От: Бар "Наздраве"
Заповядайте,не се блъскайте,един по един...А наздраве!
Заповядайте,не се блъскайте,един по един...А наздраве!
Т.е. без помодори.



Т.е. без помодори.
Малее,Саше,требе да покажеш некой път как ги правиш тия манджи...Наздраве!
Тук са 217 потребители онлайн. 0 потребители и 217 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар