От: Бар "Наздраве"
Ади сЯ нема се обиждаме нали
НАздрави
Ади сЯ нема се обиждаме нали
НАздрави


с тая червената рошла е като трънче в очите!
с тая червената рошла е като трънче в очите!
Тук са 46 потребители онлайн. 0 потребители и 46 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар