От: Бар "Наздраве"
Владо, виж ми подписа...
Та наздраве де...
Румба, стягаш ли вилата, стягаш ли...
Владо, виж ми подписа...
Та наздраве де...
Румба, стягаш ли вилата, стягаш ли...



Тук са 150 потребители онлайн. 0 потребители и 150 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар