От: Бар "Наздраве"
А така, даже ще викаме
Наздраве баровци, отрано се опочнахме, ама аз след малко ще изпадам
А така, даже ще викаме

Наздраве баровци, отрано се опочнахме, ама аз след малко ще изпадам
Тук са 58 потребители онлайн. 0 потребители и 58 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар