От: Бар "Наздраве"
Заповядайте,не се блъскайте,един по един...А наздраве!
Заповядайте,не се блъскайте,един по един...А наздраве!
Т.е. без помодори.



Т.е. без помодори.
Малее,Саше,требе да покажеш некой път как ги правиш тия манджи...Наздраве!
Тук са 130 потребители онлайн. 0 потребители и 130 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар