От: Бар "Наздраве"
Наздраве, Пейчев, Виве!
Наздраве, Пейчев, Виве!
?





Абе и без пиене не е добре, ама и с пиене не е добре.... Иди го разбери...
Тук са 19 потребители онлайн. 0 потребители и 19 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар