От: Бар "Наздраве"
Айде и аз се прибрах от работа. А ставайте да пием по едно-две, а.
Наздраве.
.
Айде и аз се прибрах от работа. А ставайте да пием по едно-две, а.
Наздраве.
.
.

.
Тук са 48 потребители онлайн. 0 потребители и 48 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар