От: Бар "Наздраве"
Нещо глътка ли ви не върви... кво ли? Наздраве де! Тигре, атакувай!
Нещо глътка ли ви не върви... кво ли? Наздраве де! Тигре, атакувай!



Тук са 205 потребители онлайн. 0 потребители и 205 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар