребители и 71 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар