От: Бар "Наздраве"
Аз ти пожелавам три, че и на барот да пущаш по малко маркуч, с нефтец!
Ваздраве ви!
Аз ти пожелавам три, че и на барот да пущаш по малко маркуч, с нефтец!
Ваздраве ви!
Тук са 131 потребители онлайн. 0 потребители и 131 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар