От: Бар "Наздраве"
Този Марто е излязъл да празнува, а снощи му казах да намине да почерпи и в бара.
Наздраве от мен.
Този Марто е излязъл да празнува, а снощи му казах да намине да почерпи и в бара.
Наздраве от мен.



Тук са 183 потребители онлайн. 0 потребители и 183 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар