От: Бар "Наздраве"
Владо, виж ми подписа...
Та наздраве де...
Румба, стягаш ли вилата, стягаш ли...
Владо, виж ми подписа...
Та наздраве де...
Румба, стягаш ли вилата, стягаш ли...



Тук са 230 потребители онлайн. 0 потребители и 230 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар