От: Бар "Наздраве"
Най-големия трезвеник седи сам в бара!
Наздраве .
Най-големия трезвеник седи сам в бара!
Наздраве .


Кажете ся, че и вторите имена са ви еднакви и ............. 

) 


) 

Тук са 47 потребители онлайн. 0 потребители и 47 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар