От: Бар "Наздраве"
Коле, къде видя цеулит, аз само чаши с бира виждам........я мани очилата
Наздраве!
Коле, къде видя цеулит, аз само чаши с бира виждам........я мани очилата
Наздраве!

Тук са 74 потребители онлайн. 0 потребители и 74 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар